هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
دوستان یه PS3 Slim و یه PS4 Pro دارم که فضای هر دو برام کمه، میخوام هاردها شونو ارتقا بدم، ب نظرتون میشه هارد PS4 Pro رو در بیارم و بزارم روی PS3 Slim و یه هارد دو ترا بگیرم برای PS4 Pro. اینطوری یه هارد بیشتر نیاز نیست بگیرم فقط نمیدونم هارد PS4 Pro به PS3 میخوره یا نه؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان یه PS3 Slim و یه PS4 Pro دارم که فضای هر دو برام کمه، میخوام هاردها شونو ارتقا بدم، ب نظرتون میشه هارد PS4 Pro رو در بیارم و بزارم روی PS3 Slim و یه هارد دو ترا بگیرم برای PS4 Pro. اینطوری یه هارد بیشتر نیاز نیست بگیرم فقط نمیدونم هارد PS4 Pro به PS3 میخوره یا نه؟
نوع هاردهاشونم تفاوتی ندارن میتونی این کارو بکنی

• Like
Reactions: pclord

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
ممنون عزیز، هارد PS4 Pro اگر اشتباه نکنم Sata III هست، با توجه به این مورد شک داشتم که PS3 ساپورت کنه یا نه.
اون فقط تو سرعتش تاثیر داره که توی PS3 مهم نیست فقط اگه PS3 کپی خوره حواست باشه باید cfw بریزی

• Like
Reactions: pclord

ahmadreza

کاربر سایت
Dec 16, 2005
42
نام
ahmad
آیا بازی دیجیتال قابل انتقال هست ؟ یعنی کلا بدیمش به یکی دیگه بدون شیر کردن و دیگه واسه ما غیر فعال بشه

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان واقعا کسی اطلاعات نداشت جواب منو بده؟!
فرقی ندارن ۲۱۱۶ تولید جدیدتر هست
آیا بازی دیجیتال قابل انتقال هست ؟ یعنی کلا بدیمش به یکی دیگه بدون شیر کردن و دیگه واسه ما غیر فعال بشه
نه مگه اینکه اکانت بازی رو بدی به طرف

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
حجم دقیق بازی های زیر که اگر از استور کامل بشن چند گیگ هست؟
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Uncharted 4: A Thief’s End
Ratchet & Clank
God of War III Remastered
The Last of Us Remastered
Infamous: Second Son
The Order 1886
DriveClub
Until Dawn
UNCHARTED: The Lost Legacy
inFAMOUS First Light
The Last Guardian

بچه های فامیل، جلو چشم پدرشون نشستن بودن با پلی استیشن یهو زدن کنسول رو دی اکتیو کردن |||||||||||||||||||||||||||: هر چی سیو و بازی داشتم رو یجا رو کنسول پاک کردن *** های **** ما****خرا****************:/
حالا باید بشینم اینا رو از اول دانلود کنم، از اونجا که با این نت مزخرف یک قرن طول میشکه میخوام بدم روش بیرون بریزن روش الان گیگی حساب میکنن، لطفا اگر کسی حجم دقیقشون رو داره لطف کنه بده ما حساب کنیم چقدر در میاد.

آخرین ویرایش:

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان شرمنده سوالی داشتم
الان چند ماهی هست که این دسته ما قاطی کرده
قاطی کردنش هم اینطوریه که وقتی میخام بازیرو شروع کنم دکمه r2 که تو بیشتر بازیها برای شلیک تیر اندای هست چند دقیقه اول خودش برای خودش شلیک میکنه بدونه اینکه من بهش دست بزنم بعد از چند دقیقه یه جورایی انگار دسته گرم میشه درست میشه دیگه با زدن خوده دکمه شلیک میکنه
ولی امروز که بازی ولفنشتاین رو که گرفتم کلا r2 کار نمیکنه عجیبتر از اون اینکه بجاش دکمه r3 میدم اینور اونور شلیک میکنه که اصلا تو قسمت کنترل این بازی هیچ تعریفی برای شلیک کردن با این دکمه نیست
حالا به نظرتون دسته کلا خراب شده باید یکی دیگه بگیرم یا نه؟
چون هیچ فشاری رو دسته نیست یا اینکه 2 3 ماه یک بار یه بازی باهاش کنم یعنی به این راحتی و زودی خراب شده
شرمنده تشکر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
حجم دقیق بازی های زیر که اگر از استور کامل بشن چند گیگ هست؟
Horizon Zero Dawn
Bloodborne
Uncharted 4: A Thief’s End
Ratchet & Clank
God of War III Remastered
The Last of Us Remastered
Infamous: Second Son
The Order 1886
DriveClub
Until Dawn
UNCHARTED: The Lost Legacy
inFAMOUS First Light
The Last Guardian

بچه های فامیل، جلو چشم پدرشون نشستن بودن با پلی استیشن یهو زدن کنسول رو دی اکتیو کردن |||||||||||||||||||||||||||: هر چی سیو و بازی داشتم رو یجا رو کنسول پاک کردن *** های **** ما****خرا****************:/
حالا باید بشینم اینا رو از اول دانلود کنم، از اونجا که با این نت مزخرف یک قرن طول میشکه میخوام بدم روش بیرون بریزن روش الان گیگی حساب میکنن، لطفا اگر کسی حجم دقیقشون رو داره لطف کنه بده ما حساب کنیم چقدر در میاد.
حجم دقیق بازی هارو میتونی تو استور ببینی ولی اینا بالای ۱ ترا درمیاد که گیگی ۱۰۰ هم بگیرن ۱۰۰ هزارتومن تو خرجی پیشنهاد میکنم از بسته های شبانه ایرانسل یا همراه اول استفاده کنی اگه منطقه سرعت خوبی داری میتونی از سایت های داخلی مثل شاتل لند یا آسیا دی ال دانلود کنی که سرعت بالاتری نسبت به خود psn دارن

• Like
Reactions: Paradise Lost

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام.بچها من با نت 4gبه کنسول وصل میشم سرعت دانلودش خیلی پایینه در صورتی که خود گوشی سرعت بالاست.مشکل از چی باید dnsخاصی بدی؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام.بچها من با نت 4gبه کنسول وصل میشم سرعت دانلودش خیلی پایینه در صورتی که خود گوشی سرعت بالاست.مشکل از چی باید dnsخاصی بدی؟
راه حل ١٠٠ درصدي براش نيست مشكلشم اينه كه تك كانكشن دانلود ميكنه من رو پي سي ده مگ بر ثانيه سرعت دارم رو كنسول به دو مگ هم نميرسه سرعت نت سيم كارت رو كنسول افتضاحه اگه ميخوايد بازي هاي حجيم دانلود كنيد با پي سي دانلود كنيد و با psx منتقل كنيد

• Like
Reactions: rezab

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
راه حل ١٠٠ درصدي براش نيست مشكلشم اينه كه تك كانكشن دانلود ميكنه من رو پي سي ده مگ بر ثانيه سرعت دارم رو كنسول به دو مگ هم نميرسه سرعت نت سيم كارت رو كنسول افتضاحه اگه ميخوايد بازي هاي حجيم دانلود كنيد با پي سي دانلود كنيد و با psx منتقل كنيد
جدیدا ایطوری شده همیشه ۱۵مگ بالا میداد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر