هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رفقا ما اگه ریست فکتوری کنیم چیا پاک میشه ؟؟ مثلا یوسرای داخل کنسول همه پاک میشن ؟ بعد نمیشه با زدن پسورد و ایمیل وارد شد یعنی کامل حذف میشن ؟
یا مثلا یوسرای داخل بازیمون مثلا یوسری که برای ea هست اینا واسشون مشکلی پیش نمیاد ؟

چون یه مشکلی پیش اومده میخواستم بزنم ریست فکتوری کنم اما راهشو نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه و یه توضیح کامل بده ایا چه چیزایی پاک میشن
بازی هم دیجیتالی ندارم و فقط دیسکی دارم که تهش اگه پاک شه اپدیتارو مجدد میگیرم جز اینا فقط یه توضیحی بدید راجب اون یوسرا
چون خیلی واسم مهمه یوسرا مشکلی پیش نیاد واسشون

راه ریست فکتوریم بگید ممنون میشم و اینکه چقدر زمان میبره

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
رفقا ما اگه ریست فکتوری کنیم چیا پاک میشه ؟؟ مثلا یوسرای داخل کنسول همه پاک میشن ؟ بعد نمیشه با زدن پسورد و ایمیل وارد شد یعنی کامل حذف میشن ؟
یا مثلا یوسرای داخل بازیمون مثلا یوسری که برای ea هست اینا واسشون مشکلی پیش نمیاد ؟

چون یه مشکلی پیش اومده میخواستم بزنم ریست فکتوری کنم اما راهشو نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه و یه توضیح کامل بده ایا چه چیزایی پاک میشن
بازی هم دیجیتالی ندارم و فقط دیسکی دارم که تهش اگه پاک شه اپدیتارو مجدد میگیرم جز اینا فقط یه توضیحی بدید راجب اون یوسرا
چون خیلی واسم مهمه یوسرا مشکلی پیش نیاد واسشون

راه ریست فکتوریم بگید ممنون میشم و اینکه چقدر زمان میبره
هیچکس نمیدونه یعنی ؟
چون مشکل عجیبی واسم پیش اومده تنها راه حلشم همین ریست فکتوریه
اگه دوستان میدونن یه راهنمایی کنن که سریع تر انجامش بدم
فقط نگران حذف شدن یوسرا هستم
وگرنه سیو و اپدیتو اینجور چیزا مهم نیست

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
من امروز هر كاري ميكنم apear offlin نميتونم بشم و استاتوسم رو حالت انلاين مي مونه!
دليلي داره?!
اول log out کن بعد option بزن و گزینه ی log in with online status [ online رو انتخاب کن بعد از اون دکمه ی home رو نگهدار و از طریق quick menu قسمت online status گزینه ی appear offline رو انتخاب کن به احتمال زیاد مشکلتون برطرف میشه

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اول log out کن بعد option بزن و گزینه ی log in with online status [ online رو انتخاب کن بعد از اون دکمه ی home رو نگهدار و از طریق quick menu قسمت online status گزینه ی appear offline رو انتخاب کن به احتمال زیاد مشکلتون برطرف میشه
مشكل سر جاشه ! :D

• Like
Reactions: artour-2198

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
مشكل سر جاشه ! :D
عجیبه من با یه اکانت دیگه دوباره تست کردم با این روش درست شد ! این مشکل appear offline رو خیلی ها دارن 100% بزودی سونی درستش میکنه جالبه بعد آپدیت 4.72 یکسری ها مشکل آنلاین نشدن داشتن الان مشکل برعکس شده دیگه appear offline نمیشه :D

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
عجیبه من با یه اکانت دیگه دوباره تست کردم با این روش درست شد ! این مشکل appear offline رو خیلی ها دارن 100% بزودی سونی درستش میکنه جالبه بعد آپدیت 4.72 یکسری ها مشکل آنلاین نشدن داشتن الان مشکل برعکس شده دیگه appear offline نمیشه :D
جالب اينه الان از دوستام سوال كردم من رو برا اون ها افلاين نشون ميده با اينكه خودم استاتوسم رو وضعيته انلاينه!

• Like
Reactions: artour-2198

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
دوستان من یه دسته پلی4 برای کامپیوتر و گوشیم خریدم , با کابل یو اس بی گوشیم خیلی راحت و خوب به هردو وصل میشه و همه چیز اوکیه , اما هرکاری کردم نمیتونم بلوتوث دسته رو روشن کنم که به گوشی وصل شه از این طریق ...
دکمه Share / Ps رو باهم میگیرم هیچ اتفاقی نمی افته ... کلا وقتی با یو اس بی وصل نیست انگار کار نمیکنه دسته /// خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام دوستان

من امروز ps4 خریدم 1 ترابایت با دو دسته و عکسه بازی فیفا که بازیش توش نبود :-|

اما مشکل:

وقتی با اینترنت گوشی به ps4 وصل میشم میگه اپدیت کن به 5.01

اما هر کاری میکنم تو فلش دانلودش توی سیف مد و خوده پی اس 4 هیچ فایده نداره و ارور میده
su-30645-8

خواهش میکنم.کسی میدونه کمک کنه حالم گرفته شد امکان داره دستگاهی که خریدم خراب باشه یا کارکرده بوده قبلا؟؟؟:' -(

ممنون از شما

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان

من امروز ps4 خریدم 1 ترابایت با دو دسته و عکسه بازی فیفا که بازیش توش نبود :-|

اما مشکل:

وقتی با اینترنت گوشی به ps4 وصل میشم میگه اپدیت کن به 5.01

اما هر کاری میکنم تو فلش دانلودش توی سیف مد و خوده پی اس 4 هیچ فایده نداره و ارور میده
su-30645-8

خواهش میکنم.کسی میدونه کمک کنه حالم گرفته شد امکان داره دستگاهی که خریدم خراب باشه یا کارکرده بوده قبلا؟؟؟:' -(

ممنون از شما
با dsl وصل شید اپ کنید
اگه ندارید با فلش دان کنید وصل کنید به سیستم
بازیهارو برمیدارن از داخل کارتون جدا میفروشن

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
دوستان من یه دسته پلی4 برای کامپیوتر و گوشیم خریدم , با کابل یو اس بی گوشیم خیلی راحت و خوب به هردو وصل میشه و همه چیز اوکیه , اما هرکاری کردم نمیتونم بلوتوث دسته رو روشن کنم که به گوشی وصل شه از این طریق ...
دکمه Share / Ps رو باهم میگیرم هیچ اتفاقی نمی افته ... کلا وقتی با یو اس بی وصل نیست انگار کار نمیکنه دسته /// خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
من با اندروید تست کردم. راحت بلوتوث رو سرچ میکنی و وصل میشه. ولی خود بازی ها باید قابلیت استفاده از کنترلر درش تعریف شده باشه.

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
من با اندروید تست کردم. راحت بلوتوث رو سرچ میکنی و وصل میشه. ولی خود بازی ها باید قابلیت استفاده از کنترلر درش تعریف شده باشه.
میدونم , توی نت هم سرچ زدم دکمه share / ps رو نگه میداری پشت دسته چشمک زن میشه و اون موقع با بلوتوث گوشی پیداش میکنی .
اما دسته من یو اس بی بهش وصل نیست هر کاری میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ... ممکنه که باتریش مشکل پیدا کرده باشه ؟ از کجا بفهمم باتریش مشکل پیدا کرده ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
میدونم , توی نت هم سرچ زدم دکمه share / ps رو نگه میداری پشت دسته چشمک زن میشه و اون موقع با بلوتوث گوشی پیداش میکنی .
اما دسته من یو اس بی بهش وصل نیست هر کاری میکنم هیچ اتفاقی نمی افته ... ممکنه که باتریش مشکل پیدا کرده باشه ؟ از کجا بفهمم باتریش مشکل پیدا کرده ؟
خوب امکان داره شارژ نداشته باشه .شارژ کنید بعد تست کنید
همون ps و share رو که بزنید باید دسته با نور ابی روشن فلش بزنه.

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
سلام. از یه سایت میخام کنسول pro بخرم. دو دسته و بازی فیفا و فن خنک کننده. این کنسول بصورت فابریکی این شکلی وجود داره یا دسته اضافه و بازی و فن جدا روش گذاشته شده؟ تا حالا کنسول نداشتم و تی وی هم اچ دی هست. نظرتون در مورد اسلیم چیه؟ زیاد اهل بازی نیستم و فقط برای پر کردن وقتم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر