هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
نمیدونم چرا ایرانی جماعت انقدر اینرسی داره نسبت به چیز جدید.
زمان PS3 میگفتن PS2 یادش بخیر و زمان PS4 میگن ps3 خوب بود حالا مدل اسلیم داده بیرون که GPU قویتر داره ولی هنوز خیلیا اصرار دارن مدل فت بهتر بود.

• Like
Reactions: BehzaDG

gain-bolic

کاربر سایت
Nov 23, 2017
5
ی سوال داشتم اینکه قضیه اینکه میگن مثلا فروش اکانت ظرفیت دوم یا سوم چیه
چ فرقی میکنه ظرفیت دوم با سوم مثلا
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام دوستان
هارد داخلی 500 گیگ بنده پر شد و از یک هارد 1 ترابایتی برای انتقال دیتا بازی ها از ps4 به هارد استفاده کردم. الان که هارد رو به پی سی میزنم نمیشناسش. راهی هست که بشه هارد دیسک اکسترنال رو همزمان برای استفاده در پی سی و PS4 استفاده کرد؟
پ.ن: پست های قبل رو خوندم فکر کنم بعد فرمت شدن امکان اینکار نباشه. روشی هست که بشه دوباره به نحوی فرمت کرد هارد رو که تنها توسط PC شناسایی بشه؟

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
سلام. من قبلا دیسک بازی انچارتد کالکشن رو داشتم.
روی هارد کنسول نصب بود.
الان تخفیف خورده بود. از psn گرفتم.
آللن روی این بازی کلیک میکنم میگه دیسک رو بزار توش.
باید از اول دانلود کنم بازی رو؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
روی هارد کنسول نصب بود.

بله دیتا نسخه دیجیتالی و دیسک فرق دارن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان ps4 pro فایل های تصویری mkv رو پخش،نمیکنه؟؟؟؟!!من فقط تونستم فایل های تصویری mp4 اجرا کنم.
دقیقا یادم نمیاد فکر کنم نبود
بعضی وقتا بخاطر آنکد ها همون mp4 هم اجرا نمیکنه ولی با نرم افزار فرمت فایلو عوض کنید کار میکنه تنها بدیش اینه که یه مقدار حجمشو بیشتر میکنه.
ی سوال داشتم اینکه قضیه اینکه میگن مثلا فروش اکانت ظرفیت دوم یا سوم چیه
چ فرقی میکنه ظرفیت دوم با سوم مثلا
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
ظرفیتای قانونی هستن
ظرفیت 2 روی کنسولتون اکتیو میشه و میتونید روی اکانت خودتون اون بازیو انجام بدید تروفیاشم رو اکانت اصلیتون ثبت میشه
ظرفیت 3 روی کنسول اکتیو نمیشه مجبورید با خود همون اکانت بازی کنید همیشه هم باید آنلاین باشید
سلام دوستان
هارد داخلی 500 گیگ بنده پر شد و از یک هارد 1 ترابایتی برای انتقال دیتا بازی ها از ps4 به هارد استفاده کردم. الان که هارد رو به پی سی میزنم نمیشناسش. راهی هست که بشه هارد دیسک اکسترنال رو همزمان برای استفاده در پی سی و PS4 استفاده کرد؟
پ.ن: پست های قبل رو خوندم فکر کنم بعد فرمت شدن امکان اینکار نباشه. روشی هست که بشه دوباره به نحوی فرمت کرد هارد رو که تنها توسط PC شناسایی بشه؟
همزمان نمیتونید استفاده کنید ولی فکر کنم میتونید دوباره کاری کنید که بشه توسط پی سی شناساییش کرد اما اطلاع ندارم ازش.
روی هارد کنسول نصب بود.
نسخه فیزیکی با دیجیتالی متفاوته باید کلشو دانلود کنید

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
همزمان نمیتونید استفاده کنید ولی فکر کنم میتونید دوباره کاری کنید که بشه توسط پی سی شناساییش کرد اما اطلاع ندارم ازش.
ممنون از شما... تونستم برش گردونم. اگر کسی این مشکل رو داشت هم میتونم کمکش کنم.
پ.ن: خیلی عجیبه از این قابلیت پشتیبانی نمیشه! فکر میکنم پارتیشن بندی و تخصیص بخشی از حافظه هارد به Ps4 از نظر تکنیکال موضوع زیاد سختی برای سونی نباشه ولی برای فروش کنسول های 1 ترابایتی از این قضیه ممانعت میکنن.

• Like
Reactions: mohsen2012

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون از شما... تونستم برش گردونم. اگر کسی این مشکل رو داشت هم میتونم کمکش کنم.
پ.ن: خیلی عجیبه از این قابلیت پشتیبانی نمیشه! فکر میکنم پارتیشن بندی و تخصیص بخشی از حافظه هارد به Ps4 از نظر تکنیکال موضوع زیاد سختی برای سونی نباشه ولی برای فروش کنسول های 1 ترابایتی از این قضیه ممانعت میکنن.
روی ایکس باکس هم همینه
جدا از مسائل امنیتی و دردسرایی که برای خود شرکت داره قابلیت پر استفاده ای هم نیست چون از روی اون هارد راحت میشه بازیارو اجرا کرد بنابراین همه هاردو وصل میکنن به کنسول و دیگه جدا نمیکنن هاردم قیمتی نداره یدونه مخصوص خود کنسول بگیرید از شر مشکلات کمبود حجم راحت بشید

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دقیقا یادم نمیاد فکر کنم نبود
بعضی وقتا بخاطر آنکد ها همون mp4 هم اجرا نمیکنه ولی با نرم افزار فرمت فایلو عوض کنید کار میکنه تنها بدیش اینه که یه مقدار حجمشو بیشتر میکنه.

ظرفیتای قانونی هستن
ظرفیت 2 روی کنسولتون اکتیو میشه و میتونید روی اکانت خودتون اون بازیو انجام بدید تروفیاشم رو اکانت اصلیتون ثبت میشه
ظرفیت 3 روی کنسول اکتیو نمیشه مجبورید با خود همون اکانت بازی کنید همیشه هم باید آنلاین باشید

نسخه فیزیکی با دیجیتالی متفاوته باید کلشو دانلود کنید
میشه بیشتر توضیح بدید.ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
میشه بیشتر توضیح بدید.ممنون
نرم افزار برای تغییر فرمت ویدئو ها هست اگه ویدئویی که میخوایدو اجرا نمیکنه با اونا تغییرش میدید و بعدش میتونید رو کنسول اجرا کنید
من از format factory استفاده کردم چون امکاناتش زیاده ولی از برنامه های دیگه هم میتونید استفاده کنید فرقی نداره

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان من تاریخ تولد اکانتمد فراموش کردم کسی می تونه درستش بکنه پشتیبانی سونی جریانش چیه می شه کمکم کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من تاریخ تولد اکانتمد فراموش کردم کسی می تونه درستش بکنه پشتیبانی سونی جریانش چیه می شه کمکم کنید
باید با پشتیبانی صحبت کنید اگه جواب سوال امنیتیو دارید میشه اوکیش کرد اگه ندارید باید به پشتیبانی بگید با ارائه مدارک ثابت کنید اکانت برای شماست

• Like
Reactions: deadkin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر