هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
من TV 4k دارم و میخوام کنسول بخرم
از چندتا فروشنده پرسیدم میگن ps4 معمولی بگیر باحالت hdr هیچ فرقی با ps4 pro نداره
اومدم اینجا ازتون بپرسم واقعا همینه که فروشنده ها میگن؟
درود
شما اگر دستت پره حتما pro بگیر بلاخره توی این زمینه آدم به روز باشه بهتره
ولی خب اگر دست تنگی همون اسلیم بگیر

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام دوستان
من TV 4k دارم و میخوام کنسول بخرم
از چندتا فروشنده پرسیدم میگن ps4 معمولی بگیر باحالت hdr هیچ فرقی با ps4 pro نداره
اومدم اینجا ازتون بپرسم واقعا همینه که فروشنده ها میگن؟
منم 4k دارم
از فروشنده جماعت مشورت نگیر
pro بگیر ارزش این اختلاف قیمتو داره لذت ببر

• Like
Reactions: mamadbahal

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
درود
شما اگر دستت پره حتما pro بگیر بلاخره توی این زمینه آدم به روز باشه بهتره
ولی خب اگر دست تنگی همون اسلیم بگیر
اتفاقا این مشکل دارم اما میشه قسطی خرید. گفتم اگه حالا چند ماه دیگه که بازی های نسل جدید 18 میاد واقعاً خیلی فرق میکنه پرو بردارم که لذت کیفیتش ببریم
چند جا هم خوندم هنوز بازی هایی که هست 4k واقعی نیست و ps4 pro قدرتش نشون نداده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان.
میگم از طریق pc که وارد اکانتم میشم اون قسمت زده devices زده 1playstation systems اکتیو هست منظور با کنسول خودم هست دیگه؟؟؟
من اکانتم اکتیو شدست و همچنین تایید دو مرحله ای فعاله.خواستم بدونم راهی هست مطمن باشم اکانت فقط دست خودمه؟؟؟ بالاخره تا قبل از دومرحله ای اگر هکی چیزی شده باشه باید بدونم. راهی هست اگر کنسول دیگه ای بهش وصله من بفهمم؟؟؟ اگر مثلا قبلا هک شده بود اون طرف حتما باس اکانت من رو دی اکتیو میکرد تا بتونه استفاده کنه ای اینکه فرقی نمیکرد براش و حتی اگر دی اکتیو نمیکرد براش قابل استفاده بود؟؟؟؟
پسوردم رو جهت اطمینان اگر عوض کنم تاثیری داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان.
میگم از طریق pc که وارد اکانتم میشم اون قسمت زده devices زده 1playstation systems اکتیو هست منظور با کنسول خودم هست دیگه؟؟؟
من اکانتم اکتیو شدست و همچنین تایید دو مرحله ای فعاله.خواستم بدونم راهی هست مطمن باشم اکانت فقط دست خودمه؟؟؟ بالاخره تا قبل از دومرحله ای اگر هکی چیزی شده باشه باید بدونم. راهی هست اگر کنسول دیگه ای بهش وصله من بفهمم؟؟؟ اگر مثلا قبلا هک شده بود اون طرف حتما باس اکانت من رو دی اکتیو میکرد تا بتونه استفاده کنه ای اینکه فرقی نمیکرد براش و حتی اگر دی اکتیو نمیکرد براش قابل استفاده بود؟؟؟؟
پسوردم رو جهت اطمینان اگر عوض کنم تاثیری داره؟
تاییدیه دومرحله ای فعال باشه قابل هک شدن نیست چون فقط با یه نرم افزار و کمبو پروکسی کرک میکنن نمیتونن از این موارد عبور کنن
برای اینکه مطمئن بشید قبلش هک نشده هم میتونید نت کنسولو قطع کنید بازیای روی اکانت قفل نشدش یعنی روی کنسول خودتون اکتیوه

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تاییدیه دومرحله ای فعال باشه قابل هک شدن نیست چون فقط با یه نرم افزار و کمبو پروکسی کرک میکنن نمیتونن از این موارد عبور کنن
برای اینکه مطمئن بشید قبلش هک نشده هم میتونید نت کنسولو قطع کنید بازیای روی اکانت قفل نشدش یعنی روی کنسول خودتون اکتیوه
سپاس.
فرض مثال اگر قبلا هک شده باشه و بازی هام روی اکانت دیگیری هست ، من الان پسوردم رو عوض کنم بازی ها اونور براش قفل میشن یا تاثیری نداره؟؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سپاس.
فرض مثال اگر قبلا هک شده باشه و بازی هام روی اکانت دیگیری هست ، من الان پسوردم رو عوض کنم بازی ها اونور براش قفل میشن یا تاثیری نداره؟؟؟
تغییر رمز تاثیری نداره ببینید اگه بازیاتون قفل شدن به پشتیبانی تیکت بزنید بهترین راهه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تغییر رمز تاثیری نداره ببینید اگه بازیاتون قفل شدن به پشتیبانی تیکت بزنید بهترین راهه
نه باو قفل کجا بود خدانکنه.من فقط خواستم پیش گیری کنم.
من اکانتم هم اکتیو هم دو مرحله ای هست.فقط نگرانیم از این بود که قبل از اینکه دو مرحله ای بیاد اگر یه نفر دسترسی به اکانتم پیدا کرده چطور باید مچش رو بگیرم همین

• Like
Reactions: voldmort

david747

کاربر سایت
Dec 29, 2015
5
سلام تازه کنسول تهیه کردم اگه امکانش هست راهنمایی کنید
من دیتا مو از شاتلند میگیرم یه سری فایل اصلی داره به همراه اپدیت موقع انتقال دیتا فایل اپدیت رو چه جوری باید اضافه کنم؟؟
اگه اکانت ترکیبی دارای پلاس باشه منم میتونم رو اکانت خودم ازش استفاده کنم یا فقط رو اکانت مورد نظر باید لاگین شد برا استفاده؟
وقتی از اکانت ترکیبی استفاده میکنم خود صاحب اکانت میتونه بازی کنه؟چون دوباره لاگین شدم متوجه شدم خودش داره از دیسک استفاده میکنه ؟عذاب وجدان گرفتم

سپاس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سیوهای بازیهای مختلف رو چطوری می شه مثلاْ به USB انتقال داد؟
یو اس بی رو متصل کنید فکر کنم توی تنظیمات یه قسمت backup & restore هست از اونجا میشه بک آپ گرفت
سلام تازه کنسول تهیه کردم اگه امکانش هست راهنمایی کنید
من دیتا مو از شاتلند میگیرم یه سری فایل اصلی داره به همراه اپدیت موقع انتقال دیتا فایل اپدیت رو چه جوری باید اضافه کنم؟؟
اگه اکانت ترکیبی دارای پلاس باشه منم میتونم رو اکانت خودم ازش استفاده کنم یا فقط رو اکانت مورد نظر باید لاگین شد برا استفاده؟
وقتی از اکانت ترکیبی استفاده میکنم خود صاحب اکانت میتونه بازی کنه؟چون دوباره لاگین شدم متوجه شدم خودش داره از دیسک استفاده میکنه ؟عذاب وجدان گرفتم

سپاس
سوالتون مربوط به این پست هست
از طریق تنظیمات نرم افزار auto pick رو فعال کنید اگه فایل سالم باشه خودش برمیداره و منتقل میکنه لازم نیست چیزی اضافه کنید
پلاسی که شیر بشه فقط قابلیت بازی انلاین بهتون میده به بقیه امکانات پلاس دسترسی ندارید اون اکانت هم معمولا بعد چند ساعت ریست میشه نمیتونید هربار کاری داشتید لاگین کنید
بله ظرفیتش 3 میشه تا وقتی انلاین باشه میتونه بازی کنه

• Like
Reactions: david747

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,794
نام
حامد
نه باو قفل کجا بود خدانکنه.من فقط خواستم پیش گیری کنم.
من اکانتم هم اکتیو هم دو مرحله ای هست.فقط نگرانیم از این بود که قبل از اینکه دو مرحله ای بیاد اگر یه نفر دسترسی به اکانتم پیدا کرده چطور باید مچش رو بگیرم همین
شما تو سایت که بری نوشته چند تا دستگاه وصل شدن به اکانت!
اگه یکی باشه و خودت هم هنوز وصلی حله دیگه!

• Like
Reactions: ps34

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان دیسک دست دوم سیندیکیت رو خریداری کردم توش کد سیزن پس داشت.
یه بازی که مال 2 سال پیشه سیزن پس داره؟
میتونه نشونه این باشه که دیسک قدیمیه؟

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان من اکانت ظرفیت 3 دارم خاستم ببینم وقتی لایسنس چک شد و قفل بازی رفت و من رفتم تو بازی اگه اینترنت قطع کنم چی میشه مشگلی پیش میاد برا اکانتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر