سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
بله درسته پارت اولش 17 گیگه
یه سوال دیگه اینکه من از کنسول حدود 10 گیگ رو دانلود کردم حالا باید از صفر دانلود کنم؟

ALIREZA A.T.A

کاربر سایت
Jun 5, 2016
5
دوستان من تو تمام بازی ها مشکل شماره 4 ( توقف انتقال دیتا ) رو دارم و با مطالعه کامنت های قبل متوجه Dp شدم و حالا میخوام بدونم از کجا میشه فایل dp بازی مورد نظرم رو بگیرم یکی از دوستان عکس گذاشته بود ولی عکسشون باز نمیشد

ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من تو تمام بازی ها مشکل شماره 4 ( توقف انتقال دیتا ) رو دارم و با مطالعه کامنت های قبل متوجه Dp شدم و حالا میخوام بدونم از کجا میشه فایل dp بازی مورد نظرم رو بگیرم یکی از دوستان عکس گذاشته بود ولی عکسشون باز نمیشد

ممنون
لینک دیتاتونو با psx دربیارید از طریق اون با orbismodding اپدیت رو دربیارید همون سایت لینک dp هم بهتون میده اگه از اونجا استفاده نمیکنید اخر لینک اپدیت رو از 0_ به dp- تبدیل کنید میشه dp

• Like
Reactions: sayron_14

ALIREZA A.T.A

کاربر سایت
Jun 5, 2016
5
لینک دیتاتونو با psx دربیارید از طریق اون با orbismodding اپدیت رو دربیارید همون سایت لینک dp هم بهتون میده اگه از اونجا استفاده نمیکنید اخر لینک اپدیت رو از 0_ به dp- تبدیل کنید میشه dp
يعني يا از طريق اون سايت برم يا اخر لينك اپديتم يا ديتا اصلي به جاي اعداد عبارت dp رو جاي گزين كنم؟ ممنون

يعني يا از طريق اون سايت برم يا اخر لينك اپديتم يا ديتا اصلي به جاي اعداد عبارت dp رو جاي گزين كنم؟ ممنون
و اينكه تو اين سايتي كه گفتي. رفتم نوشته title تون رو بنويسيد و زيرش چند تا گزينه است از جمله np ولي Dp نبود ، dp رو بعد سرچ ميده؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
و اينكه تو اين سايتي كه گفتي. رفتم نوشته title تون رو بنويسيد و زيرش چند تا گزينه است از جمله np ولي Dp نبود ، dp رو بعد سرچ ميده؟
کد بازی مثل CUSA01778 وارد میکنید بعد از سرچ dp و اپدیتارو میده

• Like
Reactions: sayron_14

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
دوست عزیز من پارتها رو دانلود کردم که تا پارت _3 بود چون وقتی 4 رو اضافا میکردم ارور میداد و میگفت وجود نداره
الان میخواستم فایلها رو انتقال بدم همون اول ارور میداد که بازی دانلود نمیشه!!!مشکل کجاست بنطرت؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوست عزیز من پارتها رو دانلود کردم که تا پارت _3 بود چون وقتی 4 رو اضافا میکردم ارور میداد و میگفت وجود نداره
الان میخواستم فایلها رو انتقال بدم همون اول ارور میداد که بازی دانلود نمیشه!!!مشکل کجاست بنطرت؟
چه اروری دریافت میکنید؟ اگه امکانش بود یه عکس از نرم افزار بذارید که راحتتر بشه تشخیص داد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سیستم وصله به مودم . پی اس 4 هم با وای فای وصله به مودم.
:-?
معمولا دو دلیل رایج داره یکیش اینه که سیستم خیلی ضعیف باشه یکی دیگه هم اینکه درایوتون تقریبا پر باشه و فضای کافی نداشته باشه
اگه توی این دو مورد مشکلی ندارید راه حلی ندارم براش ولی میتونید یبار مستقیم از پی سی به کنسول وصل کنید ببینید سرعتش درست میشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر