هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان the last of us رو برای خرید پیشنهاد می کنید یا bloodborne؟ یک سوال دیگه هم داشتم برای خرید بازی دسته دوم به چه نکاتی توجه کنم؟

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان the last of us رو برای خرید پیشنهاد می کنید یا bloodborne؟ یک سوال دیگه هم داشتم برای خرید بازی دسته دوم به چه نکاتی توجه کنم؟
نظر منو بخوای هردو ,ولی ببین کدوم سبکو دوس داری همونو بگیر !
دیسک سالم باشه همین :)
(ریجن بازیم هرچی خودت میخوای البته )

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام
چند صقحه خوندم ج سوالمو نتونستم بگیرم گفتم یه متن خودم اماده کنم
قصد دارم یه کنسول ps4 pro بگیرم بیشتر برای انحصاریاس و تا حدودی هم بازيهایی که میتونه رو کنسول بهتر اجرا شه در غیر اینصورت کامپیوتر هست.

اتفاقن پرو اگه در یه جا عملکرد خوب داشته باشه همین انحصاری هاست، چون سونی مجبور میکنه که روی پرو بالاترین و بیشترین کیفیت ممکن رو پیاده کنن مثل هوریزان که شنیدم روی پرو خیلی بهتره
حالا انحصاری های آینده که قطعن روی پرو بسیار بهتر میشه و اختلاف بیشتر با معمولی

Sent from Tapatalk

اگه بازیها رو بتونه ثابت 60 فریم اجرا کنه که عالیه.
همه بازی ها که روی ۶۰ فریم اجرا نمی کنه بعضی بازی ها روی ۳۰ فریم قفل هستن تا حالا هم سه تا ۴ بازی بیشتر ندیدم فریمشون فقل نباشه

اشاره کنم که قابلیت boost mode رو سونی برای همین مسئله به پرو آورد یعنی برداشتن محدودیت قفل فریم
الآن مثلن gta v با این قابلیت روی پرو، کیفیت بهتری داره (تازه بازی قدیمی که از قبل ساخته شده وگرنه روی بازی های جدید قطعن بهتر هم میشه)

Sent from Tapatalk

Last edited by a moderator:

MeriMeri

کاربر سایت
Feb 13, 2012
11
نام
مهرداد
عاغا من در پی اس 4 تازه کارم و اینا برام سواله. که البته یکم بالاتر مختصرا توضیح داده شدن. ولی با جزئیات بیشتر باشه ممنون میشم.

1) آیا گرفتن بازی دسته دوم مشکل ساز نیس؟ چون در کنار انجامش شنیدم از طرف سونی ممنوعه.
2) بدون نگرانی میشه بازی دسته دوم رو استفاده کرد؟ بن شدن بخاطر نصب بودن روی چند دستگاه و ...؟
یا مثلا اجاره بازی مشکل ساز نیس؟

ممنون

mohsen_curtis

کاربر سایت
Apr 11, 2014
27
سلام به همه دوستان عزیز.
یه سوال خیلی مهم داشتم.
من روتر مودم دو بانده گرفتم با دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز
با وای فای میخام وصل بشم به ps4 و با 2.4 راحت پیدا میکنه و وصل میشم
ولی با فرکانس 5 گیگاهرتز ارور میده.چون 5 گیگاهرتز قدرتش بیشتره و تو بازی های انلاین جوابه
میخواستم بدونم ps4 ساپورت نمیکنه این فرکانس و ؟؟
لطفا جواب بدید.
باتشکر

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
بدون شک اگر دوعنوان وجود داشته باشه که حتما باید بازی کنید همین دوتاس از نظر من
ولی پیشنهاد میکنم اول برید سراغ tlou
دلیل این صحبتم بر میگرده به این که بلود ممکنه یه ذره واستون سخت باشه و دستتون تا راه بیفته اونوقت برید بلود بزنید
شما برای خرید سعی کنید دیسک و قاب رو چک کنید سالم باشه یعنی خط و خش نداشته باشه یا به چشم نیاد که فردا روزی اگر خواستین بفروشین راحت تر فروش بره
نکته بعد اینکه اگر تاکید میکنم اگر ریجن all باشه احتمالا یه کوچولو راحت تر فروش بره وگرنه من تو همین سایت خیلی خرید فروش داشتم ریجن هم تاثیری زیادی توش نداشته

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان يه سوال مهم
من ميخوام با يكي يه بازي رو شريكي ديجيتالي بخرم و قراره بازي رو اكانت اون خريداري بشه٠
حالا ٣_٤ روز قبل از عرضه جهاني كه دانلود ها شرو ميشه منم ميتونم شروع به دانلود كنم يا بايد صبر كنم كه بازي عرضه بشه بعد دانلود كنم?!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان يه سوال مهم
من ميخوام با يكي يه بازي رو شريكي ديجيتالي بخرم و قراره بازي رو اكانت اون خريداري بشه٠
حالا ٣_٤ روز قبل از عرضه جهاني كه دانلود ها شرو ميشه منم ميتونم شروع به دانلود كنم يا بايد صبر كنم كه بازي عرضه بشه بعد دانلود كنم?!
میتونین فقط کافیه برین تو اکانتش و بازی رو بزنین برای دانلود معمولا ۲ روز قبل رلیز پری لود شروع میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
عاغا من در پی اس 4 تازه کارم و اینا برام سواله. که البته یکم بالاتر مختصرا توضیح داده شدن. ولی با جزئیات بیشتر باشه ممنون میشم.

1) آیا گرفتن بازی دسته دوم مشکل ساز نیس؟ چون در کنار انجامش شنیدم از طرف سونی ممنوعه.
2) بدون نگرانی میشه بازی دسته دوم رو استفاده کرد؟ بن شدن بخاطر نصب بودن روی چند دستگاه و ...؟
یا مثلا اجاره بازی مشکل ساز نیس؟

ممنون
تمام سوالاتون یه جواب داره
اونم اینه که وقتی میگیم بازی دست دو یعنی بازی رو دیسک دیسک هم هییییچچ مشکلی از این جهات نداره
اونی که سونی مقابله میکنه اکانت هکیه اکانت که شما بن دائم یا حتی ین دستگاه میشین
اجاره دیسک هم مشکلی نمیاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر