هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان
ما چیزی به عنوان دیسک تقلبی بازی ps4 داریم ؟ مثلا یکی یک بلوری بازی بتونه کپی کنه و عکس روش چاپ کنه !!!
من بازی هام رو دست دوم میخرم خواستم مطمئن شم
ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان
ما چیزی به عنوان دیسک تقلبی بازی ps4 داریم ؟ مثلا یکی یک بلوری بازی بتونه کپی کنه و عکس روش چاپ کنه !!!
من بازی هام رو دست دوم میخرم خواستم مطمئن شم
ممنون
نه اصا همیچن چیزی وجود نداره در صورتی که کنسول هک بشه میتونن بازی ها رو روی دیسک بریزن

• Like
Reactions: shahriyar_pc

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان اين كه سوني استفاده از اكانتهاي هكي رو با update ميخواست غير قابل استفاده كنه به كجا رسيد?
اخه كزينه ي change to this ps4 تو قسمت اكتيو كردن اضافه شده ولي فك كنم كار نميكنه!
الان اين قابليت كامل نشده?! خلاصه ي كلام سوني ميتونه كاري كنه استفاده از اكانتهاي هكي از كار بيفته?

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
اونهایی که اکانتشون هک میشه به سونی اعتراضی نمی کنن؟ اگه من یه اکانت قانونی با 20 بازی به ارزش چند میلیون داشته باشم با این وضعیت ضعیف psn چه اعتباری هست؟ و اینکه هک اکانت ها رو از چه روشی انجام میدن؟ ضعف در امنیت شبکه است یا عملکرد صاحب اکانت ها؟

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
اونهایی که اکانتشون هک میشه به سونی اعتراضی نمی کنن؟ اگه من یه اکانت قانونی با 20 بازی به ارزش چند میلیون داشته باشم با این وضعیت ضعیف psn چه اعتباری هست؟ و اینکه هک اکانت ها رو از چه روشی انجام میدن؟ ضعف در امنیت شبکه است یا عملکرد صاحب اکانت ها؟
این که بگی چند ملیون اشتباه میکنی اونجا یارو کار میکنه ملاهی3 هزار دلار درامد داره یا ماهی 1000 دلار خب این ماهی چ10بازی که نمیخره 60 دلار میده هرماه یه بازی میخره 940دلار دیگهخ براش میمونه بعدشم
شما یهجمله توی پروفایلت داری یکی میاد اون جمله رو کپی میکنه و میره برای خودش میذاره توی پروفایلش شما از کجا میفهمی که کدوم شخص چه زمانی وارد پروفایلت شده؟مگر اینکه بری به ادمین بگی اغا دیروز کدوم کاربرا اومدن پروفاتیلم اونم ای پی هایی که اومده رو شناسایی میکنه

درمورد هک هم که فعلا همش خبر یه مش شناسایی کد های پایه پلی4 میدن و هکرا فعلا از اکانت های هکی دارن سود میبرن شایدم سونی ساکت مونده از یه طرف فروش دسگاش زیاد شده بخاطر این سیستم و بعدشم میدونه این بساط رو جم کرد هکرا میرن سراخ هک کردن دقیق تر مثل پلی3 گرچه الانم دارن همینکارو انجام میدن ولی دارن یه کم یه کم ار میکنن اونطروی ک بشه از جون دل میکنن ")

• Like
Reactions: Saeedrz70

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
متوجه نمیشن چون تغییری احساس نمیکنن اینطور که من توی متن ها خوندم تا وقتی به اینترنت وصل باشن هیچ مشکلی ندارن وقتی بخوان افلاین بازی کنن بازی ارور لایسنس میده و وقتی صاحب اصلی ریستور کنه بازی تو اکانت کسی که هکی گرفته قفل میشه
اگرم اطلاعات یا پول های درون اکانت طرف رو خرج کنن صاحب اکانت به پشتیبانی تیکت میزنه و باعث بن شدن کنسول طرف میشه
درکل این مشکل بخاطر اینه که psn نه خودش امنیت داره نه موارد امنیتی برای اکانتا گذاشتن نهایتش یه تاییدیه دو مرحله ای اضافه کردن اونم هیچ اجباری توش نیست برای همین خیلیا حوصله فعال کردنش رو ندارن
که باعث میشه با یه کومبو و پراکسی لیست + یه نرم افزار راحت اکانت پیدا کرد این مشکل رو یوپلی و اوریجین هم دارن
درصورتی که استیم فعال کردن موارد امنیتی رو یجورایی اجباری کرده و باعث شده امنیت همه ی اکانتا تضمین بشه مثلا اگه اپ authenticator استیم رو فعال نکنید برای فروش هر ایتم یا trade فک کنم باید دو هفته منتظر بمونید

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من تاریخ تولدی که برای psn ام وارد کرد یادم نمیاد . مثل اینکه تنها راهش اینه با ساپورت سونی مطرح کنم که بهم بگه . لطف لینک ساپورت سونی و ساعات کارشون به وقت ایران رو لطف میکنید .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
متوجه نمیشن چون تغییری احساس نمیکنن اینطور که من توی متن ها خوندم تا وقتی به اینترنت وصل باشن هیچ مشکلی ندارن وقتی بخوان افلاین بازی کنن بازی ارور لایسنس میده و وقتی صاحب اصلی ریستور کنه بازی تو اکانت کسی که هکی گرفته قفل میشه
اگرم اطلاعات یا پول های درون اکانت طرف رو خرج کنن صاحب اکانت به پشتیبانی تیکت میزنه و باعث بن شدن کنسول طرف میشه
درکل این مشکل بخاطر اینه که psn نه خودش امنیت داره نه موارد امنیتی برای اکانتا گذاشتن نهایتش یه تاییدیه دو مرحله ای اضافه کردن اونم هیچ اجباری توش نیست برای همین خیلیا حوصله فعال کردنش رو ندارن
که باعث میشه با یه کومبو و پراکسی لیست + یه نرم افزار راحت اکانت پیدا کرد این مشکل رو یوپلی و اوریجین هم دارن
درصورتی که استیم فعال کردن موارد امنیتی رو یجورایی اجباری کرده و باعث شده امنیت همه ی اکانتا تضمین بشه مثلا اگه اپ authenticator استیم رو فعال نکنید برای فروش هر ایتم یا trade فک کنم باید دو هفته منتظر بمونید
اين اكانت هكي رو ps3 هست ?!

:-? ps3 که خود کنسول هک شده بود
این اکانتارو روی ps4 استفاده میکنن
منظورم الان يه ps3 هك نشده ميتونن بازي هاي ديجيتالي داخل اكانتشو هك كنن?!

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
منظورم الان يه ps3 هك نشده ميتونن بازي هاي ديجيتالي داخل اكانتشو هك كنن?!
درمورد ps3 زیاد اطلاعات ندارم چون کنسولش رو اصلا نداشتم ولی تا جایی که میدونم تمام کنسولای سونی به یه اکانت psn وصل میشن بنابراین فرقی نداره اون هم قابل هک شدن هست

• Like
Reactions: victor hogo

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

شما گزینه two-step verification رو برای اکانتت فعال میکنی اونوقت دیگه هک نمیشه و مشکلی پیش نمیاد

meti_s1001

کاربر سایت
Jan 11, 2017
28
دوستان سلام
دوستم یه اکانت اصلی ( پرایمری ) داره ک روش پلاس یک ساله هم داره ، آنلاین بازی میکنه و اینا
من تازه کنسول خریدم
میخوام بازی آنچارتد رو ک از استور هم خریده برای خودم شیر کنم.
میشه روشش رو ساده بهم بگید ..

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام
اومدم اورواچ رو آپدیت کنم رو preparing to download به 3 درصد میرسه دانلود قطع میشه مینویسه cannot download جالب اینجاست که فقط اورواچ این مشکل رو داره!
چیکار کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
اومدم اورواچ رو آپدیت کنم رو preparing to download به 3 درصد میرسه دانلود قطع میشه مینویسه cannot download جالب اینجاست که فقط اورواچ این مشکل رو داره!
چیکار کنم؟
احتمالا فضای کنسول پر شده بازیای اضافه رو پاک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر