هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
پس من یک اکانت ریجن ۲ بسازم تمومه ؟
البته خب مطمعن نیستم دقیق که ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه چون من بازی انلاین هامو دیجیتال با اکانتم خریدم دقیقن نمیدونم تفاوت ریجن مهمه یا نع ولی خب از دوستم اینجوری شنیدم

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
البته خب مطمعن نیستم دقیق که ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه چون من بازی انلاین هامو دیجیتال با اکانتم خریدم دقیقن نمیدونم تفاوت ریجن مهمه یا نع ولی خب از دوستم اینجوری شنیدم

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
یک سوال دیگه اینکه بازی های ریجن all همون ریجن ۱ هستن یا برای همه ی ریجن ها ؟

• Like
Reactions: Mahdi444

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
سلام دوستان یه سوال داشتم من کنسولم ریجن ۱ هست ولی بازی هایی که دارم همه ریجن ۲ هستن
حالا میخوام بدونم برای انلاین بازی کردن به مشکل بر نمیخورم ؟ اکانت بنده ریجن ۱ و امریکا هست
مثلا به چه مشکلی احتمال داره بر بخورم ؟
اگر اکانت جدید بسازم ریجن ۲ مشکلات برطرف میشن ؟
سلام ... ریجن کنسول هیچ ربطی به این قضیه نداره و فقط ریجن اکانت و بازی شما باید یکی باشه اگه قصد داشته باشین که DLC یک بازی رو بخرین و دانلود کنید.
اگه ریجن اکانت شما و ریجن بازی متفاوت باشن شما میتونی آنلاین بازی کنی ولی DLC رو نمیتونی دانلود کنی یا بخری

دوستانی که کنسول PRO خریدن میشه از فریم ریت بازی BF1 کمی توضیح بدن که آیا بخش 64 نفره مثل PS4 معمولی افت فریم داره یا اینکه بهتره شده ؟
بنده قصد خرید دارم ممنون میشم اگه توضیح بدین.

Last edited by a moderator:

Persia92

کاربر سایت
Apr 26, 2017
5
دوستان چندتا سوال پیش اومده برام لطفا توضیح بدید بهم چطوره
1- وقتی یه بازی ps4 رو به صورت فیزیکی میخریم اون بازی اول نصب میشه رو دستگاه و بعد اجرا میشه؟ میخوام بدونم حجمی که اشغال میشه با زمانی که بازی رو به صورت دیجیتال نصب میکنیم فرقی داره؟؟
2-اگه قانونی خودم اکانت بگیرم واسه بازی دیجیتالی، میتونم دیتا رو از مغازه بریزم روش؟ اخه نتم طوری نیس اونقدر حجم بتونم دانلود کنم.
3-در مورد بازی دیجیتالی و این اکانتای ترکیبی یکم توضیح بدید والا گیج شدم،هکی با ترکیبی فرق داره؟ یه جا میگن با 80 تومن 10 تا بازی میریزیم هم انلاین میشه بازی کرد هم افلاین، بعد بعضیا میگن ممکنه انلاین بشی و سونی بفهمه، بن بشی. ساده توضیح بدید داستان این اکانتا چیه و ارزش داره بگیریم؟ و اگه هم قانونی بخوام بگیرم خب فیزیکی بگیرم بازیو بهتر نیست؟ هزینش همون میشه تقریبا.
4- واسه بازی انلاین، مثلا تو بازی فیفا 17 بخوام با یکی انلاین بازی کنم باید اکانت پلاس داشته باشم؟ واسه بخش التیمیت یا ... که مربوط به خودمه نیاز نیست؟
5- و در اخر من همچنان رو 1 ترا و 500 موندم:sweatsmile: نهایت 7و8 تا بازی شاید کمتر، 500 کافیه؟ اینکه میشه رو هارد اکسترنال بازی ریخت منو بیشتر به شک انداخته که 500 بگیرم، بازم اگه کسی نظرش اینه رو 1ترا لطفا توضیح بده برام چرا.
ممنون میشم جواب بدید بهم.:Rose:

• Like
Reactions: somagh

somagh

کاربر سایت
May 2, 2017
11
دوستان "سی دی کی" چی هست؟

سوال بعد اینکه
این نمایشگاه ce که احتمالا تا خرداد برگزار میشه ، ps4 neo معرفی میشه؟
من قصد خرید pro دارم، بنظرتون صبر کنم تا اون موقع تا شاید با معرفی مدل جدید ، کاهش قیمت در پیش باشه؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان چندتا سوال پیش اومده برام لطفا توضیح بدید بهم چطوره
1- وقتی یه بازی ps4 رو به صورت فیزیکی میخریم اون بازی اول نصب میشه رو دستگاه و بعد اجرا میشه؟ میخوام بدونم حجمی که اشغال میشه با زمانی که بازی رو به صورت دیجیتال نصب میکنیم فرقی داره؟؟
2-اگه قانونی خودم اکانت بگیرم واسه بازی دیجیتالی، میتونم دیتا رو از مغازه بریزم روش؟ اخه نتم طوری نیس اونقدر حجم بتونم دانلود کنم.
3-در مورد بازی دیجیتالی و این اکانتای ترکیبی یکم توضیح بدید والا گیج شدم،هکی با ترکیبی فرق داره؟ یه جا میگن با 80 تومن 10 تا بازی میریزیم هم انلاین میشه بازی کرد هم افلاین، بعد بعضیا میگن ممکنه انلاین بشی و سونی بفهمه، بن بشی. ساده توضیح بدید داستان این اکانتا چیه و ارزش داره بگیریم؟ و اگه هم قانونی بخوام بگیرم خب فیزیکی بگیرم بازیو بهتر نیست؟ هزینش همون میشه تقریبا.
4- واسه بازی انلاین، مثلا تو بازی فیفا 17 بخوام با یکی انلاین بازی کنم باید اکانت پلاس داشته باشم؟ واسه بخش التیمیت یا ... که مربوط به خودمه نیاز نیست؟
5- و در اخر من همچنان رو 1 ترا و 500 موندم:sweatsmile: نهایت 7و8 تا بازی شاید کمتر، 500 کافیه؟ اینکه میشه رو هارد اکسترنال بازی ریخت منو بیشتر به شک انداخته که 500 بگیرم، بازم اگه کسی نظرش اینه رو 1ترا لطفا توضیح بده برام چرا.
ممنون میشم جواب بدید بهم.:Rose:
فرق فیزیکی و دیجیتالی اینه که یه بازی 50 گیگی رو بصورت دیجیتالی تهیه کنید مجبورید کل اون 50 گیگ دیتارو روی دستگاه داشته باشید تا بتونید به بازی دسترسی پیدا کنید دیتارو پاک کنید با بازی هم خدافظی میکنید ولی دیسک این مشکل رو نداره (ولی بجاش دیسک رو بفروشید دیگه به بازی دسترسی ندارید دیجیتالی خوبیش اینه همیشه بازیو دارید)
بله میتونید بدید بیرون براتون دیتارو بریزن ولی بهتره تست کنید ببینید بین همراه اول و ایرانسل کدوم خوب آنتن میده با نت شبانه راحت دانلود کنید بیرون بخواید بدید فک کنم تقریبا ده برابر این هزینه میره تو پاچتون
هکی ارزونتره انلاین هم میشه بازی کرد ولی ممکنه بعد یه مدت بازیاش قفل بشن اکانت هم ممکنه بن بشه اشتراکی قانونیه یکی بازیو اورجینال میخره با دو نفر دیگه اشتراک میذاره هزینش کمتر بشه گرونتر از هکی درمیاد ولی مطمئن تره بین فیزیکی و دیجیتالی هم اول از همه فرقشون زمانیه که طرقدار یه بازی باشید و بخواید ساعتی که منتشر میشه بازی کنید باید بصورت دیجیتالی بگیرید+ وقتی یه بازی تازه منتشر میشه دیجیتالی ارزونتر از فیزیک درمیاد براتون یه مشکل دیگه که فیزیکی داره اینه که یه سری بازیا تو ایران طرفدار آنچنانی ندارن و بصورت فیزیکی راحت گیر نمیان (مثل عناوین ژاپنی)
برای دسترسی به بخش مولتی پلیر اکثر بازیا باید پلاس داشته باشید بجز یه تعداد بازی F2P که پلاس نمیخوان
درمورد سوال آخر هم بستگی به خودتون داره اگه قراره پلتفرم اصلیتون باشه و فقط با اون بازی کنید قطعا 1 ترا بهتره اگه قراره پلتفرم دوم باشه و سریع بازیارو تموم میکنید و به فکر پلات کردنشون نیستید و نمیخواید بعدا بازی کنید 500گیگ بگیرید درغیر اینصورت 1ترا بهتره بنظرم به فکر هارد اکسترنال نباشید یه بدی که داره اول از همه قیمتشه الان هارد زیر 1 ترا جایی گیرنمیاد قیمت هم زیر 250 نیست (دو روز پیش یه هارد 1 ترا وسترن دیجیتال گرفتم 290 کمترین قیمتی هم که دیدم 270 بود) بعدم اون هارد وقتی رو پی اس فرمت بشه فقط توسط کنسول خونده میشه دیگه نمیتونید به کامپیوتر وصل کنید عملا بی استفاده میشه

سوال بعد اینکه
من قصد خرید pro دارم، بنظرتون صبر کنم تا اون موقع تا شاید با معرفی مدل جدید ، کاهش قیمت در پیش باشه؟
سی دی کی کد هست برای فعال کردن بازی و محصولات دیجیتالی توی صفحه استور پایین منو سمت چپ reedem code هست اونجا وارد میکنید
ps4 neo مگه همون pro نبود؟ /:)
فکر نکنم تفاوتی ایجاد بشه هروقت خواستید بگیرید وقتتون رو برای این چیزا نذارید

آخرین ویرایش:

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759

سوال بعد اینکه
دوست عزیز ps neo ای در کار نیست...
فقط طبق اخباری که اومده احتمالا بزودی سونی کنسول ps4 pro slim رو معرفی میکنه که سبکتر و جمع و جورتره و قیمتشم بین 50 تا 100 دلار از مدل موجود ارزونتر میشه..
چند جا هم زدن که شاید درایوش بجای blueray مدل 4k باشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر