هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
آقا کسی اینجا PS4 PRO نداره؟
بره PSN ببینه فیلم 4K گذاشته برای دانلود یا نه؟
ممنون

XPERIA XZ
من دارم ولی ندیدم ، همون آمازون فکر کنم فعلا میذاره ، البته با این سرعت ها که جواب نمیده من 16 مگ دارم باز برای 4k خیلی ضعیفه

در ضمن من 4k روی فلش میزنم به پرو پخش نمیکنه !!!!

فکر کنم پلیر نیاز به بروزرسانی داره که باید ارائه بدن

سلام دوستان عزیز
نمیدونم چرا موقعه دانلود با ps4 همش cannot download میشه و واقعا داره اذیت میکنه ، و این ارور رو هم میده :
An Error Occurred on the server
HTTPS Statud Code : 403
CE-40851-8
حساب کن ساعت ها ps4 روشنه و یه کم دانلود میشه و بعدش هم قطع . اینترنتم هم مخابراته نامحدود 1 مگ
جوابت تو این پست ها دیده میشه لینک

Last edited by a moderator:

blackwhite

کاربر سایت
May 12, 2012
43
سلام من بازی titanfall 2 رو هکی خریدم بعد هنگام بازی دیدم نوشته trial و نمیشه بازیش کنم ! اینو طرف با پلاس خریده چون پلاسشم تموم شده ? کلا جریانش چیه ?

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
سلام من بازی titanfall 2 رو هکی خریدم بعد هنگام بازی دیدم نوشته trial و نمیشه بازیش کنم ! اینو طرف با پلاس خریده چون پلاسشم تموم شده ? کلا جریانش چیه ?
خلاف قوانینه اینجا در مورد اکانت های هکی گفتگو کرد . ولی بهت انداختن .

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان یه سوال. کنسول توانایی اجرای فایل mkv رو داره؟ من فرمت رایجی مث mkv و بعضی از فایل های mp4 رو نمیتونم اجرا کنم ولی vob که اونقدرا رایج هم نیست براحتی اجرا میشه. کسی میدونه مشکل چیه؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,143
نام
حمید
دوستان یه سوال. کنسول توانایی اجرای فایل mkv رو داره؟ من فرمت رایجی مث mkv و بعضی از فایل های mp4 رو نمیتونم اجرا کنم ولی vob که اونقدرا رایج هم نیست براحتی اجرا میشه. کسی میدونه مشکل چیه؟

واسه من بعضی از فیلم هام که mkv هستن رو پخش میکنه بعضی ها رو هم نه دلیلش رو نمیدونم

• Like
Reactions: Mahdi444

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
سلام به همه ی دوستان بنده یه سوال داشتم من نرم افزار psx رو روی کامپیوترم نصب کردم ولی موقعی که اجراش می کنم این ارور رو میده : The Remote Server Returned an Error (403) Forbidden میدونید برا چی این ارور رو میده ؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
این ارور ۴۰۳ جریانش چیه؟من آپدیت بلادبورن رو گذاشتم دانلود بشه حالا نزدیک ۹۰٪ رفته ولی این ایرور رو میده!

Sent from my HTC One max using Tapatalk

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
سلام به همه ی دوستان بنده یه سوال داشتم من نرم افزار psx رو روی کامپیوترم نصب کردم ولی موقعی که اجراش می کنم این ارور رو میده : The Remote Server Returned an Error (403) Forbidden میدونید برا چی این ارور رو میده ؟
این ارور رو تقریبا برا همه میده ، ولی مشکلی تو کار برنامه ایجاد نمیکنه ، شما کارتو بکن مشکلی نیست .

• Like
Reactions: rezab

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189

واسه من بعضی از فیلم هام که mkv هستن رو پخش میکنه بعضی ها رو هم نه دلیلش رو نمیدونم
...

فرمت mkv باکدک های متفاوتی وجود دارن که ps4 بعضی از کدک های تعریف شده رو باز میکنه .

به احتمال خیلی زیاد تو آپدیت جدید ps4 مدیاپلیر هم بروزرسانی میشه چون برای من که pro هست هنوز نمی تونه 4k رو پخش کنه .

بگردی زیاده ولی سعی کن pro بخری ، هرچند تلوزیون 4k نداشته باشی

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر