WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن برای BETA اینجا رو نیگا کنن اگه خواستن می تونن الان هم ثبت نام کنند

دوستانی که sign up کرده بودن برای BETA ولی هنوز دعوتنامه دریافت نکردن اینجا رو نیگا کنن، نوشته که CLOSED BETA از فازهای متفاوت تشکیل شده و در هر فازی عده ای از کسایی که ثبت نام کرده باشن دعوت میشن و به جمع بازیکن ها می پیوندند

من الانmodeی که حداکثر تا هشت نفر همراه هم علیه AI مبارزه می کنند رو برای انتخاب می بینم ولی مثل اینکه ملت modeهای دیگه رو هم دارن می زنن که چون دانلود هنوز تموم نشده سر در نمیارم چطوری، موقعی که خواستین play کنین یکی از Regionهای Europe و North America رو باید انتخاب کنین البته نه به این معنی که ip شما با این مناطق چک بشه و جلوی دسترسیتون گرفته بشه، دقیقا هم سیستمی مشابه battlelog رو پیاده سازی کردن و حتی launch شدن بازی هم ظاهرا از طریق browser هست

دوستان هرکی تو فاز اول closed beta هست GFace idشو بده تا add کنم تو لیستم با هم بزنیم اصلا غیر از من تو فاز اول closed beta کسی هست؟:-?
واسه منم اومده ولی هنوز حال دانلود ندارم
AL Pacino

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
میشه راحت بازی کرد؟چیز پی ان نمیخواد؟مشکل لگ نداره؟

خیلی بازی خووفیه مشکل لگ هم نداره فقط یکم دیر لود میشه (( نیمدونم شاید من صبرم کمه ))

برادرم یه لحظه فک کرد دارم کالاف انلاین میزنم (( گرافیکش خیلی شبیه کالافه )) چیز پی ان هم نیمخواد (( ولی اگه تو یه مرحله بگی ایرانییم مثله اینکه خوشون نمیاد kcik میکنن الکی :| ))

وقتی به دوشمن تیر میزنی (( تو حالت pve )) بعد نیم ثانیه (( شاید هم کمتر )) میمره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
خیلی بازی خووفیه مشکل لگ هم نداره فقط یکم دیر لود میشه (( نیمدونم شاید من صبرم کمه ))

برادرم یه لحظه فک کرد دارم کالاف انلاین میزنم (( گرافیکش خیلی شبیه کالافه )) چیز پی ان هم نیمخواد (( ولی اگه تو یه مرحله بگی ایرانییم مثله اینکه خوشون نمیاد kcik میکنن الکی :| ))

وقتی به دوشمن تیر میزنی (( تو حالت pve )) بعد نیم ثانیه (( شاید هم کمتر )) میمره

بازی نسخه enاش امده ؟ ای هنوز rus ؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
من دانلود کردم دیدم نسخه روسی هست

با روسی که انگلیسی حرف میزدم اوونا هم بام انگیلی میحرفیدن بام -----

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من از همون دور اول Closed Beta دارمش(CD-key)،اما اینکه باید چند گیگ تحت فایرفکس دانلود کنم اصلا تو کتم نمیره.الان حجم بازی چند گیگ هست؟ شما هم تحت مرورگر دانلود کردین؟

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
من ثبت نام کردم با این توصیفا به نظر باحاله خیلی وقته یه شوتر خوب بازی نکردم
مگه باید با فایرفاکس دانلود کنیم؟چند گیگ هست؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
حجم بازی 2 گیگ و 300 مگ هست من با دانلودر خودش دانلود کردم

بازی دارای 4 تا کلاس
اسنایپر - که خودتون میدونید جه فازی میده اسنایپ کردن دوشمن ها (( بعضی از مرحله ها (( pve )) چونکه تو اپاتمان ها میجنگیم اسنایپ کردن سخت میشه باید با کلت زدشون ))
سرباز - این یکی یکم کاربردی هست مثلا اگه خشاب بکلی تمام کردین اون کسی که سرباز هست میتونه بتون خشاب بده
دکتر - (( پرستار یا هر چیز دیگه :d)) - این خیلی (( بنظرم )) حیاته تو جنگ اگه جنتون کم باشه میتونه جونتون رو زیاد کنه اگه هم تو جنگ کشته شدین تا 9 ثانیه وقت داره با شوک زنده تون کنه
**** -(( اینون نیمیدونم چی بش بگم جاش ستاره نهادم من بش بگم اچار فرانسه )) -- این میتونه زره که خراب شده رو تعمیر کنه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
کسایی که این بازی رو بازی میکنن پینگش چه طوره؟؟ارزش دانلود داره؟؟یه وقت دانلود نکنیم به خاطر پینگ بدش الکی حجم هدر بره؟؟

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
خوب من ثبت نام کردم حدودا کی بتا کی بم میدن؟
چقدر شبیه بتل به نظر میرسه اگه تانک و اینجور چیزام داشت که دیگه خیلی خوب بود :d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
1-این بازی الآن میشه دانلودش کرد یا بتاکی میخواد؟؟؟؟
2-اگه دانلودش برای عموم آزاده لطفا یکی یه راهنمایی کنه باید از کجای سایتش ثبت نام کرد.چون زبانش روسیه و آدم هم که چیزی ازش سردر نمیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر