تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

• بالای 500 هزارتومان

رای‌ها: 84 27.1%
  • کمتر 500 هزارتومان

رای‌ها: 122 39.4%
  • ارزش خرید ندارد

رای‌ها: 104 33.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با اینکه دوست دار نینتندو هستم اما با توجه به عدم موفقیت این کنسول در مقایسه با wii که عالی عمل کرده بود و همچنین در مقایسه بارقیبان فعلی یعنی ps4 و اکس باکس وان، خریدش خیلی توجیهی نداره. به نظرم نهایتا 800 برای آکبند کنسول و حدود 500 تا 600 برای دست دومش قیمت معقولی میتونه باشه. چون با همون 800 میشه ps4 دست دو هم تهیه کرد.البته نظر شخصی بنده هستش.

دست دار نینتندو که فکر نکنم :D بیشتر گیم کیوب بازی وگرنه سر wii که اصلا با ویموت و نانچاک که تنها ویژگی برتر wii بودن حال نکردی
wii u درسته کشت خورده اما بازی تاپ و انحصاری زیاد داره , مثل بایونتا 1 و بایونتا 2 - فاتال فریم انحصاری و ..........................
البته wii u بیشتر بدرد نینتندو بازا میخوره چون گنیجینه نینتندو هست یعنی اینکه بازی تمام کنسول ها نینتندو اجرا میکنه خود بازیا wii u - بازیا wii - بازیا gamecube - بازیا nintendo 64 - بازیا gameboy advance و ...........................
کسی که میخواد بازیا این کنسول ها نینتندو تجربه کنه همه رو میتونه روی wii u تجربه کنه و لذت ببره , حتی بازیا ds رو هم اجرا میکنه
ولی خوب به طبع نباید یگه ساپورت بشه wii u چون شکست خورده
بعد خود کنسول انقدرام بی ارزش نیست 300 دلار قیمتشه - چون ضعیف عمل کرد و موفق نشد میگیم خریدش زیاد توجیهی نداره نه اینکه کنسول 300 دلار ارزش نداشته باشه 100 دلار ارزش داشته باشه

• Like
Reactions: Rem

Rem

کاربر سایت
Oct 15, 2014
21
نام
دریا
دست دار نینتندو که فکر نکنم :D بیشتر گیم کیوب بازی وگرنه سر wii که اصلا با ویموت و نانچاک که تنها ویژگی برتر wii بودن حال نکردی
wii u درسته کشت خورده اما بازی تاپ و انحصاری زیاد داره , مثل بایونتا 1 و بایونتا 2 - فاتال فریم انحصاری و ..........................
البته wii u بیشتر بدرد نینتندو بازا میخوره چون گنیجینه نینتندو هست یعنی اینکه بازی تمام کنسول ها نینتندو اجرا میکنه خود بازیا wii u - بازیا wii - بازیا gamecube - بازیا nintendo 64 - بازیا gameboy advance و ...........................
کسی که میخواد بازیا این کنسول ها نینتندو تجربه کنه همه رو میتونه روی wii u تجربه کنه و لذت ببره , حتی بازیا ds رو هم اجرا میکنه
ولی خوب به طبع نباید یگه ساپورت بشه wii u چون شکست خورده
بعد خود کنسول انقدرام بی ارزش نیست 300 دلار قیمتشه - چون ضعیف عمل کرد و موفق نشد میگیم خریدش زیاد توجیهی نداره نه اینکه کنسول 300 دلار ارزش نداشته باشه 100 دلار ارزش داشته باشه
WOW چه خوب<:-P
من اصلأ نمیدونستم این کنسول بازیای کنسول های نینتدو و ساپورت میکنه
چه خوب فهمیدم
اگر تا الان ۱ درصدم شک داشتم الان دیگه تصمیم واسه خریدش قطعی شدB-)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
تا اونجایی که میدونم Wii U هک شده یعنی میتونیم با یه هارد 4 ترابایتی بریم بازار به فروشنده بگیم آقا کل بازیای نینتندو از سال 2000 تا 2016 رو برامون بریز؟:Dبا توجه به اینکه Wii U کل کنسولای نینتندو رو پشتیبانی میکنه اگه اینجور باشه که محشره:D

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تا اونجایی که میدونم Wii U هک شده یعنی میتونیم با یه هارد 4 ترابایتی بریم بازار به فروشنده بگیم آقا کل بازیای نینتندو از سال 2000 تا 2016 رو برامون بریز؟:Dبا توجه به اینکه Wii U کل کنسولای نینتندو رو پشتیبانی میکنه اگه اینجور باشه که محشره:D

البته هک شده ولی هکش کامل کامل نیست ولی میشه راحت همه بازیا رو بازی کرد - ولی مثلا آنلاین نمیشه زد با هک
4 ترابایتی هم شاید کم بیاد :D میتونی بگی کل بازی ها نینتندو از سال 1980 تا 2016 برام بریز :D
کنسول هایی مثل Game & Watch - Color TV Game - nes - snes - vitral boy - nintendo 64 - gamecube - wii - gameboy - gameboy color - gameboy advance - nintendo ds و .....

به علاوه اینکه با شبیه سازایی که داره میشه بازیا sega genesis - sega master - و کلی کنسول دیگه رو هم روش حتی اجرا کرد حتی ps1

• Like
Reactions: YAKUZA_2

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
البته هک شده ولی هکش کامل کامل نیست ولی میشه راحت همه بازیا رو بازی کرد - ولی مثلا آنلاین نمیشه زد با هک
4 ترابایتی هم شاید کم بیاد :D میتونی بگی کل بازی ها نینتندو از سال 1980 تا 2016 برام بریز :D
کنسول هایی مثل Game & Watch - Color TV Game - nes - snes - vitral boy - nintendo 64 - gamecube - wii - gameboy - gameboy color - gameboy advance - nintendo ds و .....

به علاوه اینکه با شبیه سازایی که داره میشه بازیا sega genesis - sega master - و کلی کنسول دیگه رو هم روش حتی اجرا کرد حتی ps1
نه بابا آنلاین سیخی چنده:D همین که بازیهای این کنسولا رو بتونم فری بازی کنم بزرگترین شانسمه:Thumbup:دست دوم Wii U فکر کنم یه 500-600 گیر بیاد که اصلا رقمی نیست.یه کیس مناسب دیدم میخرم میزارم انبار هر چندوقت یه بار ازش استفاده میکنم به خصوص وقتی میخوام برای یه بازی رو PS4 صبر کنم تا ارزون بشه بهترین گزینس:Dسپاس بابت اطلاعات

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نه بابا آنلاین سیخی چنده:D همین که بازیهای این کنسولا رو بتونم فری بازی کنم بزرگترین شانسمه:Thumbup:دست دوم Wii U فکر کنم یه 500-600 گیر بیاد که اصلا رقمی نیست.یه کیس مناسب دیدم میخرم میزارم انبار هر چندوقت یه بار ازش استفاده میکنم به خصوص وقتی میخوام برای یه بازی رو PS4 صبر کنم تا ارزون بشه بهترین گزینس:Dسپاس بابت اطلاعات

آنلاینشم حال میده , با wii و ds هم میشد آنلاین بازی کرد با نت ضعیفم کار میکرد
بخصوص بازیایی مثل ماریو کارت و ...............
آره نینتندو کنسول wii u گنجینه نینتندو معرفی کرد که توانایی اجرا همه بازی ها قبلی نینتندو داشت و داره
از یکی شنیدم حتی میشه دسته ps3 باهاش مچ کرد
دسته wii هم میشناسه
نه دست دومش الان مدل دیسلاکس من تا الان زیر 850 ندیدم البته شانسیه میشه از اونایی که از خارج براشون کادو میارن ارزون گیر آورد , مدل بیسیک هم خیلی خیلی کمیابه اما دست دومش میشه با 650 تا 750 خرید
بزاری nx بیاد wii u قیمتش کمترم میشه
کنسولا نینتندو کلا فرق میکنن وقتی گرفتی عمرن بتونی بزاری کنار و ازش کم استفاده کنی , حتما چند ساعت در روز بهش اختصاص میدی
از اون ورم بازیا انحصاری wii u خیلی تاپن

خود wii به تنهایی کلی بازی تاپ داره , مثلا این تاپیک ببین
راهنما بازی ها wii

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -7- and YAKUZA_2

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
آنلاینشم حال میده , با wii و ds هم میشد آنلاین بازی کرد با نت ضعیفم کار میکرد
بخصوص بازیایی مثل ماریو کارت و ...............
آره نینتندو کنسول wii u گنجینه نینتندو معرفی کرد که توانایی اجرا همه بازی ها قبلی نینتندو داشت و داره
از یکی شنیدم حتی میشه دسته ps3 باهاش مچ کرد
دسته wii هم میشناسه
نه دست دومش الان مدل دیسلاکس من تا الان زیر 850 ندیدم البته شانسیه میشه از اونایی که از خارج براشون کادو میارن ارزون گیر آورد , مدل بیسیک هم خیلی خیلی کمیابه اما دست دومش میشه با 650 تا 750 خرید
بزاری nx بیاد wii u قیمتش کمترم میشه
کنسولا نینتندو کلا فرق میکنن وقتی گرفتی عمرن بتونی بزاری کنار و ازش کم استفاده کنی , حتما چند ساعت در روز بهش اختصاص میدی
از اون ورم بازیا انحصاری wii u خیلی تاپن

خود wii به تنهایی کلی بازی تاپ داره , مثلا این تاپیک ببین
راهنما بازی ها wii
الان قیمت wii دست دوم حدودا چنده ؟
چندسالی هست میخوام wii بخرم

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی وقته تو فکر خرید یه کنسول از نینتندو هستم که در کنار PS4 Pro بعنوان یه کنسول دوم ازش استفاده کنم.طبق چیزایی که توی این تاپیک خوندم ظاهرا بهترین گزینه Wii U هست.دوستانی که Wii U داشتن یا دارن یعنی وی یو 100% تمام کنسولهای قبلی نینتندو حتی Gamecube رو بصورت هکی اجرا میکنه؟ اگه اینجور باشه عالیه چون با ورود Switch قیمت Wii U خیلی پایینتر میاد و خریدش کاملا به صرفس

آره داداش حتی wii هم بازیا گیمـکیوب به صورت هکی اجرا میکنه ، اما رو wii u یه چیز دیگه اس

غیر از هک حتی Wii u یه قسمت به اسم مجازی داره اگر بازی ها مطرح نینتندو داره یعنی مثلا ماریو بروس میخوای بازی کنی بازی بع روز رسانی شده کیقبتش بالا رفته که بنونی روی tv lcd یا led با کیفیتر بازی کنی ، کیفیت بازیا توش چند برابر شدن

حالا هک هم نظر بگیر دیگه حساب کن چنتا کنسول با خرید یه کنسول داری
اجرا بازی ها wii u . Wii . Gamecube . Nintendo 64 . Snes . Nes . Vitral boy

اجرا بازی هاکنسول دستی nintendo ds
Gba . Gbc و ....

وقتی کنسول هک میشه خوب شبیه سازم نصب میشه شبیه سازایی مثل sega 32x . Sega genesis . Ps1 . Mame و ......

از استور میتونی مینی گیم ها رو هم دان کنی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان قیمت wii دست دوم حدودا چنده ؟
چندسالی هست میخوام wii بخرم

دست دوم wii میشه از ۱۵۰ تا ۲۵۰ حداکثر اونم بسته به تمیزی و لوازم همراه و متعلقات کامل و اصلی و لوازم جانبی قیمت داره

آره یادمه میگفتی میخوام بخرم ، البته دوران wii گذشته حتی دوران wii u هم تموم شده

• Like
Reactions: ClaP TraP

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دست دوم wii میشه از ۱۵۰ تا ۲۵۰ حداکثر اونم بسته به تمیزی و لوازم همراه و متعلقات کامل و اصلی و لوازم جانبی قیمت داره

آره یادمه میگفتی میخوام بخرم ، البته دوران wii گذشته حتی دوران wii u هم تموم شده
درسته دوران wii گذشته ولی بازی های الان هیچکدوم واسم لذت بخش نیست
منم هیچکدوم از شاهکارای wii رو بازی نکردم
یه wii دست دوم در حد اک پیدا کردم میده 350
ارزش داره؟

• Like

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
992
نام
Ali
سلام دوستان ، ايا wii u بازي هاي game cube رو پشتيباني ميكنه؟
با اگاهي از اينكه اين كنسول ساپورت چنداني نخواهد داشت
و فقط به پشتوانه انحصاري هاي قدرتمند و ساپورت از دو نسل قبلش و اينكه خيلي مولتي باز نيستم قصد خريد نسخه دلاكس اين كنسول رو دارم
كسي از اهل فن اين سايت خودش از نسخه هك شده wii u استفاده ميكنه؟ هك برزيلي كه دوستان پست ش رو زدند رو كسي انجام داده؟
توي توپخونه نسخه uc گير مياد يا همه pal هستند؟ همونجا كپي خور ميكنند؟

• Like

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
سلام دوستان ، ايا wii u بازي هاي game cube رو پشتيباني ميكنه؟
با اگاهي از اينكه اين كنسول ساپورت چنداني نخواهد داشت
و فقط به پشتوانه انحصاري هاي قدرتمند و ساپورت از دو نسل قبلش و اينكه خيلي مولتي باز نيستم قصد خريد نسخه دلاكس اين كنسول رو دارم
كسي از اهل فن اين سايت خودش از نسخه هك شده wii u استفاده ميكنه؟ هك برزيلي كه دوستان پست ش رو زدند رو كسي انجام داده؟
توي توپخونه نسخه uc گير مياد يا همه pal هستند؟ همونجا كپي خور ميكنند؟
دوست عزیز تا اونجایی که اطلاع دارم تو ایران فقط uc گیر میاد و قیمت ها هم از 1150 شروع میشه تا 2.200 که اون دوستمون فرمودن. به نظر من اگه دست دوم تر و تمیز پیدا کردی بخر . پول برای نوش نده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر