6000نسخه از بازی MW3 درجریان یک سرقت مسلحانه دزدیده شد!

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
به گزارش خبرگزاری فرانسه و شرکت اکتیویژن،محموله ی 6000تایی MW3 در نزدیکی پاریس توسط دو مرد ناشناس که ماسک زده بودند،مورد حمله قرار گرفت و پس از ضرب و شتم راننده و ماموره امنیتی،این محموله رو به سرقت بردند....

خبرگزای فرانسه اعلام کرد این دو مرد ناشناس مسلح به کلت کمری،چاقو و گاز اشک آور بوده اند و با یک حمله ی از پیش طراحی شده این محموله را به سرقت بردند.
این سرقت در ساعت 8صبح دیروز در نزدیکی Créteil ده کیلومتری جنوب شرقی پاریس رخ داد.

http://www.gamespot.com/news/6344301.html?tag=newsticker;headline;1

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
حتما می خوان ببرن کنار برج ایفل یه بساطی راه بندازن همه رو ارزون و ناقابل به ملت بفروشن :d
بد نیست یه سفر فرانسه هم بریم ... :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
فک کنم این قضیه ها بوداره :D

البته منم به این موضوع فکر میکنم که میتونه یه چرخه مصنوعی باشه این دزدیا!
بعیدم نیست چون به راحتی آب خوردن میشه نقششو عملی کرد!بعدشم که همه پیش خودشون میگن وای چه بازی شاخیه که رفتن دزدیدنش!:d

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
امکان نداره بشه فروختشون راحت ردشون رو می زنند !
2 روز هم نمیتونن دووم بیارن !
مگه قرون وسطاست یه چی بدزدی هیچ کی نفهمه !

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
100 درصد كار هموطنان عزيزمان است . دليلشم راه انداختن بازار سياه امروز رفته بودم توپخونه و پرسيدم mw3 چنده فروشنده گفت قابل شما رو نداره 130 هزارتومان (نسخه ps3 ) =)) گفتم چي )xالبته گفت كه چهارشنبه بارمون ميرسه و ارزون ميشه اينم دليل كه باور كنيد:d

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
100 درصد كار هموطنان عزيزمان است . دليلشم راه انداختن بازار سياه امروز رفته بودم توپخونه و پرسيدم mw3 چنده فروشنده گفت قابل شما رو نداره 130 هزارتومان (نسخه ps3 ) =)) گفتم چي )xالبته گفت كه چهارشنبه بارمون ميرسه و ارزون ميشه اينم دليل كه باور كنيد:d

ای خدا! یعنی اگه قرار باشه تو ایران جنس دزدی بفروشن، دزدش هم باید ایرانی باشه حتما؟!

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
به نظر منم خیلی مشکوکه ولی من فکر نکنم کار اونی که شما فکر می کنید باشه چون اون یه شرکت بزرگ هست و می دونه اگه همچین کاری کنه همه نگاها میره سمتش(مثل الآن که همه نگاها رفته سمتش):d
ولی به هر حال mw3 هر چی فروخت به اضافه اینا می کنیم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
وقتی فکرشو میکنم میبینم چه عطیقه های بودن این دزدا رفتن کال اف دزدیدن خیلی خنگ بودن حتما یه منظوری داشتن این ریسکو به جون خریدن بو داره موضوع .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر