6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
بابا عجب آدمی هستی تو آموزش دادی که فایل iso اجرا کنیم بعد میای میگی نمیشه فایل iso اجرا کرد؟ میفهمی چی داری میگی میشه بیشتر توضیح بدی؟

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
داداش شرمنده من اصلا نمیدونستم این تایپک 35 صفحه هست فکر کردم همون صفحه اوله شرمنده راستی من بچه شهرستانم اینجا نه کسی پی اس پی داره نه میدونه پی اس پی چیه نه...... تا اونجایی که یادمه آخرین باری که تکنولوژی رو تو دست دوستام دیدم یکی از دوستان یه پلی استیشن یک از بندر خریده بود
32 تومن :d:)) حالا امیدم به اینجاست که مطمئنم دوستان کمکم میکنن حالا من طبق این آموزش به 6.20 آپ کنم یا 6.35 بعد اگه به 6.20 آپ کردم دیگه همه بازی ها اجرا میشن؟

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
داداش شرمنده من اصلا نمیدونستم این تایپک 35 صفحه هست فکر کردم همون صفحه اوله شرمنده راستی من بچه شهرستانم اینجا نه کسی پی اس پی داره نه میدونه پی اس پی چیه نه...... تا اونجایی که یادمه آخرین باری که تکنولوژی رو تو دست دوستام دیدم یکی از دوستان یه پلی استیشن یک از بندر خریده بود
32 تومن :d:)) حالا امیدم به اینجاست که مطمئنم دوستان کمکم میکنن حالا من طبق این آموزش به 6.20 آپ کنم یا 6.35 بعد اگه به 6.20 آپ کردم دیگه همه بازی ها اجرا میشن؟
اون پست اولت رو خوندم اینطوری شدم!:-o

به 6.20 آپدیت کنید!

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
داداش من اگه به 6.20 آپدیت کنم بعد چه بازی هایی رو میتونم اجرا کنم iso که اجرا نمیشه باید بازی رو از iso در بیارم؟ میشه توضیح بدی یه کم که بعد از هک همه بازی ها برام اجرا میشن نمیشن؟ چیکار کنم؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
داداش من اگه به 6.20 آپدیت کنم بعد چه بازی هایی رو میتونم اجرا کنم iso که اجرا نمیشه باید بازی رو از iso در بیارم؟ میشه توضیح بدی یه کم که بعد از هک همه بازی ها برام اجرا میشن نمیشن؟ چیکار کنم؟
چرا نمی شه؟
هیچ تغییری نمی خواد بدی تو بازی
شما آموزش رو اصلا مطالعه کردید؟
پیشنهاد می کنم یک بار به دفت مطالعه کنید این آموزش من رو!

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
ما که آپدیت میکنیم ولی خداییش داداش امیدم به شما هست من گفتم که تو شهرستانم خودم هستم و خودم هیشکی رو واسه اینکار ندارم آپدیت میکنم اگه به مشکل برخوردم امیدوارم یارم باشی

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ما که آپدیت میکنیم ولی خداییش داداش امیدم به شما هست من گفتم که تو شهرستانم خودم هستم و خودم هیشکی رو واسه اینکار ندارم آپدیت میکنم اگه به مشکل برخوردم امیدوارم یارم باشی
الان چه فرم وری رو دستگاهتون هست؟!

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
داداش من تمام روش ها رو رفتم سیو بازی رو لود کردم بعد تو محیط بازی R رو زدم بعد وارد منوی جدید شدم توی منوی جدید HEN رو انتخاب میکنم بعد از 4 ثانیه صفحه اصلی (منوی اصلی) پی اس پی ظاهر میشه مراحل رو هم مو به م انجام دادم بعد از اون اکه منوی اصلی ظاهر میشه تو منوی گیم میرم و هر فایلی رو میزنم میخواد لود بشه که یهو پی اس پی خاموش میشه:-s تو رو خدا کمکم کن

mohsen941

کاربر سایت
Jan 6, 2011
8
داداشی درست شد پی اس پیم >:d< اون متن پنهانت رو نخونده بودم راستی اگه دستگاه رو کامل خاموش کردم دوباره باید از اجرای HEN شروع کنم درسته؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
داداشی درست شد پی اس پیم >:d< اون متن پنهانت رو نخونده بودم راستی اگه دستگاه رو کامل خاموش کردم دوباره باید از اجرای HEN شروع کنم درسته؟

تبریک می گم

بله باید از اول مراحل کپی خور رو بری

اقا اهل کجایی
گاد اف وار رو هم بازی کن هر دوشمارش رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر