6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

bioroot

کاربر سایت
Dec 24, 2010
20
اگر موقعی که توی isoloader هستید select رو بزنید خیلی بازی ها اجرا میشن ولی modnation racers به هیچ وجه اجرا نمیشه...کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟؟؟:(:-<

rashel

کاربر سایت
May 31, 2010
40
آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دانشگاه بودم ببخشید دیر شد!

ببخشید من یه مشکل دیگه دارم...موقعی که با isoloader بازی modnation racers رو باز میکنم دوباره به منو xmb بر میگرده...چیکار کنم...؟:(
خودم امتحان می کنم خبر می دم!
سلام به همگی
وقتی که HEN رو اجرا می کنم برنامه باز نمی شه و به منوی اصلی PSP برمی گرده !! چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید . PSP 3004 v6.20#:-s:-/
وقتی بر می گرده!دکمه select رو بزنید ببینید منویی باز می شه؟!
الان این روش کپی خور دائم میشه یا بعد ریسرت شدن میپره دوباره؟همه بازی ها رو اجرا میکنه؟
موقت
بازی Need for Speed Most Wanted و PES 2010 هم با این ایزو لودر اجرا نمیشه:-/
امتحان می کنم!
اگر موقعی که توی isoloader هستید select رو بزنید خیلی بازی ها اجرا میشن ولی modnation racers به هیچ وجه اجرا نمیشه...کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟؟؟:(:-<
امتحان می کنم!
خوب اینم از هک psp go
کاشکی پی اس پی گو میگرفتم
راستی خبری از هک دائم 3000 ها نیومد؟!
اصلا همچنین خبری نیست

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
tron هم اجرا کردم
Arcade Darts رو هم اجرا کردم
هر دو بازی نیاز به 6.30 نیاز دارند!
modnation racers اجرا نشد!

آخرین ویرایش:

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
سلام اقا تو رو خدا درس حسابی جواب بدین من گریم در اومد
من یه 3000 دارم 1 بار بریک شد بردم مادر بردشو عوض کردم بعدش دیگه باطری اصلشو دوربینش کار نکرد جالبه بگم موقع لود بازیا نوشته نمی اومد حالا اینا هیچی من دیشب با پاتاپون هکش کردم اون موقع 5.03 بود ولی خب میگم که دوربینو اینا کار نمیکرد بعد امروز 6.2 کردم دوربینش درس شد اما هنوز باطریش خرابه حالا اینا هیچی
مشکل اینه که الان دموی پاتاپن رو که اجرا میکنم تو اون صفحه مشکی که مینویسه سونی اینترتیمنت گیر میکنه ولی خاموش نمیشه خواهشا راهنمایی کنید
همه کارم کردم فرمت کردم ریست ستینگ کردم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام اقا تو رو خدا درس حسابی جواب بدین من گریم در اومد
من یه 3000 دارم 1 بار بریک شد بردم مادر بردشو عوض کردم بعدش دیگه باطری اصلشو دوربینش کار نکرد جالبه بگم موقع لود بازیا نوشته نمی اومد حالا اینا هیچی من دیشب با پاتاپون هکش کردم اون موقع 5.03 بود ولی خب میگم که دوربینو اینا کار نمیکرد بعد امروز 6.2 کردم دوربینش درس شد اما هنوز باطریش خرابه حالا اینا هیچی
مشکل اینه که الان دموی پاتاپن رو که اجرا میکنم تو اون صفحه مشکی که مینویسه سونی اینترتیمنت گیر میکنه ولی خاموش نمیشه خواهشا راهنمایی کنید
همه کارم کردم فرمت کردم ریست ستینگ کردم
یعنی شما با اجرای دموی بازی مشکل دارید دیگه؟!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بله تو اون صفحه گیر میکنه
والا تا به حال کسی همچنین مشکلی نداشته اصلا این بازی باید روی هر پی اس پی اجرا بشه چه هک شده باشه چه هک نشده باشه!
خیلی عجیب هست
با بازی دیگه ای مشکل ندارید؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر