Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
خب من هم بلاخره تونستم این ابر شاهکار قرن رو تموم کنم :x
کلا این بازی علاوه بر سختی زیادش بعضا مراحل گنگ و پیچیده ای هم داره که بدون راهنما نمیشه ردشون کرد
ولی درست جایی که انتظارشو نداشتم بازی تموم شد و نتوستم DLC ها رو برم :d

الان چند تا سوال داشتم:
قویترین زره و شمشیر توی بازی چیه و از کجا میشه پیداشون کرد؟
پایان دوم بازی رو چجوری میشه دید؟ من آخرش اون آتیشو شعله ور کردم و نتونستم پایان دومو ببینم
توی +New هم DLC ها سختر میشه یا مثل قبله؟

میشه گفت تو این بازی چیزی بنام بهترین وجود نداره ! چون بهترین بر اساس نحوه بازی شما و نوع دشمن ها و حتی لوکیشن های مختلف معناهای مختلف پیدا میکنه ... خودتون بهتر میدونید.
در مورد زره ، اگه صرفا مقاوم ترین زره مد نظرتونه هست که خب زره Havel فوق العاده است ولی محکوم به سنگین شدن کرکتر ، کندی حرکت و جاخالی دادن میشید ، اگه حلقه Havel رو هم بدلیل استفاده از حلقه دیگه ای نتونید استفاده کنید عملا زره Havel برای خیلی از گیمرهای لول میانی غیر قابل استفاده است ، هیچ وقت هم انتخواب خودم نبوده ! بنظر من بهترین زره های موجود در بازی ( تجربه شخصی ) که علاوه بر پورتکشن خوب ، سنگینی معقولی هم دارند یکی زره Ornstein هست و یکی هم زره Artorias +5 ( عشق منه :D ) ! ... این دو زره علاوه بر وزن معقول و پوشش دفاعی خوب ، طراحی مهیج و زیبایی دارن که موقع بازی به روحیه جنگاوری تون هم کمک زیادی میکنه :D برای من که خیلی صادقه این قضیه :D

زره Havel : داخل یک صندوغچه پشت یک دیوار مخفی تو Anor Lando پیدا میشه !
زره Ornstein : شما تو باس فایت Ornstein و Smough باید اول Ornstein رو شکست بدید ، بعد میتونید زرهش رو از Domhnall Of Zemna بخرید. ( نمیشه آپگریدش کرد )
زره Artorias : باید Artorias رو توی DLC شکست بدید ... بعد میتونید زرهش رو از Domhnall Of Zemna بخرید. ( تا 5 لول میشه آپگریدش کرد )

در مورد سلاح ... این جا هم نمیشه نظر قطعی داد ، چون صرفا بیس دمیج سلاح همه چیز نیست ( انواع و اقسام مدیفایر ها و بلیدینگ و ... وجود داره ) و بروی هر باس و هر دشمنی نوع مخصوصی از سلاح میتونه بهترین باشه ! ولی بشخصه علاقه دارم با Black Knight Halberd +5 بازی کنم ( دراپ نادر از بلک نایت ها ) ، چون هم دور برده ، هم سرعت حملاتش خوبه و استامینای معقولی کم میکنه ، هم دمیج بسیار خوبی داره ( حدود 340 که با استرنج خوب بهتر هم میشه ) هم اینکه جلوی Demon ها حسابی به کارتون میاد ( بخاطر دمیج اضافه ای که سلاح های Black Knight به Demon ها وارد میکنند ) ولی در مجموع بالاترین بیس دمیج در بین سلاح های بازی رو Dragon Greatsword داره که با کات کردن دم Everlasting Dragon میشه بدستش اورد ( خیلی هم راحت میشه بدستش اورد :D ) فقط باید راه مخفی به Ash Lake رو پیدا کنید . ولی بشدت سنگینه و یکدستی گرفتنش عملا نشدنیه ( 50 استرنج میخواد )

در New Game Plus هم DLC سخت تر میشه ! ولی در مجموع DLC انچنان سخت نیست :D ( از نظر من )

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان ring of sacrifice قابل تعمیره یا یکبار مصرفه؟

چقدر سازنده نامرد تشریف داره خو :d
چه معنی داره 2 ساعت پیاده بری و بکشی و به هزار بدبختی نمیری و دریغ از یه دونه بنفایر لعنتی
بازی سخت نیست و به نظرم نسبت به نسخه دوم آسونتره، هم دشمنا و هم باس فایتاش، مخصوصا باس ها که خیلی راحتتر از DSII میشه ترکوندشون و نمیخواد ثانیه به ثانیه حواست به حرکاتت باشه
مشکل اصلی دور بودن فاصله بونفایرا و نبود امکان Travel هست که باعث میشه اگر یه راهو اشتباه رفتی (زود رفتن به یه مسیر با دشمنای سخت)و احیانا اون مسیر راه فرعی به مکان قبلی نداشته باشه و تو مسیر به مشکل برخوردی دیگه راه برگشتی وجود نداره :( مگه اینکه همه مسیرو دوباره پیاده برگردی، تازه اگر اون مسیر قابل برگشتن باشه.

با ریختن DSFix فقط گرافیک درست شد و همچنان دوربین رو مخه و سردردآور #-o

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
با ریختن DSFix فقط گرافیک درست شد و همچنان دوربین رو مخه و سردردآور
مشکل دوربینت چیه ؟ اگه منظورت اینه که خیلی شل و وله که نمیدونم واقعا چه جوری بازی میکنی :d چون واسه دوستم اینطوری بود ، نشستم بازی کردم حالم بد شد ، نصف بازیم رفته بود و نمیدونست که فیکس میشه

من قدیما هم DSFix رو ریخته بودم و هم DSmFix که این دومیه برای حل مشکلات ماوس و .... بود. (هر دوتاش باید باهم باشه تا کار کنه)
بعد میتونی فایل exe مربوطه اش رو باز کنی و یه تنظیماتی هم اونجا داره.

از اینجا بگیرید : (فایل چهارمی)
https://onedrive.live.com/?cid=1105a8f9b697e3cc&id=1105A8F9B697E3CC!796

بعدش که فایل هاش رو ریختی محل نصب بازی اینکارو باید داخل فایل DSFix بکنی :
In DSfix.ini, find this line:
dinput8dllWrapper none
Make it look like this line:
dinput8dllWrapper dsmfix.dll

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
دوستان ring of sacrifice قابل تعمیره یا یکبار مصرفه؟

چقدر سازنده نامرد تشریف داره خو :d
چه معنی داره 2 ساعت پیاده بری و بکشی و به هزار بدبختی نمیری و دریغ از یه دونه بنفایر لعنتی
بازی سخت نیست و به نظرم نسبت به نسخه دوم آسونتره، هم دشمنا و هم باس فایتاش، مخصوصا باس ها که خیلی راحتتر از DSII میشه ترکوندشون و نمیخواد ثانیه به ثانیه حواست به حرکاتت باشه
مشکل اصلی دور بودن فاصله بونفایرا و نبود امکان Travel هست که باعث میشه اگر یه راهو اشتباه رفتی (زود رفتن به یه مسیر با دشمنای سخت)و احیانا اون مسیر راه فرعی به مکان قبلی نداشته باشه و تو مسیر به مشکل برخوردی دیگه راه برگشتی وجود نداره :( مگه اینکه همه مسیرو دوباره پیاده برگردی، تازه اگر اون مسیر قابل برگشتن باشه.

با ریختن DSFix فقط گرافیک درست شد و همچنان دوربین رو مخه و سردردآور #-o

یکبار مصرفه ... بعد از مرگتون این حلقه نابود میشه ولی خب نه سول از دست میدید نه هیومنتی هاتون به فنا میره ... در مورد فست تراول هم دوست داشتید اسپویل رو بخونید :D
نیمه دوم بازی لرد وسل رو بدست میارید و این مشکل حل میشه ... فعلا باش کنار بیاید :D

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
مشکل دوربینت چیه ؟
مشکل اینه که نرم حرکت نمیکنه، خیلی خشک حرکت میکنه و یهویی تکون میخوره، مخصوصا تو فضای بسته که همش به در و دیوار میخوره انگاری یکیو گرفتی میکوبی تو در و دیوار :d

مشکل دومش اینه که اگر همزمان با دو حریف روبرو شم و رو یکیشون قفل کنم با حرکت موس هی هدف رو عوض میکنه میره رو اون یکی و دوباره همین وضع هی ادامه داره تا یکی بمیره، اگر سه تا باشن که دیگه هیچی دیگه آدم روانی میشه :d

نمیشه کاریش کرد که وقتی رو یکی قفل کرد رو همون بمونه!؟

DSFix من ورژن 2.2 رو از اینترنت گرفتم، الان هم dsmfix رو ریختم اون تغییراتی که نوشتی رو اعمال میکنم ولی موس کار نمیکنه تو بازی:
In DSfix.ini, find this line:

dinput8dllWrapper none

Make it look like this line:

dinput8dllWrapper dsmfix.dll

نیمه دوم بازی لرد وسل رو بدست میارید و این مشکل حل میشه

ممنون، کم کم داشتم قید بازیو میزدم:d​

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
DSFix من ورژن 2.2 رو از اینترنت گرفتم، الان هم dsmfix رو ریختم اون تغییراتی که نوشتی رو اعمال میکنم ولی موس کار نمیکنه تو بازی:
شاید ورژن ها بهم نمیخوره. dsfix 2.1 رو بریز ببین چی میشه.
ببین خودش نوشته که :
Please note that this only works with DATA.EXE v1.0.2.0 - it will not work with the previous v1.0.1.0!
ولی ماله من v1.0.1.0 بود و کار کرد ، ولی محض اطمینان این ورژن رو هم پیدا کردم و ریختم. اگه پیدا کردم لینک فایل هاش رو میذارم اینجا.
خلاصه این dsmfix رو نریخته باشی خیلی بازی سخت تره :d این قضیه enemy lock هم ماله من اینطور نبود ، یه بار که lock میکردم دیگه با mousewheel عوض میکردم بین هر enemy. یادمه تو dsmfix راجع بهش تنظیماتی داشت. (الان نگاه کردم داره ... 3 مدل هم داره ) پس سعی کن فیکسش کنی که راحت بشی.
اصلا یه سر به اینجا بزن ، نکات جالبی به ترتیب گفته :

ممنون، کم کم داشتم قید بازیو میزدم
منم یه همچین عذابی داشتم ... روانیم کرده بود ... بعد از اینکه حسابی می چلوندت و می چزوندت بهت همچین امکانی میده :)) :d

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
شاید ورژن ها بهم نمیخوره. dsfix 2.1 رو بریز ببین چی میشه.
ببین خودش نوشته که :
Please note that this only works with DATA.EXE v1.0.2.0 - it will not work with the previous v1.0.1.0!
ولی ماله من v1.0.1.0 بود و کار کرد ، ولی محض اطمینان این ورژن رو هم پیدا کردم و ریختم. اگه پیدا کردم لینک فایل هاش رو میذارم اینجا.
خلاصه این dsmfix رو نریخته باشی خیلی بازی سخت تره :d این قضیه enemy lock هم ماله من اینطور نبود ، یه بار که lock میکردم دیگه با mousewheel عوض میکردم بین هر enemy. یادمه تو dsmfix راجع بهش تنظیماتی داشت. (الان نگاه کردم داره ... 3 مدل هم داره ) پس سعی کن فیکسش کنی که راحت بشی.
اصلا یه سر به اینجا بزن ، نکات جالبی به ترتیب گفته :

منم یه همچین عذابی داشتم ... روانیم کرده بود ... بعد از اینکه حسابی می چلوندت و می چزوندت بهت همچین امکانی میده :)) :d
حدست درست بود رفیق
ممنون، خیلی بهتر شد، Aim Lockهم درست شد
DSFix گرافیک بازی رو دستکاری کرده
گزینه های SSAO و بقیه آپشن های گرافیکی اضافه شده
مجبورم همه رو ببندم چون همش لگ و افت فریم میاره تو بازی
یه پچ ساده میتونست همه این حرف و حدیثا رو تموم کنه ولی خو دیگه حال ندارن دیگه خو :d

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام دوستان...

بالاخره بعد از یک ماه تاخیر این بازی از اسارت Games For Windows Live دراومد :d و شما می تونید از طریق استیم بازی کنید... تا یک ماه دیگه فرصت دارید که سیو ها و اچیومنت هاتون رو به استیم منتقل کنید... بعد میتونید برنامه GFWL رو با خشم زیاد Uninstall کنید...
برای اطلاعات بیشتر لینک پایین:

HOW TO: Replace Games for Windows Live functionality with Steamworks functionality in Dark Souls™ Prepare To Die Edition for PC :: Dark Souls: Prepare to Die Edition General Discussions

البته با آپدیت جدید DSfix دیگه کار نمیکنه ... ورژن جدید به سایت استاد Durante اضافه شده:

http://blog.metaclassofnil.com/?tag=dsfix

آخرین ویرایش:

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
سلام
از دوستان کسی میدونه سریع ترین روش فارم کردن Channelers Trident چیه؟ :d

عاقلانه ترین راه ممکن برای فارم کردن Channelers Trident از طریق بانفایر مابین Duke's Archives و Crystal Cave هست ... تا جاییکه یادمه نزدیکی های این بانفایر 2-3 تا Channeler هست ... من خودم همونجا خیلی اتفاقی بدستش اوردم در صورتیکه اصلا دنبالش نبودم :D
پ.ن: احتیاجی هم نیست اشاره کنم که آیتم دیسکاوری تون رو بواسطه Humanity و حلقه Covetous Gold Serpent Ring به 400 درصد برسونید. خیلی زودتر به نتیجه میرسید :)

آخرین ویرایش:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
بعد از تموم کردن DS2 نسخه 1 بازی رو خریدم جدیدا . یکی 2 بار اول به خاطر پورت بد به شدت تو ذوق زد ولی با dsfix و dsmfix و دستکاری کردنشون 99 درصد مشکلات رفع شد و شروع کردم به بازی کردن . بارز ترین تفاوت ـی که با ds2 تا این جای کار (لول 30 هستم حدودا . ) دیدم اینه که آسون تر از ds2 ـ . در کل به شدت پیشنهاد میشه اگه هنوز نسخه 1 رو بازی نکردین .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بعد از تموم کردن DS2 نسخه 1 بازی رو خریدم جدیدا . یکی 2 بار اول به خاطر پورت بد به شدت تو ذوق زد ولی با dsfix و dsmfix و دستکاری کردنشون 99 درصد مشکلات رفع شد و شروع کردم به بازی کردن . بارز ترین تفاوت ـی که با ds2 تا این جای کار (لول 30 هستم حدودا . ) دیدم اینه که آسون تر از ds2 ـ . در کل به شدت پیشنهاد میشه اگه هنوز نسخه 1 رو بازی نکردین .

DS 1 آسون تر از DS 2 هست؟:d یکی از انتقاداتی که به شماره دوم وارد شد، آسون بودن بیش از حد بازی بود. نمیدونم الان DS 1 کدوم قسمتش هستی اما به زودی اشکت در میاد :d

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
DS 1 آسون تر از DS 2 هست؟:d یکی از انتقاداتی که به شماره دوم وارد شد، آسون بودن بیش از حد بازی بود. نمیدونم الان DS 1 کدوم قسمتش هستی اما به زودی اشکت در میاد :d

الان اون Demon ـ (فک کنم Capra Demon ـ همونی که 2 تا سگ هم باشن باید اول اونا رو بکشی . ) رو کشتم و میخوام برم به Depths . البته Moonlight Butterfly رو هم زدم . کلا تا الانش همه باس ها رو first try زدم به جز اون 2 تا Belfry Gargoyle (اگه اسمشونو درست یادم باشه . ) که بار دوم زدمشون . نمدنم خلاصه تا این جاش به نظر آسون تر میاد :D

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
الان اون Demon ـ (فک کنم Capra Demon ـ همونی که 2 تا سگ هم باشن باید اول اونا رو بکشی . ) رو کشتم و میخوام برم به Depths . البته Moonlight Butterfly رو هم زدم . کلا تا الانش همه باس ها رو first try زدم به جز اون 2 تا Belfry Gargoyle (اگه اسمشونو درست یادم باشه . ) که بار دوم زدمشون . نمدنم خلاصه تا این جاش به نظر آسون تر میاد :D

باس هایی که تا الان باشون روبرو بودین که ...
(یجورایی) در ادامه بازی نقش مینی باس خواهند داشت :D
ولی خب باس ها و لوکیشن های چالش برانگیز زیادی در ادامه وجود داره. خصوصا تو DLC بازی، که حتما تجربش کنید!
آسون تر بنظر اومدن هم بدلیل تجربه ای ست که در حال حاضر نسبت به سری سولز دارید... خیلی عادیه! اگه مثل عموم دارک سولز 1 اولین تجربه تون با سری بود و بعد سراغ 2 می رفتید، ورق کاملا برمیگشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر