راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
حالا باید به 3 تا از مولد های برق برید و ببینید ددشات لوازمش رو در کدام یکی قرار میده
محل درست هم در اسپویلر
لوازم در جعبه ای قرار دارند که در شمال شرقی نقشه ، محله ی تفریحی ( Amusement Mile ) قرار گرفته

بلک ماسک در دو محل در بازی قابل دیدن هست گرچه ماموریتی مرتبط به او وجود نداره

1) در اول بازی ، در هنگامی که Bruce Wayne در حال وارد شدن به شهر آرکهام هست ، در محلی که باید صف بایستید ، اگر به سمت راست نگاه کنید او را می بینید که در برابر نیروهای Tyger مقاوت می کند

2) در نقشه مبارزه ای که با باندل رابین عرضه می شود ، او در کارخانه قرار دارد و پس از فرار و سوار شدن به قطار در آخر مرحله باید با او مبارزه کنید

و اما درباره Scarecrow :
فرضیه ای که پس از بازی اول مبنی بر کشته شدن او در فاضلاب به وسیله ی Killer Croc مطرح شده بود با نشانه هایی که از او در بازی هست نقض شد گرچه خود او حضور فیزیکی در بازی ندارد

1) جواب معمای Riddler : معمای If you are afraid, Don't be scared to crow about it که برای حل آن باید ماسک مترسک را که بالای یک پل متحرک قرار گرفته اسکن کنید

2) پیغام های مشکوک رادیویی

3) در هنگام انجام پروتوکل 10 ، برخی افراد ماسکی شبیه ماسک او بر چهره دارند

4) اتاق مخفی او در آرکهام سیتی

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بله

باندل منظورم پک بود که شامل
2 اسکین:

1-Red Robin
2-Robin ( The Animated Series

و 2 نقشه مبارزه هست که هم تکی و هم بصورت یک کمپین قابل بازی هست

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
تعجب می کنم چرا تو هیچ سایت فارسی زبانی ( یا حداقل من ندیدم ) به این اشاره نشده ولی بفرمایید:

بر روی قایقی که بیرون محله ی صنعتی قرار دارد بایستید و Cryptoghraphic sequencer ، ابزار شماره 4 ، را باز کنید.سپس رمز city of terror را قرار دهید.مشاهده می کنید که ورودی بخش محموله ی قایق باز می شود.وارد آنجا شوید و تا انتها به پیش بروید.توصیه می کنم نزدیک فرد بیهوش شده چند ثانیه صبر کنید

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
خيلي خيلي ممنونم.ولي يه سوال من بي جواب مونده:
هش رو چجوري بايد پيدا كنم؟مشكل اينه كه من يكي دو تا جسد با صورت پوشيده پيدا كردم اما نميدونم چجوري بتمن رو متوجه اونا كنم؟

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
باور كن رفتم دو سانتي صورتشون رو هم زوم كردم ولي دريغ از يه حركت جالب...
هرجور هم فكر كني اسكن كردم ولي هيچي نشد

نميدونم شايد مكانش غلطه؟تا حالا يه جسد پيدا كردم كه توي يه بن بسته و بالاي سرش توي يه سطل آشغال آتيش روشنه

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
ددشات رو پيدا كردم و ناك اوت...
خب سومين اسير ريدلر رو هم نجات دادم.براي پيدا كردن بقيشون بايد تروفي هاي ريدلر رو بگيرم ديگه؟

راستي بالاخره وقتي رفتم بالاي جنازه بالاخره بتمن حرف زد.بعدشم از يه نفر شنيدم كه كسي كه اونكارو كرده شبيه بروس وين هست

براي پيدا كردن بقيه جنازه ها:
خودمون بايد اجساد رو پيدا كنيم يا اينكه Oracle يا عوامل ديگه اي به ما ميگن؟

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

راستي يكي بهم بگه دكمه تشكر كجاست.چون خيلي شرمنده پروگيمر و كارنر شدم ولي تشكر نكردم:dچون نميدونم دكمش كجاست

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
تعجب می کنم چرا تو هیچ سایت فارسی زبانی ( یا حداقل من ندیدم ) به این اشاره نشده ولی بفرمایید:

بر روی قایقی که بیرون محله ی صنعتی قرار دارد بایستید و Cryptoghraphic sequencer ، ابزار شماره 4 ، را باز کنید.سپس رمز city of terror را قرار دهید.مشاهده می کنید که ورودی بخش محموله ی قایق باز می شود.وارد آنجا شوید و تا انتها به پیش بروید.توصیه می کنم نزدیک فرد بیهوش شده چند ثانیه صبر کنید
ميدونم خيلي اذيتت كردم پرو گيمر عزيز ولي لطفا بهم بگو:
محله ي صنعتي اسمش به انگليسى چى هست تو بازى؟اين منطقه نزديك استقرار فريز هست؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Industrial District
جنوب شرقی شهر آرکهام ، با کارخانه ها و مراکز صنعتی
پناهگاه جوکر در این قسمت قرار دارد
( برای گیک های سری بتمن : کارخانه خانواده Sionis هم در اینجاست )
قایق مورد نظر در کنار چند جرثقیل ، بیرون این محله قرار گرفته

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
ممنون.لطفا جواب دو تا سوال بالا رو هم بده

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

ددشات رو پيدا كردم و ناك اوت...
خب سومين اسير ريدلر رو هم نجات دادم.
١-براي پيدا كردن بقيشون بايد تروفي هاي ريدلر رو بگيرم ديگه؟

راستي بالاخره وقتي رفتم بالاي جنازه بالاخره بتمن حرف زد.بعدشم از يه نفر شنيدم كه كسي كه اونكارو كرده شبيه بروس وين هست

براي پيدا كردن بقيه جنازه ها:
٢-خودمون بايد اجساد رو پيدا كنيم يا اينكه Oracle يا عوامل ديگه اي به ما ميگن؟

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

٣-راستي يكي بهم بگه دكمه تشكر كجاست.چون خيلي شرمنده پروگيمر و كارنر شدم ولي تشكر نكردم:dچون نميدونم دكمش كجاست
اينا رو ميگم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
1-بله

برای شروع این ماموریت ، به محل مشخص شده برید که در واقع بین ساختمان و دیوار های عظیم شهر آرکهام قرار دارد.زمانی که به آنجا می رسید ، در انتهای کوچه بن بست ، جسدی قرار داره که نیمه برهنه است و صورتش با باند پیچیده شده.ابتدا وارد حال کارآگاهی شده و صورت فرد رو اسکن کنید.بعد از صحبت با Oracle ، لکه خون کنار جسد رو هم اسکن کنید تا رد باقی مانده از خون آشکار بشه.مسیر رو ادامه بدید تا به یک کوچه برسید.درون کوچه با مردی که آنجا نشسته صحبت کنید.از آنجا که این ماموریت هیچ راهی برای ادامه ندارد یکی از مشکل ترین ماموریت های جانبی است.شما باید دو قربانی دیگر را ( که مانند قربانی اول ، بدون لباس و با صورتی باند پیچی شده هستند ) به تنهایی پیدا کنید.
اگر می خواهید این ماموریت را شخصا به اتمام برسونید به این دو توصیه توچه کنید:

1)هر دو قربانی دیگر در محله Park Row ، محله ای که دادگاه Two - face قرار دارد ، می باشند
2)هر دو آنها در کوچه های بن بست قرار دارند پس با استفاده از نقشه و کمی جستجو می توانید آنها را پیدا کنید

اگر هم نتونستید براتون عکس اونها رو قرار میدم

و تشکر هم لازم نیست
کمک کردن وظیفه اس​

آخرین ویرایش:

THE-ICON

کاربر سایت
Sep 20, 2012
32
چه وضعشه اههههههههه اصلا نميتونم پست بدم

---------- نوشته در 10:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:41 PM ارسال شده بود ----------

ايول بالاخره تونستم

خب پرو گيمر خيلي خيلي ممنونم.اما من دو تا عكس از محل هاي هش و واچر د وينگز دارم ولي هروقت ميرم به اونجاهايي كه بايد برم هيچي رو نميبينم...

مثلا رفتم به مكان واچر د وينگز اما اونجا نبود
يا دومي
ن مقتول هش هم جايي كه بايد ميبود نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر