کسایی که این بازی رو دوست دارنparasite Eve بیان تو.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
این کمبود Save تو بازی رسما دیگه داره دهنمو صاف میکنه:| ، انقدر این مدت به Checkpoint و این داستانا عادت کرده بودم که الان دارم روانی میشم8-| ، ولی دمت گرم ، الان Healing و Metabolism و اون دو تا fire ها lvl2 کردمشون anti body هم Lvl 1 :d، این Inventory هم خیلی رو مخه ، خیلی جاش کمه ، هر سری هم یادم میره چیز میزامو بزارم تو جعبه ، یعنی میترسم بازی قات بزنه آیتمام به فنا بره :d، هر چی هم جدید بهم میده باید با یه چیزی عوضش کنم صاب مردرو ، الان یه Cola دادم رفت:( ، یه Full Recovery گرفتم#:-s
لول 3 هم بکنی که چه بهتر، آره کلا قدیما اینجور بازیا inventory محدود بودن save هم که نگو اما همین ها هیجان و سختی کارا بیشتر میکرد من الان داينو کريسيسا شماره یکش را دانلود کردم و به زودی شروع به بازی میکنم تا تجدید خاطراتی بکنیم :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
لول 3 هم بکنی که چه بهتر، آره کلا قدیما اینجور بازیا inventory محدود بودن save هم که نگو اما همین ها هیجان و سختی کارا بیشتر میکرد من الان داينو کريسيسا شماره یکش را دانلود کردم و به زودی شروع به بازی میکنم تا تجدید خاطراتی بکنیم :d
آخه دیگه دارم از هیجان زیادی Overdose میکنم :d، Dino Crisis 1و2 ش رو هم واسه PSP دانلود کردم ، اونم خیلی بازیه خوبیه ، ولی بعد PE2 فعلا یه مدتی این سبکی بازی نمیکنم برای تجدید قوا:d

ویرایش: بالخره تمومش کردم این PE2 لعنتیرو ، یکی از سخت ترین باس فایت هایی بود که تا حالا بازی کرده بودم ، لعنتی خیلی سخت بود ، همش مفت بری میکرد ، تازه اینکه یه نره غوله دیگه هم باید قبلش بزنی ، ولی با این حال بالخره تموم شد ، ولی خیلی حال داد هر دو نسخه ، مخصوصا اینکه پشت هم بازیشون کنی، متاسفانه این 3rd Birthday که خودم دارم میریزم UnCouropted میشه تو PSP باید دوباره دانلود کنم ، ولی امیدوارم اکشن باحالی باشه ، چون تا یه مدتی اصلا حوصله این سبکو (1 و 2)ندارم:d
میخواستم RE2 رو دوباره برم که فعلا بیخیال شدم#:-s

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آخه دیگه دارم از هیجان زیادی Overdose میکنم :d، Dino Crisis 1و2 ش رو هم واسه PSP دانلود کردم ، اونم خیلی بازیه خوبیه ، ولی بعد PE2 فعلا یه مدتی این سبکی بازی نمیکنم برای تجدید قوا:d

ویرایش: بالخره تمومش کردم این PE2 لعنتیرو ، یکی از سخت ترین باس فایت هایی بود که تا حالا بازی کرده بودم ، لعنتی خیلی سخت بود ، همش مفت بری میکرد ، تازه اینکه یه نره غوله دیگه هم باید قبلش بزنی ، ولی با این حال بالخره تموم شد ، ولی خیلی حال داد هر دو نسخه ، مخصوصا اینکه پشت هم بازیشون کنی، متاسفانه این 3rd Birthday که خودم دارم میریزم UnCouropted میشه تو PSP باید دوباره دانلود کنم ، ولی امیدوارم اکشن باحالی باشه ، چون تا یه مدتی اصلا حوصله این سبکو (1 و 2)ندارم:d
میخواستم RE2 رو دوباره برم که فعلا بیخیال شدم#:-s

ايولله پس تموم کرديش،:d

منم میخواستم re2 را برم اما داينو کريسيسا دارم میرم ،خیلی سخته موندم قدیما چه طوری این گیم را تموم کرده بودم:))

داينو را شروع کن به بازی :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
ايولله پس تموم کرديش،:d

منم میخواستم re2 را برم اما داينو کريسيسا دارم میرم ،خیلی سخته موندم قدیما چه طوری این گیم را تموم کرده بودم:))

داينو را شروع کن به بازی :d

آره دیگه ، موفق شدم :d، الانم دارم 3RD Birthday رو دانلود میکنم
DC هم یه جاهاییش کلا آدم به فسفر سوزی میافته ، 1 یا 2؟؟
الان که دارم یه بازی که تا حالا هیچ جا چیزی ازش نشنیده بودم رو بازی میکنم ، خیلی خوشحالم که پیداش کردم ،به هر کی که PSP داره ، زبانشم خوبه به شدت توصیه میکنم این بازیرو : Corpse Party
بازی به سبک Adventure Survival Horror ه ، که واقعا داستانش فوق العادس ، من خواستم بازیشو تست کنم ببینم چه جوریه 2 ساعت بازی کردم ، هر کی چپتر 1 رو تا آخر بره ، امکان نداره بازیرو ادامه نده
اگه خدا بخواد به زودی نقدشو برای PSP مینویسم هر وقت تا آخرش رفتم;;)
این عکسهایی از بازی و کاراکترهاش:
corpse-party.png

corpse_party_3.jpg

CorpseParty.jpg

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آره دیگه ، موفق شدم :d، الانم دارم 3RD Birthday رو دانلود میکنم
DC هم یه جاهاییش کلا آدم به فسفر سوزی میافته ، 1 یا 2؟؟
الان که دارم یه بازی که تا حالا هیچ جا چیزی ازش نشنیده بودم رو بازی میکنم ، خیلی خوشحالم که پیداش کردم ،به هر کی که PSP داره ، زبانشم خوبه به شدت توصیه میکنم این بازیرو : Corpse Party
بازی به سبک Adventure Survival Horror ه ، که واقعا داستانش فوق العادس ، من خواستم بازیشو تست کنم ببینم چه جوریه 2 ساعت بازی کردم ، هر کی چپتر 1 رو تا آخر بره ، امکان نداره بازیرو ادامه نده
اگه خدا بخواد به زودی نقدشو برای PSP مینویسم هر وقت تا آخرش رفتم;;)
این عکسهایی از بازی و کاراکترهاش

شماره 2 dc خوبه اما شماره یکش بدجور فسفر ميسوزونه معماهای سختی داره یک چیز جالبی که تو شماره یک داينو داره که تازه تو بازیهای امروزی داریم بیشتر میبینم ازش استفاده میشه حق انتخابه که روند داستان میتونه متفاوت بشه :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
شماره 2 dc خوبه اما شماره یکش بدجور فسفر ميسوزونه معماهای سختی داره یک چیز جالبی که تو شماره یک داينو داره که تازه تو بازیهای امروزی داریم بیشتر میبینم ازش استفاده میشه حق انتخابه که روند داستان میتونه متفاوت بشه :d
خود همین Parasite eve هم هر دو شماره همینجوری بود دیگه ، حق انتخاب داشتی کیو نجات بدی کیو ندی که تو Ending تاثیر داشت ، ولی واقعا بازی خیلی اصرار به باختن Player داشت ، باس ها یکی از یکی سخت تر ، سر باس اول PE1 میخواستم بیخیال بازی شم ، داستان 3rd Birthday هیچ اشاره ای به Eve نمیکنه؟؟
بعد من یه سوال داستانی هم داشتم ، تو 1 که ما Eve رو نابود میکنیم ، بعد در اصل خواهر کوچیکه تو 1 اسمش Maya بود ، بعد هم سن خود Aya هم بود ، تو شماره دوم چرا انقدر کوچولو شده بود ، یادمه اون قدرتی که از mitchondria به وجود اومده بود اسمش eve بود ، یهو این دختره از کجا پیداش شد یهو؟؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
خود همین Parasite eve هم هر دو شماره همینجوری بود دیگه ، حق انتخاب داشتی کیو نجات بدی کیو ندی که تو Ending تاثیر داشت ، ولی واقعا بازی خیلی اصرار به باختن Player داشت ، باس ها یکی از یکی سخت تر ، سر باس اول PE1 میخواستم بیخیال بازی شم ، داستان 3rd Birthday هیچ اشاره ای به Eve نمیکنه؟؟
بعد من یه سوال داستانی هم داشتم ، تو 1 که ما Eve رو نابود میکنیم ، بعد در اصل خواهر کوچیکه تو 1 اسمش Maya بود ، بعد هم سن خود Aya هم بود ، تو شماره دوم چرا انقدر کوچولو شده بود ، یادمه اون قدرتی که از mitchondria به وجود اومده بود اسمش eve بود ، یهو این دختره از کجا پیداش شد یهو؟؟

درسته حتی اون سگه هم باید تو اون باس فايته مراقبش بودیم و گرنه میمرد :d

3rd birthday اشاره ای نميکنه سبک بازی را که عوض کردن بهتره بگیم خراب کردن،هدف نجات دنیاست ،ربطی به داستان شماره های قبلی نداره :|

اره این از کجا اومد :d?:-/

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
درسته حتی اون سگه هم باید تو اون باس فايته مراقبش بودیم و گرنه میمرد :d

3rd birthday اشاره ای نميکنه سبک بازی را که عوض کردن بهتره بگیم خراب کردن،هدف نجات دنیاست ،ربطی به داستان شماره های قبلی نداره :|

اره این از کجا اومد :d?:-/
حدسی که من میزنم اینه که اینا با استفاده از سلولهای Aya شروع به ساخت Eve های مجدد کردن ، چون آخر بازی یه آزمایشگاه پیدا میکنی با سلولهای Eve و Aya و چند تا جنین

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
غول اخر 2 رو من فکر کنم یه ماه کشید کشتم.
یه مدت شدید چسبیده بودم به بازی تا رسیدم به اخرش که نمیشد ردش کرد.یعد ولش کردم و هر از چند گاهیی یه سیخی میزدم غول اخرشو تا اینکه بالاخره بعد مدت ها شد.
بعد یک رو گیر اوردم بازی کنم اون اخراش که دیگه درگیری با EVE بود دستگاهم پوکید و خداحافظی کردم با پلی یک.

- - -ویرایش - - -

ولی باز دوتا نسخه رو دانلود کردم بعدا برم.
الان تو این گیر کردم : sheep dog'n wolf !!!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
غول اخر 2 رو من فکر کنم یه ماه کشید کشتم.
یه مدت شدید چسبیده بودم به بازی تا رسیدم به اخرش که نمیشد ردش کرد.یعد ولش کردم و هر از چند گاهیی یه سیخی میزدم غول اخرشو تا اینکه بالاخره بعد مدت ها شد.
بعد یک رو گیر اوردم بازی کنم اون اخراش که دیگه درگیری با EVE بود دستگاهم پوکید و خداحافظی کردم با پلی یک.

- - -ویرایش - - -

ولی باز دوتا نسخه رو دانلود کردم بعدا برم.
الان تو این گیر کردم : sheep dog'n wolf !!!
کلا همه باسهاش سخته ،ولی باس های آخر هر دو شماره که دیگه عرق آدمو در میاره
توی 1 بازیو که تموم کنی و باس آخرو بزنی یه مد دیگه باز میشه به اسم Crysler Building که اونم باید تا آخر بری تا پایان اصلی بازیرو ببینی ، درسته بعضی جاها واقعا اعصابمو خورد کرد ولی در کل من لذت بردم از بازیش
راستی سگه هم من نجاتش ندادم تو 2 ، انقدر مهماتم داغون بود اونجای بازی که اصلا راه نداشت سریع بزنمش

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
کلا همه باسهاش سخته ،ولی باس های آخر هر دو شماره که دیگه عرق آدمو در میاره
توی 1 بازیو که تموم کنی و باس آخرو بزنی یه مد دیگه باز میشه به اسم Crysler Building که اونم باید تا آخر بری تا پایان اصلی بازیرو ببینی ، درسته بعضی جاها واقعا اعصابمو خورد کرد ولی در کل من لذت بردم از بازیش
راستی سگه هم من نجاتش ندادم تو 2 ، انقدر مهماتم داغون بود اونجای بازی که اصلا راه نداشت سریع بزنمش

اوه اوه , اون ساختمون 70 طبقه رو نگو که دیگه تو روح روان بود , هر 10 طبقه 1 سیو داشت !!

یادش بخیر برای این بازی چندتا مموری داشتم , فکر کنم 3 تا بود که هر 45 تا اسلوتش رو فقط این بازی رو سیو کرده بود :d با انواع و اقسام ترکیبات اسحله

اینقدر این بازی رو رفتم تا همه لول ها 99 شده بود یا 999 , الان یادم نیس , آخرش یه اسلحه ساخته بودم که با 1 گلوله هرچی موجود بود رو تو بتل ها میترکوند

باس ها هم اصلا نوبت بهشون نمیرسید تا حمله کنند :d فقط باس آخر بود که حتی با این اسلحه لامصب نمیمرد

ولی با 2 اصلا حال نکردم :( اصلا هم بازی نکردم

- - -ویرایش - - -

آقا از من بپرس :d من 2 ش رو 20 باز بیشتر رفتم هارد هم رفتم بیشتر لباسها اسلحه هاش رو هم آزاد کردم ولی بازم جا داشت. یه حالت داشت scavenger mode که اصلا رد کردنش غیر ممکن بود بدبختی ابن نسخه از بازی که من داشتم نمیدونم پال بود یا آمریکایی بود خلاصه تو این کتاب رمزیم که ما داشتیم گیم شارک واسه این یه رمز آیتم بود که همش غلط غلوط بود با یه رمز پول بینهایت. بعدشم فقط میشد یه بار گیم شارک بزنی. اگه دستگاه خاموش میکردی بعد روشن که از سیو بری با گیم شارک گیر میکرد. خلاصه ما از ترس اینکه دستگاهمون نسوزه هیچوقت موفق نشدیم این scavenger mode رو بریم. نسخه 1 بازی هم رفتم 2 3 دفعه ولی 2 قشنگتره بیشتر بخاطر اینکه تو مایه های rpg هست بازیش. 3 ش رو تو پی ای پی بازی کردم 1 ذره رفتم دیدم اصلا اکشنه حال نداد ولش کردم. اگه یه ps1 گیرم بیاد اینبار دستگاهو روشن میذارم scavenger mode رو هم تا آخر میرم.سوختم سوخت :d البته رو pc با امولاتور یا رو ps3 هم میشه رفت ولی رو ps1 یه چیز دیگس.

درسته , کد گیم شارکی که تو سایتها بود روی نسخه هایی که داشتیم کار نمیکرد , فقط یکی دوتا کد بود که کار میکرد که اونم بیشتر واقع هنگ میکرد .

اونموقع یادمه من رفته بدوم هم کدهای نسخه پال رو گرفته بودم هم نسخه NTSC . بعدش چندتا کد از این دوتا نسخه رو با هم ترکیب کردم و در کمال تعجب بدون هیچ مشکلی کار کرد .

حتی یادمه یکی دوتا کد هم خودم ساختم که چندتا از اسلحه ها رو بینهایت میکرد بازی هم هنگ نمیکرد . تو کل اینترنت هم اون موقع گشته بودم اصلا همچین کدی نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر