کسایی که این بازی رو دوست دارنparasite Eve بیان تو.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
خوب این بازی یکی از بهترین بازی ها و البته شماره یکش اخرین بازی بود که تو پلی یکم بازی کردم.من اون موقع خیلی با این بازی حال میکردم اما تنها مشکلی که داشتم این بود داستانشو نمیفهمیدم.حال از دوستانی که این بازی رو کردن و علاقه هم بهش دارن بیان یه بحثی در موردش کنیم.

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
ایده خوبی است. من چند سال پیش شماره دومش را دانلود کردم اما نمی دونم چرا بازیش نکردم. شاید به دلیل گرافیک نا خوشایند.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
علیرضا، در مورد بازی یه توضیحاتی بده....
من یادمه به شدت دنبال این بازی بودم و هیچ وقت حتی موفق نشدم که یه تریلر از بازی ببینم. اما از بازی خیلی تعریف شنیدم...

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
واقعا جای تاسف داره:| ، این همه بازیای چرت و پرت 100 صفحه میرن جلو ، اونوقت این بازی که خدایی دست کمی از RE نداره یک صفحه هم نرفته جلو:( ، یعنی تو بازیسنتر Parasite Eve باز پیدا نمیشه؟؟

• Like
Reactions: mojahed25

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
تاپیک قدیمی هستش :D.در هر حال من هر ۳ شماره رو بازی کردم{اگه بیشتر نباشه} و تا آخر رفتم که ۱ و ۲ میشه برا ps1 و نسخه بعدیش روی psp اومد{3rd birthday} با گرافیک بالاتر و البته سبک یکم اکشنتر.البته ۲ رو اونموقع نتونستم تا آخر برم {فقط غول آخرش مونده بودم :D}و همین چند ماه پیش رو ps3 با گیم شارک رفتم.نسخه psp هم که میتونم بگم یکی از خوش گرافیکترین بازها تو اون کنسوله.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یعنی شمار یکش یکی از بهترین بازی ها عمرا بود و دیگه هیچ بازی نتونست جاشو بگیره اون موقعه سنم کم بود هنوز بعد از سیزده چهارده سال بازم برام شیرینه نسخه دیگه هم بازی کردم اما فقط یکیش

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
آقا از من بپرس :d من 2 ش رو 20 باز بیشتر رفتم هارد هم رفتم بیشتر لباسها اسلحه هاش رو هم آزاد کردم ولی بازم جا داشت. یه حالت داشت scavenger mode که اصلا رد کردنش غیر ممکن بود بدبختی ابن نسخه از بازی که من داشتم نمیدونم پال بود یا آمریکایی بود خلاصه تو این کتاب رمزیم که ما داشتیم گیم شارک واسه این یه رمز آیتم بود که همش غلط غلوط بود با یه رمز پول بینهایت. بعدشم فقط میشد یه بار گیم شارک بزنی. اگه دستگاه خاموش میکردی بعد روشن که از سیو بری با گیم شارک گیر میکرد. خلاصه ما از ترس اینکه دستگاهمون نسوزه هیچوقت موفق نشدیم این scavenger mode رو بریم. نسخه 1 بازی هم رفتم 2 3 دفعه ولی 2 قشنگتره بیشتر بخاطر اینکه تو مایه های rpg هست بازیش. 3 ش رو تو پی ای پی بازی کردم 1 ذره رفتم دیدم اصلا اکشنه حال نداد ولش کردم. اگه یه ps1 گیرم بیاد اینبار دستگاهو روشن میذارم scavenger mode رو هم تا آخر میرم.سوختم سوخت :d البته رو pc با امولاتور یا رو ps3 هم میشه رفت ولی رو ps1 یه چیز دیگس.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
:)يادش بخیر عجب گيمي بود تو اون زمان گرافیک خیلی خوبی هم داشت شماره 2شا اول اومدم تو pcبا امولاتور برم درست اجرا نمی شد منم به همراه یکی دوتا گیم ps1 از استور psn خريدمش:d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
با تشکر از تمامی دوستان ، کلی خاک روی این تاپیک نشسته بود ولی خوب با یه گردگیری حل شد:d ، محمد جان شماره 1 که خیلی بیشتر از شماره 2 شبیه به بازیهای Rpg ه ، بعد شماره یکش به نظر من خیلی سخت بود ، مخصوصا باس فایتاش که اشکمو در آورده بود کامل ، مخصوصا خود Eve و غول آخرش ، من این بازیو اوایل روی PS1 بازی کرده بودم ولی چون هم زبانم خوب نبود هم برام یه جورایی سخت بود ولش کردم ، تا اینکه روی PSP دانلود کردم 3 شماررو تا الان برم که داستان هم بفهمم ، شماره 1 رو 3 4 روز پیش تموم کردم ، شماره 2 هم الان اوایل دیسک 2 م ، واقعا بازیش محشره ، من که دارم لذت میبرم ، روی PSP واقعا جذابه ، مخصوصا شماره 2 از لحاظ گرافیک ، من از شماره 2 هم خیلی خوشم اومد ، با اینکه کلا کنترل کاراکتر با شماره قبلی هم فرق کرده

-----------------------------------------------------------------------
ویرایش : رسیدم اینجا ، به نظر نمیاد باس سختی باشه
72-capture_29012012_223753.jpg

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
با تشکر از تمامی دوستان ، کلی خاک روی این تاپیک نشسته بود ولی خوب با یه گردگیری حل شد:d ، محمد جان شماره 1 که خیلی بیشتر از شماره 2 شبیه به بازیهای Rpg ه ، بعد شماره یکش به نظر من خیلی سخت بود ، مخصوصا باس فایتاش که اشکمو در آورده بود کامل ، مخصوصا خود Eve و غول آخرش ، من این بازیو اوایل روی PS1 بازی کرده بودم ولی چون هم زبانم خوب نبود هم برام یه جورایی سخت بود ولش کردم ، تا اینکه روی PSP دانلود کردم 3 شماررو تا الان برم که داستان هم بفهمم ، شماره 1 رو 3 4 روز پیش تموم کردم ، شماره 2 هم الان اوایل دیسک 2 م ، واقعا بازیش محشره ، من که دارم لذت میبرم ، روی PSP واقعا جذابه ، مخصوصا شماره 2 از لحاظ گرافیک ، من از شماره 2 هم خیلی خوشم اومد ، با اینکه کلا کنترل کاراکتر با شماره قبلی هم فرق کرده

-----------------------------------------------------------------------
ویرایش : رسیدم اینجا ، به نظر نمیاد باس سختی باشه
72-capture_29012012_223753.jpg
نه این خیلی سخت نیست باید هی فرار کرد ازش تا آخر خودشا به فنا میده :d
دقیقا شماره یکش خیلی سختی بیشتری داشت البته دوميش. هم آسون نبود باس فایت آخرش از شماره یک هم به نظر من مشکلتر بود :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
نه این خیلی سخت نیست باید هی فرار کرد ازش تا آخر خودشا به فنا میده :d
دقیقا شماره یکش خیلی سختی بیشتری داشت البته دوميش. هم آسون نبود باس فایت آخرش از شماره یک هم به نظر من مشکلتر بود :d
اونو که زدم پرپر کردم :d ، وایی بیخیال ، از باس آخر یک هم سخت تره :-o ، من اونو با هزار بدبختی زدمش ، تازه خیلی نامردی بود 4 بار باید بزنیش بعد هم باید از دستش در بری بدون Save ، یعنی از اینم سخت تره ؟؟ چه جوری بزنمش پس ، رسما دهنم سرویسه :-s
الان اینجام :
Neoark.png

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اونو که زدم پرپر کردم :d ، وایی بیخیال ، از باس آخر یک هم سخت تره :-o ، من اونو با هزار بدبختی زدمش ، تازه خیلی نامردی بود 4 بار باید بزنیش بعد هم باید از دستش در بری بدون Save ، یعنی از اینم سخت تره ؟؟ چه جوری بزنمش پس ، رسما دهنم سرویسه :-s
الان اینجام :
Neoark.png
ا
کم کم داری به آخرای کار نزدیک میشی یکم معما داره این قسمتش بیشتر سعی کن اگه جونت کمه جاخالی بدی رد بشی در جنگلها,باس اخر
مثل همین باسه چند مرحله داره خیلی قدرتمنده با یک ضربه کارا تموم میکنه یا نزدیک به مرگ هر بار بکشيش تغیر شکل میده البته کوچيکه به بزرگی این که کشتی نیست:dبیشتر باید ریکاوری جونتا قوی بکنی

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
ا
کم کم داری به آخرای کار نزدیک میشی یکم معما داره این قسمتش بیشتر سعی کن اگه جونت کمه جاخالی بدی رد بشی در جنگلها,باس اخر
مثل همین باسه چند مرحله داره خیلی قدرتمنده با یک ضربه کارا تموم میکنه یا نزدیک به مرگ هر بار بکشيش تغیر شکل میده البته کوچيکه به بزرگی این که کشتی نیست:dبیشتر باید ریکاوری جونتا قوی بکنی
ای بابا ، عجب بساطی شده ها 8-|، من که کلا تو کار پیچم ، کم پیش میاد بزنم دشمنارو :d، ولی الان Bp اصلا ندارم ، ولی یه Recovery 3 دارم ، با یه دونه Full Recover و دو تا Cola ، جواب میده اینا؟ ، Health bar هم الان 160 Hp شده ، قدرتی هم کلا 2 تارو باز کردم ، یکیش Metabolism یا یه چیزی تو این مایه هاس ، اصلا نمیدونم چیه ، فقط کاراکتر نشون میده هی رنگش آبی میشه ولی تو مبارزات من ندیدم به درد بخوره ، هیچ کاری نمیکنه ، مثل شماره قبل از اون قدرتیا نداره که یهو تبدیل میشد به فرشته و هی Damage میداد؟؟ یا جونشو سریع پر میکرد؟ ریکاوری رو چه جوری میشه قوی کرد؟؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
ای بابا ، عجب بساطی شده ها 8-|، من که کلا تو کار پیچم ، کم پیش میاد بزنم دشمنارو :d، ولی الان Bp اصلا ندارم ، ولی یه Recovery 3 دارم ، با یه دونه Full Recover و دو تا Cola ، جواب میده اینا؟ ، Health bar هم الان 160 Hp شده ، قدرتی هم کلا 2 تارو باز کردم ، یکیش Metabolism یا یه چیزی تو این مایه هاس ، اصلا نمیدونم چیه ، فقط کاراکتر نشون میده هی رنگش آبی میشه ولی تو مبارزات من ندیدم به درد بخوره ، هیچ کاری نمیکنه ، مثل شماره قبل از اون قدرتیا نداره که یهو تبدیل میشد به فرشته و هی Damage میداد؟؟ یا جونشو سریع پر میکرد؟ ریکاوری رو چه جوری میشه قوی کرد؟؟
اصل کار متابوليسمه لولشا ببر بالا تا healing بده بت تو مبارزات جونتا ريکاور کنی یکی از قدرتها هم سعی کن تا آخر زیاد کنی مثلا fire wind antibody هم خیلی به درد میخوره کوکا و ريکاوريا را بزار برا باسها با قدرت متابوليسمت جونتا پرکن :d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
این کمبود Save تو بازی رسما دیگه داره دهنمو صاف میکنه:| ، انقدر این مدت به Checkpoint و این داستانا عادت کرده بودم که الان دارم روانی میشم8-| ، ولی دمت گرم ، الان Healing و Metabolism و اون دو تا fire ها lvl2 کردمشون anti body هم Lvl 1 :d، این Inventory هم خیلی رو مخه ، خیلی جاش کمه ، هر سری هم یادم میره چیز میزامو بزارم تو جعبه ، یعنی میترسم بازی قات بزنه آیتمام به فنا بره :d، هر چی هم جدید بهم میده باید با یه چیزی عوضش کنم صاب مردرو ، الان یه Cola دادم رفت:( ، یه Full Recovery گرفتم#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر