آیا ویتا فروش خوبی خواهد داشت؟(حتما در نظر سنجی شرکت کنید)

آیا ویتا فروش خوبی خواهد داشت؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    155

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561

زمان زیادی تا عرضه ی ویتا در ژاپن نمانده به نظر شما

دلایل فروش خوب

1- کنسولی قدرتمند
2-امکاناتی جالب و سرگرم کننده
3-قیمت مناسب

دلایلی برای فروش بد

1-تبلت ها و اسمارت فون ها: متاسفانه بعضی از طرفداران اسمارت فون ها ، ویتا را که یک کنسول دستی قدرتمند است با اسمارت فون ها مقایسه می کنند وتصور می کنند اسمارت فون ها مانند یک کنسول دستی بازی در یک گوشی همراه عمل می کند که البته تا امروز شاهد آن نبودیم چون ویتا خیلی قدرنمند تر است ولی با توجه به پیشرفت سریع اسمارت فون ها شاید قدرت آن ها به ویتا کمی نزدیک شود .

2-کنسول های خانگی :بعضی از طرفداران کنسول های خانگی با توجه به تجربه ای که از psp دارند تصور می کنند اکثر بازی های وبتا عنوانی پورت شده از ps3 است و برای همین ترجیح می دهند با همان کنسول خانگی خود بازی کنند وهزینه ی اضافه پرداخت نکنند.البته کسایی که این عقیده را دارند می تونن به این جا یه سر بزنند
لیستی از بازی های ویتا با توضیح

:dنتیجه ی من: با توجه به فروش ضعیف شرکت محبوب نیتندو ودلایل بالا احتمال فروش ضعیف وبتا است ولی با مرور زمان و جا افتادن ویتا بین مردم فروش بهتری پیدا خواهد کرد البته باید صبر کرد ودید چه اتفاقی برای فروش وبتا می افتد.:d

17 دسامبر ژاپن 22 فوریه سایر کشور ها

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ویتا خیلی باحاله من که حتما می خرم ولی من فکر می کنم فروشش به علت قیمت بالاش زیاد نباشه:x
قیمت ویتا با مموری و همچنین قیمت بازی هاش به نظرم بالاست و مردم دنیا فک نکنم اینقد واسه یه کنسول دستی خرج کنن...یعنی مدل وای فای با مموری و بازی و وسایل فک کنم بیشتر از 360-370 دلار واسشون در بیاد که از قیمت کنسول خانگی بالاتره
یه علت فروش کمه 3ds همین قیمت بالاش بود البته قیمت ویتا با مموری از اون قیمت اولیه 3ds هم خیلی بالاتر در میاد
ولی خلاصه هر چیز جای خودش ....ویتا کاره تبلت رو که نمی کنه و مطمئنا تبلت هم قدرت گرافیکی ویتا رو نداره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دقیقا...با دوست خوبمون moj1370 موافقم...
به نظر من واسه کسایی که صرفا دنبال یه پلتفرم اختصاصی قابل حمل واسه گیم هستن بهترینه...وگرنه از لحاظ مولتی مدیا اسمارت فون ها و تبلت ها چیزی کم و کسر ندارن و نذاشتن خدایی...چه از لحاظ صفحه نمایش،چه از لحاظ گالری عکس و فیلم ، پشتیبانی از فرمتها...موزیک پلیر... و ...

به نظر من برتری ویتا فقط می تونه تو بخش گیم باشه...و خریدار ها هم باید این بخش واسشون خیلی مهم باشه که سمت ویتا برن...
I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
با اینکه خودم بله رو زدم اما این فروش شاید فقط در اوایل ورود کنسول باشه چون با ورود گوشی ها و تبلت ها با پردازنده های چهار هسته ایی و شرکت های third party برای این وسایل این کنسول های دستی کنار زده خواهند شد الان شما بازی 9mm با shadowgun رو نگاه کنید چیزی از بازی های کنسول کم ندارند مخصوصا shadow gun که گرافیک بالایی داشت

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
آخه رو چه حسابی می گید فروش خوبی داره درحالی که فروش کم شرکت پرطرفداره نینتندو رو می بینید باید قبول کرد فروش خوبی نداره چون یه سری از طرفدارای کنسول های دستی که به تیلت ها و اسمارت فون ها روی آوردن بعدشم یه سری دیگه هم بخاطر ذهنیتی که از کنسول دستی دارن نمیان 400 دلار پول برای یه کنسول دستی با مموریش پول بدن . البته من خودم طرفدار سر سخته اونم ولی فکر می کنم فروش خوبی نداره.:d

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
انشالله فروش خوبی میکنه و این اسمارت فون ها به نظر من اصلا برای بازی کردن خوب نیستن و من به عنوان یک کنسول بازی نمی دانم

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
من بر خلاف خیلی ها فکر کنم فروش خوبی داشته باشه، چون تو دنیا کنسول باز زیاده، بیش از چند صد میلیون نفر با کنسول های جدید بازی میکنن، و همه ما هم میدونیم که اسمارت فونها زیاد واسه گیم خوب نیستن، پی اس پی هم حرفی واسه گفتن نداره، ولی ویتا از هر لحاظ یه کنسول کامله، پس فکر کنم خوب بفروشه، مخصوصا تو ژاپن.

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
من چند تا اسکرین شات از گیم پلی چند تا بازیش مثل Uncharted رو توی گیم اسپات دیدم اصلا گرافیک نداره !

بعدشم ی آدم با تجربه وقتی به گوشش میرسه که قراره PS4 و X360 بیاد فقط منتظر منتشر شدن اطلاعات بعدی از این دو تا کنسول میمونه و تا اون موقع دست نگه میداره !

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
دوست من اگه یه سر بری چند تا ویدیو از Uncharted ببینی دیگه نمی گی گرافیک نداره اصلا رو کاغذم قدرت ویتا به ps3 خیلی نزدیک و در ضمن امکانات خیلی جالبی هم داره که در بازی های آینده به خوبی نمایش داده خواهد شد.
من یکی که حدود 1 ساله منتظر ویتا هستم دیگه نمی تونم منتظر wiiu و.. غیره باشم . البته سلیقه ای شاید یکی مثل من خیلی از ویتا خوشش بیاید شاید یکی هم نه:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من چند تا اسکرین شات از گیم پلی چند تا بازیش مثل Uncharted رو توی گیم اسپات دیدم اصلا گرافیک نداره !

بعدشم ی آدم با تجربه وقتی به گوشش میرسه که قراره PS4 و X360 بیاد فقط منتظر منتشر شدن اطلاعات بعدی از این دو تا کنسول میمونه و تا اون موقع دست نگه میداره !
برای افراد کم سن و سال تر که همش توی خونه هستن خوب کنسول خانگی بهتره ولی برا کسی که از صبح تا شب سرکار یا بیرونه و عشق بازی هم هست کنسول دستی خیلی بهتره

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
دوست من اگه یه سر بری چند تا ویدیو از Uncharted ببینی دیگه نمی گی گرافیک نداره اصلا رو کاغذم قدرت ویتا به ps3 خیلی نزدیک و در ضمن امکانات خیلی جالبی هم داره که در بازی های آینده به خوبی نمایش داده خواهد شد.

هر چقدرم که خوب باشه به پای Xbox 720 و Playstation 4 نمیرسه ! این رو دیگه همه میدونن !

بعد هم اون تریلرهایی که شما میگید رو بنده اولین نفر دانلود میکنم و می بینم ! اگر منظورتون تریلرهای دموی بین بازیه که خب بعدا میفهمید که چرا الآن بحث رو ادامه ندادم ولی اگر منظورتون گیم پلیه ی نگاه به سنگ ها توی اسکرین شات هایی که گیم اسپات منتشر کرده بندازید خودتون متوجه میشید چی میگم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر