آیا ویتا فروش خوبی خواهد داشت؟(حتما در نظر سنجی شرکت کنید)

آیا ویتا فروش خوبی خواهد داشت؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    155

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
هر چقدرم که خوب باشه به پای Xbox 720 و Playstation 4 نمیرسه ! این رو دیگه همه میدونن !

بعد هم اون تریلرهایی که شما میگید رو بنده اولین نفر دانلود میکنم و می بینم ! اگر منظورتون تریلرهای دموی بین بازیه که خب بعدا میفهمید که چرا الآن بحث رو ادامه ندادم ولی اگر منظورتون گیم پلیه ی نگاه به سنگ ها توی اسکرین شات هایی که گیم اسپات منتشر کرده بندازید خودتون متوجه میشید چی میگم !

کی حرف از نسل بعد کنسول های خانگی زده؟؟!! این یک کنسول دستی و صرفاََ جهت همراه بودن هست نه به عنوان کنسول اصلی !!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
هر چقدرم که خوب باشه به پای Xbox 720 و Playstation 4 نمیرسه ! این رو دیگه همه میدونن !

بعد هم اون تریلرهایی که شما میگید رو بنده اولین نفر دانلود میکنم و می بینم ! اگر منظورتون تریلرهای دموی بین بازیه که خب بعدا میفهمید که چرا الآن بحث رو ادامه ندادم ولی اگر منظورتون گیم پلیه ی نگاه به سنگ ها توی اسکرین شات هایی که گیم اسپات منتشر کرده بندازید خودتون متوجه میشید چی میگم !

این کنسول رو همین جوریش با PS3 مقایسش نمیکنن بعد شما میای با PS4 مقایسه اش میکنی ؟
شما که فقط میخوای یه بازی گرافیک بالا ببینی برو PC جمع کن خب !
دیگه چرا چسبیدی به کنسول های دستی ؟
( همین کم بود که با PS4 مقایسه بشه که شد ! )

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوست من اگه یه سر بری چند تا ویدیو از Uncharted ببینی دیگه نمی گی گرافیک نداره اصلا رو کاغذم قدرت ویتا به ps3 خیلی نزدیک و در ضمن امکانات خیلی جالبی هم داره که در بازی های آینده به خوبی نمایش داده خواهد شد.
من یکی که حدود 1 ساله منتظر ویتا هستم دیگه نمی تونم منتظر wiiu و.. غیره باشم . البته سلیقه ای شاید یکی مثل من خیلی از ویتا خوشش بیاید شاید یکی هم نه:d
ps vita باحاله هااااا:x:d
ولی فک کنم اصلا قدرتش به گرد ps3 هم نمی رسه:">
آخه ps3 واقعا یه کنسول قدرتمند ... پردازنده اش که فک کنم یه 100 تا ویتا رو بزاره تو جیبش=))
ولی کلا کنسول ها و تبلت و اینا پردازنده اشون بیشتر از یه اندازه نمیتونه قدرت داشته باشه یه دلیلش نبود فن و خنک کننده و دلیل دیگه مشکل باطری...که همین ویتا رو هم میگن باطریش زود تموم میشه.
ولی مثلا psp که اومده بود قدرتش از نظر سخت افزاری هم از ps2 قوی تر بود از جمله پردازنده اش..
ولی قدرت گرافیکیه ویتا واسه یه صفحه ی 5 اینچی فوق العاده ست:x

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ps vita باحاله هااااا:x:d
ولی فک کنم اصلا قدرتش به گرد ps3 هم نمی رسه:">
آخه ps3 واقعا یه کنسول قدرتمند ... پردازنده اش که فک کنم یه 100 تا ویتا رو بزاره تو جیبش=))
ولی کلا کنسول ها و تبلت و اینا پردازنده اشون بیشتر از یه اندازه نمیتونه قدرت داشته باشه یه دلیلش نبود فن و خنک کننده و دلیل دیگه مشکل باطری...که همین ویتا رو هم میگن باطریش زود تموم میشه.
ولی مثلا psp که اومده بود قدرتش از نظر سخت افزاری هم از ps2 قوی تر بود از جمله پردازنده اش..
ولی قدرت گرافیکیه ویتا واسه یه صفحه ی 5 اینچی فوق العاده ست:x

با نظرت موافقم ویتا قدرتش مثل ps3 نیست ولی همه چیز هم که گرافیک نمی شه مثلا ds قدرتش از psp کمتره ولی چون بازی های زیبا براش زیاد میاد مردم (به غیر از ایران) دوستش دارن به نظر من اگه بازی ساز ها از امکانات ویتا به خوبی استفاده کنند شک نکن اون ps3 میزاره تو جیبش:dبه حر حال فک کنم همین طور هم می شه (البته اینا همه نظر من);)

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
با نظرت موافقم ویتا قدرتش مثل ps3 نیست ولی همه چیز هم که گرافیک نمی شه مثلا ds قدرتش از psp کمتره ولی چون بازی های زیبا براش زیاد میاد مردم (به غیر از ایران) دوستش دارن به نظر من اگه بازی ساز ها از امکانات ویتا به خوبی استفاده کنند شک نکن اون ps3 میزاره تو جیبش:dبه حر حال فک کنم همین طور هم می شه (البته اینا همه نظر من);)
آره دیگه....حسن ویتا اینه کلی بازی واسش می خواد ساخته بشه که یه سری شون انحصارین:x(کیلزون-آنچارتد-سایلنت هیل و.....)
گرافیکشم واسه یه صفحه 5 اینچی خیلی خوبه قرار نیست که مثل کنسول های خانگی تو صفحه های 70 اینچی بازی رو با جزئیات نشون بده
این ویتا که میاد حداقل 5-6 سال شرکت های مختلف واسش بازی میسازن...

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
ولی من میگم گرافیک از ps 3 بالا تره یا برابراند

به خاطر صفحه ی کوچیکش شاید گرافیکش برابر باشه:d
پچه ها این قدر به گرافیکش گیر ندید به نظر من گرافیکش برای اجرای بازی امروزی خوبه بعدشم این کنسول فقط بخاطر گرافیکش جالب نیست امکانات جالب دیگه ای هم داره.;;)

آخرین ویرایش:

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
بله امکانات جالبی هم داره حالا من سوال داشتم ایا ویتا gps و قطب نما هم داره و دوم این ژیروسکوپ که در ویتا هست چیه ؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بله امکانات جالبی هم داره حالا من سوال داشتم ایا ویتا gps و قطب نما هم داره و دوم این ژیروسکوپ که در ویتا هست چیه ؟
gps داره
ژیرسکوپ هم مثل همون six-axis در دسته های ps3 اگه اشتباه نکنم:-/...حرکات رو در جهات مختلف تشخیص میده
کلا ویتا 9 تا سنسور حرکتی داره

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین

یه مقایسه ی رزولوشن بین عکس ها و کیفیت صفحه ی ویتا انجام بدی می فهمی که عکس خیلی بزرگ شدن;)

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

gps داره
ژیرسکوپ هم مثل همون six-axis در دسته های ps3 اگه اشتباه نکنم:-/...حرکات رو در جهات مختلف تشخیص میده
کلا ویتا 9 تا سنسور حرکتی داره
اطلاعات مورد نیازتون رو می تونید از FAQ ویتا به دست بیارید.در جواب هم بگم که بله سنسور های حرکتی مثل دسته ی PS3 داره

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
برا اساس گزارش مجله فامیتسو 321407 کنسول دستی جدید سونی PSP VITA در روز 17 و 18 دسامبر فروش داشته است.

براساس گزارشات پیش بینی می شود که در هفته اول ویتا نزدیک به 1.4 میلیون فروش داشته باشد.

اگر بخواهیم مقایسه انجام دهیم 3DS در دو روز اول 371,326 فروش داشته است. که نست به ویتا بهتر بوده است.

بر اساس گزارشات رسیده خرده فروش های ژاپنی تقاضای 700 هزاری برای PSP VITA برای هفته جاری داشته اند.

منبع:

Japanese Vita shifts 321,000 units in first two days | VG247

آخرین ویرایش:

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
مصلمه که وقتی سونی میاد این دستگاه رو حمایت میکنه باید هم فروش خوبی کنه . سوال جالبی نیست اصلا ! :d

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
برا اساس گزارش مجله فامیتسو 321407 کنسول دستی جدید سونی PSP VITA در روز 17 و 18 دسامبر فروش داشته است.

براساس گزارشات پیش بینی می شود که در هفته اول ویتا نزدیک به 1.4 میلیون فروش داشته باشد.

اگر بخواهیم مقایسه انجام دهیم 3DS در دو روز اول 371,326 فروش داشته است. که نست به ویتا بهتر بوده است.

بر اساس گزارشات رسیده خرده فروش های ژاپنی تقاضای 700 هزاری برای PSP VITA برای هفته جاری داشته اند.

منبع:

Japanese Vita shifts 321,000 units in first two days | VG247

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر