psvita vs smart phone

اگه قصد خرید گجت رو داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟

• PSVITA

رای‌ها: 101 62.7%
  • smart phone

رای‌ها: 25 15.5%
  • هر دو را میخرم

رای‌ها: 33 20.5%
  • هیچکدوم رو نمیخرم

رای‌ها: 2 1.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    161

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
سلام

دوستان به نظر شما psv میتونه در برابر اسمارت فون ها و تبلت ها رقابت کنه ؟؟؟

همان طور که میدونید ویتا از سی پی یو 4 هسته ای استفاده میکنه و قویترین اسمارت فون ها الان از سی پی یو 2 هسته ای استفاده میکنند !
و اکثر مردم با همراه داشتن بیشتر 1وسیله مشکل دارند(البته سلیقه ای هست)

از دید فن های smart phone

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
به نظر من داشتن یه گوشی با امکانات بالا خیلی بیشتر از psvita که یه کنسوله به درد میخوره .;)
بله . ولی کسی که برای گیم میخواد نخیر !
PSVita 250$ رو با قیمت ایفون مقایسه کنید بعدش هروقت انچارنت تونست توی اسمارت فون ها بره یک چیزی :D . بزور این 2 هسته ای های جدید دارن PS1 رو ساپورت میکنن و قیمتشونم بالاست . خودتون مقایسه کنین :D .
یک PSvita + 1100 بهترین انتخابه :D
بیان مقایسه ی بازی اسمارتفون با PSV : دودل جامپ یا انچارتد مسئله این است !
برای Casual گیمر ها اسمارت فون .....

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
PSVita 250$ رو با قیمت ایفون مقایسه کنید بعدش هروقت انچارنت تونست توی اسمارت فون ها بره یک چیزی :D . بزور این 2 هسته ای های جدید دارن PS1 رو ساپورت میکنن و قیمتشونم بالاست . خودتون مقایسه کنین :D .
نه داداش من خودم بازی بازم اونم از نوع hardcoreش ولی تو یه صفحه 5" حال نمیده بازی های پر جزئیاتی مثل uncha که میگی رو بازی کرد !
تازه من شخصا دوست دارم یه وسیله با تمام امکانات همراهم باشه تا دوتا وسیله ناقص !:p

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بستگی به اسمارت فونش داره ! اگه Windows Phone 7 باشه می ارزه اما اگه سیستم عاملای چیپ باشه مثل اندروید , آدم بهتره 1100 بگیره دستش و از ویتا استفاده کنه !
امکانات گیمینگ تو ویندوز فون 7 خیلی زیاده و با عرضه ی آپدیت مانگو یه دوجین دیگه هم بهش اضافه میشه و خوبیش به اینه که اکانت لایوتونم همیشه تو دسترسه !
به هر حال اگه آدم یکی رو میخواد گوشی بهتره به نظرم , چون وقت بیشتری رو باهاش سپری میکنید . ;)

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
یه سوال این دو تا وسیله چه ربطی به هم دارند منظورم از نظر مقایسه هست ویتا فقط یه کنسول بازی هست ولی اسمارت فون قابلیتهای خاص خودشو داره

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
یه سوال این دو تا وسیله چه ربطی به هم دارند منظورم از نظر مقایسه هست ویتا فقط یه کنسول بازی هست ولی اسمارت فون قابلیتهای خاص خودشو داره
چون دوتاشو قابلیت های نزدیک به هم دارن و قابل حمل هستن و اینکه اگه یه گوشی قوی داشته باشه دیگه نیازی به ویتا نداری و بلعکس !:>

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اکثر مردم با همراه داشتن بیشتر 1وسیله مشکل دارند(البته سلیقه ای هست)
اولا نظر خودتون رو پای همه حساب نکنید
دوما شما تو پست اول اینو میگی از همون اول جو رو به ضد ویتا میکنی
تازه من شخصا دوست دارم یه وسیله با تمام امکانات همراهم باشه تا دوتا وسیله ناقص !:p
دقیقا به من بگو کجای ویتا از نظر گیمینگ ناقصه؟ تازه امکانات دیگه ای هم براتون گذاشته فقط قابلیت تماس و اس ام اس نداره،تقریبا یه چیزی مثل آیپاد اما از نظر سخت افزاری قویتر...
و در ضمن کسی مجبورتون نمیکنه بخرید خوشتون نمیاد برید اسمارت فون بخرید
............................................................

خیلی خوشم میاد از گوگل و سیستم عاملش "آندروید" ، چنان فشاری به بعضیا اورده که تو هرجا به خالی کردن خودشون میپردازن...

تا جایی که WP7 میشه بهترین سیستم عامل و آندروید چیپ،تقریبا روزی 600 هزار نفر به سمت جهالت میرن و گوشی آندوید میخرن...

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

واقعا حرف کامل و خوبی بود ...
یه 1100 + PSVita به نظر منم کاملا میتونه کار آدمو از همه نظر راه بندازه:d

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
خیلی خوشم میاد از گوگل و سیستم عاملش "آندروید" ، چنان فشاری به بعضیا اورده که تو هرجا به خالی کردن خودشون میپردازن...

تا جایی که WP7 میشه بهترین سیستم عامل و آندروید چیپ،تقریبا روزی 600 هزار نفر به سمت جهالت میرن و گوشی آندوید میخرن...
اولا این یه نظر سنجیه تند نرو داداش ! بعدشم ما اسمی از سیستم عامل نبردیم پس الکی واسه خودت گاز نده !!!

sweet

کاربر سایت
May 15, 2011
31
نام
اردلان
این دوتا رو وقتی میتونی کاملا مقایسه کنی که vita هم فون باشه ولی اینطور نیست !
چه بسا ممکنه خیلی ها اسمارت فون رو داشته باشن ولی دوست دارن این غول جدید سونی رو هم داشته باشن....

jangjoo

کاربر سایت
Aug 26, 2011
25
دوستان
آدم باید منطقی بسنجه .من خودم یه اسمارت فون دارم باcpu arm cortex a8 1Ghz و gpu PV SGX 540 ولی ویتا هم می خرم.
CPU ویتا ARM CORTEX A9 چهار هسته ای که تا 2 Ghz کلاک میشه هرچند که به علت داغ کردن احتمالا با فرکانس کمتری میاد. GPU هم + PV SGX 543 MP4 که 4 تا 6 برابر نسل قبلیش +MP2
قدرت داره ( +MP2 و ARM CORTEX A9 DUAL CORE درIPAD 2) با اومدن NVIDIA TEGRA 3 و نمایشگر های HD واسه گوشی ها در اوایل بهار گوشی ها از نظر قدرت به ویتا نزدیک میشن( متاسفانه رزولوشن ویتا QHD هست و از HD پایینتره) و متاسفانه:(تا 2 سال دیگه ویتا میشه 1100 :dو این واسه یه کنسول که حداقل باید 5 سال دوام بیاره بده. ولی چه کنیم نمیتونیم جلوی تکنولوژی رو بگیریم. ولی بازی با ویتا خیلی راحتر و خوشایند تر از یه گوشیه و باید بگم فردا رو بی خیال امروز عشقه(منظورم وقتی که ویتا خریدیم)b-)

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
از نظر من باید هر دو رو خرید.
مثلا گوشی من Galaxy S II هستش که یک CPU دو هسته ای ARM Cortex A9 1.2 GHz داره و گرافیکش هم mali 400P هست.
خوبی PS VITA اینه که تنوع و کیفیت بازی هاش خیلای خیلی زیاده. تنها شرکتی که برای موبایل بازی با گرافیک میزنه gameloft هست که اونم برای این که این بازی هاش رو 90 % گوشی ها جواب بده، از کیفیتش می کاهه. اما اگر یه شرکتی بخواد از قدرت واقعی Cpu های دو هسته ای استفاده کنه. کیفیت گالاکسی اس دو با رم 1 GB بایتش بیشتر میشه.
اما یه فرق دیگه هم هست!!
اونم اینه که VITA، مثل iPod touch هست. یعنی به غیر از بازی و اینترنت و مالتی مدیا کار دیگه ای باهاش نمیشه کرد. اما با اسمارت فون میشه تغریبا همه ی کار یه کامپیوتر رو کرد.
پس به نظر من یکی باید هر دو رو داشته باشه.
مثل الان که من به جای VIta+smart phone، یه Galaxy S II+iPod touch دارم!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر