مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ممنون از جوابتون
من حداکثر هفته ای 10 ساعت بازی می کنم و شاید یکی دو هفته ای اصلا بازی نکنم ولی تماشای فیلم و گوش دادن به موزیک جز سرگرمی های همیشگیم هست. اولویت اولم هدفونی است که بتونه به صورت کامل به ps4 وصل بشه ولی بهترین تجربه رو در فیلم و موزیک داشته باشم. با این حساب نظر شما هنوز هدفون های گیمینگ است؟
چه سبکای موسیقی گوش میکنی و اینکه بیس هدفون دوست داری در چه حدی باشه؟
بودجه در چه حدی هست؟ اگر میخوای هدفون رده بالا یعنی تو بازه قیمتی بالای 500 تومن بخری حتما یه کارت صدا هم نیاز پیدا میکنی تا بتونی از توانایی هدفون کامل استفاده کنی. یه کارت صدای خارجی که با USB وصل میشه به PC هم کارت رو راه میندازه.

• Like
Reactions: amirfakhrian

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کسی که واسه گیم هدفون میخره نباید انتظار داشته باشه تو موسیقی هم عالی عمل کنه و بلعکس
واسه موسیقی هدفون باید 2 کاناله باشه چون تقریبا همه ی اهنگا به صورت دو کاناله ساخته میشن.اما فیلم و گیم باید هدست بالای 5.1 کاناله بخری که کامل بتونی لذت ببری ازش
واسه PS4 lمدل های خود سونی یکی gold هست یکی هم pulse elite که دومی از نظر کیفیت بهتره.باس بهتری داره و واسه موسیقی هم بهتر هستش.مدل GOLD هم باتری بیشتری نگه میداره و سبک تره.هر دو هم مخصوص کنسول های سونی هستن و روی PS ها به صورت 7.1 کاناله کار میکنن.اما روی بقیه دستگاه ها 7.1 نیستن

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
چه سبکای موسیقی گوش میکنی و اینکه بیس هدفون دوست داری در چه حدی باشه؟
بودجه در چه حدی هست؟ اگر میخوای هدفون رده بالا یعنی تو بازه قیمتی بالای 500 تومن بخری حتما یه کارت صدا هم نیاز پیدا میکنی تا بتونی از توانایی هدفون کامل استفاده کنی. یه کارت صدای خارجی که با USB وصل میشه به PC هم کارت رو راه میندازه.
من سبک های پاپ و سنتی گوش می کنم. و دوست دارم بیس در حد طبیعی باشه و صدای خواننده رو بیشتر بشنوم. بودجه هم تا 1.5 است. و حتما هم وایرلس باشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من سبک های پاپ و سنتی گوش می کنم. و دوست دارم بیس در حد طبیعی باشه و صدای خواننده رو بیشتر بشنوم. بودجه هم تا 1.5 است. و حتما هم وایرلس باشه.
با توجه به نیازهاتون و اینکه میگید کم بازی میکنید من آمپ FiiO E17K رو به عنوان کارت صدا و هدفون Sennheiser RS-165 توصیه میکنم. اگر میتونید بودجتون رو بیشتر کنید و جاش RS-175 بگیرید.
به هیچ عنوان هم سراغ RS-185 و RS-195 نرید بدرد کاربری شما نمیخوره.
البته برای سری RS سنهایزر اصراری به کارت صدا نیست چون فرستنده خودش یه مقدار کیفیت صدا رو تقویت میکنه.

• Like

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
با توجه به نیازهاتون و اینکه میگید کم بازی میکنید من آمپ FiiO E17K رو به عنوان کارت صدا و هدفون Sennheiser RS-165 توصیه میکنم. اگر میتونید بودجتون رو بیشتر کنید و جاش RS-175 بگیرید.
البته برای سری RS سنهایزر اصراری به کارت صدا نیست چون فرستنده خودش یه مقدار کیفیت صدا رو تقویت میکنه.
ممنون از جوابتون
قیمت آمپ چقدر است. و من هیچ آشنایی با آمپ ندارم ولی فکر کنم دستگاهی باشه که جریان دهی و کیفیت رو بالا می بره؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
ممنون از جوابتون
قیمت آمپ چقدر است. و من هیچ آشنایی با آمپ ندارم ولی فکر کنم دستگاهی باشه که جریان دهی و کیفیت رو بالا می بره؟
2 مدل آمپ هست کلا. یه مدله که فقط صدا رو تقویت میکنه و اگه امپدانس هدفون بالا باشه اونو درایو میکنه.
مدل دیگه آمپ هست که تمام کارهای بالا رو انجام میده علاوه بر اون یه چیپ کارت صدا هم داره که بهش میگن DAC. این مدل آمپ ها کار کارت صدا رو هم انجام میدن.
آمپ ها قیمتشون از 100 تومن شروع میشه میره بالا.
این آمپی که من بهتون معرفی کردم DAC هم داره و قیمتش حدود 550 تومنه.

• Like

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
2 مدل آمپ هست کلا. یه مدله که فقط صدا رو تقویت میکنه و اگه امپدانس هدفون بالا باشه اونو درایو میکنه.
مدل دیگه آمپ هست که تمام کارهای بالا رو انجام میده علاوه بر اون یه چیپ کارت صدا هم داره که بهش میگن DAC. این مدل آمپ ها کار کارت صدا رو هم انجام میدن.
آمپ ها قیمتشون از 100 تومن شروع میشه میره بالا.
این آمپی که من بهتون معرفی کردم DAC هم داره و قیمتش حدود 550 تومنه.
واقعا کمک بزرگی کردید. پس فعلا rs 175 رو می خرم. اگر بودجم اجازه داد آمپ هم می خرم.وگرنه می مونه برای یکی دو ماه دیگه.
سایت مطمئن برای خرید که قیمت هاشون هم خوب باشه سراغ دارید؟ ایران هدفون چطوره؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
واقعا کمک بزرگی کردید. پس فعلا rs 175 رو می خرم. اگر بودجم اجازه داد آمپ هم می خرم.وگرنه می مونه برای یکی دو ماه دیگه.
سایت مطمئن برای خرید که قیمت هاشون هم خوب باشه سراغ دارید؟ ایران هدفون چطوره؟
قیمت این مدل هدفونها استاندارده و همه سایتا و فروشگاه های معتبر به یه قیمت عرضه میکنن. ایران هدفون هم سایت خوبیه.

• Like

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام
میخواستم بدونم تفاوت هدست خوده Xbox one ا (Xbox One Stereo Headset) با هدست Razer Kraken For Xbox One چی هست؟ آیا این هدست ها که به دسته وصل میشن خیلی شارژ مصرف میکنن؟
و اینکه خودم Beats Pro دارم که مخصوص آهنگ هستش نه گیم , آیا می ارزه یکی از اینا رو بگیرم؟
با تشکر

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
سلام
میخواستم بدونم تفاوت هدست خوده Xbox one ا (Xbox One Stereo Headset) با هدست Razer Kraken For Xbox One چی هست؟ آیا این هدست ها که به دسته وصل میشن خیلی شارژ مصرف میکنن؟
و اینکه خودم Beats Pro دارم که مخصوص آهنگ هستش نه گیم , آیا می ارزه یکی از اینا رو بگیرم؟
با تشکر
اولیه ساخت خود مایکروسافت هست دومی ساخت ریزر. خودم ریزر رو ترجیح میدم. صد در صد برای گیم باید هدست گیمینگ داشت.

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
اولیه ساخت خود مایکروسافت هست دومی ساخت ریزر. خودم ریزر رو ترجیح میدم. صد در صد برای گیم باید هدست گیمینگ داشت.

تفاوتشون در چي هستش؟ قيمت ريزر 2 برابر اون يكي هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام دوباره
یک سوالی برام پیش اومد. شما گفتید که rs 185 بدرد کاربری شما نمی خوره. علت چیه؟ انتخابم همون rs 175 است و فقط دلیلیش رو می خواستم بدونم.
شاید دلیلش به علت عدم وجود ساروند در این مدل باشه؟
یک سوال دیگه:قابلیت ساروند در مدل 175 در صورتی که سورس 5 یا 7 کاناله باشه فعال می شه؟

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
سلام دوباره
یک سوالی برام پیش اومد. شما گفتید که rs 185 بدرد کاربری شما نمی خوره. علت چیه؟ انتخابم همون rs 175 است و فقط دلیلیش رو می خواستم بدونم.
شاید دلیلش به علت عدم وجود ساروند در این مدل باشه؟
یک سوال دیگه:قابلیت ساروند در مدل 175 در صورتی که سورس 5 یا 7 کاناله باشه فعال می شه؟
بخاطر اینکه RS-185 برای موزیک ساخته شده و بدرد فیلم و بازی اصلا نمیخوره.
شما وقتی با Optical وصل کنید هدفون رو به دستگاه مورد نظر و تنظیمات رو بزارید روی Dolby صدا کاملا فراگیر میشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
کدوم یکی رو بگیرم به نظرتون بهتره ؟

Gold Wireless Stereo Headset version 2

یا

Razer Kraken Analog Music And Gaming Headphone
هدفون گلد رو بگیر. به 2 دلیل:
هدفون راحت تری هست.
و اینکه هم به صورت وایرلس و هم به صورت سیم دار میتونی ازش استفاده کنی.
------------------------
الته هدفون وایرلس از سیم دار کیفیتش پایینتره.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر