مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
دوستان یک نصیحت برادرانه دارم برای اونایی که میخوان برای گمینگ هدست بگیرن... برای مصرف بازی سمت هدست به هیچ عنوان نرید از ریزر گرفته تا ایسوس همگی صداهای غیر واقعی و صد البته قیمت بسیار گرانی دارن. سعی کنید برید یک هدفون با کیفیت از برندهای معروف سنهایزر یا AKG بخرید. همچنین سعی کنید هدفونی که میخرید پشت باز باشه تا بهترین نتیجه رو در سیستم استریو، سوروند و ساند استیج بگیرید.

من خودم یک هدفون پشت باز از آودیو تکنیکا دارم مدل ATH AD500X وقتی تو آنلاین بتل فیلد بازی می کنم دقیق می تونم محل حرکت دشمن رو حدث بزنم. یا حتی تو ویچر وقتی کسی صدام میزنه یا صدایی از جایی بلند میشه وقتی برمیگردم سمت صدا، منبع صدا رو سریع پیدا می کنم. صداها بسیار شفاف و طبیعی هستن و باس بسیار خوب و به اندازه ای داره.

• Like
Reactions: Deadmau5

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام

یه هدفون گیمینگ میخوام دور و ور 150-200.ممنون میشم راهنماییم کنید

orginal_1398516604_G230%20-%2001.jpg

Logitech G230

گزینه خوبیه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر 3.5 می خرید دقت کنید از 1 حدی کیفیت بالاتر نمی ره مگر اینکه به امپ اختصاصی متصل بشه نه حتی کارت صدا creative اینا عملا از 1 جایی به بعد تلقین می شه همه چیز این رو هم ثابت کردم که هیچ کس فرق هدفون سونی رده پایین با بیتز تشخیص نداد. برای صدا باید همیشه متناسب هزینه کنید تا جواب بگیرید با همه چیز در 1 سطح باشن اگ usb دار بگیرید 5.1 real باشه برای گیم خیلی مناسبه اما برای موزیک معمولی می شه اما بازم قیمت خیلی بالا هزینه نکنید تا جایی که جا داره سیستم خانگی بخرید فرق هر پله قیمتش خیلی زیاد می شه البته اونم نیاز به علم بالایی داره حتما هم برای صدای حرفه ای یا 5.1 کارت صدای جدا بخرید بهترین انبرد در حد پشم هم نیست الکی توان سیستم هدر می شه.

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دو تاشون به نظر خوب میان مخصوصا تخفیفی که خوردن
به نظرت کدوم یکی ازین دوتا رو بگیرم

هر دوشون خوبن، ولی اون دومی نظرات بیشتری داره و ظاهرشم قشنگ تره. من باشم اون رو میگیرم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,112
نام
محمد امین
سلام
من یک هدفون برای موسیقی میخوام تو رنج قیمت زیر 100 تومن اگر چیز خوبی می شناسید معرفی کنید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر