ماهنامه بازی نما

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه دوست عزیز من هیچ مشکل شخصی ندارم و تا به حالم هیچ کدوم از اعضای بازی نما رو از نزدیک ندیدم چه برسه بخوام مشکل شخصی داشته باشم , این مواردو قبل از اینکه شما پیشنهاد بدی تو فروم بازی نما مطرح کردم و خیلی منطقی حرف حساب شنیدم , فقط مخاطب مطالبم افرادی بودن که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از صنعت نشر ندارن و همین که مثلا فلان نشریه به موقع عرضه شه و اون یکی با تاخیر , از دید این افراد اولی از دومی جلو میزنه و فاتحه ی دومی خوندست!!. این مطالبم به نظرم همین جا باید مطرح میشد تا دوستان از حقایق پشت پرده با خبر شن ....همین!..والسلام.;)
حقایق پشت پرده یعنی اینکه یه مطلب به اشتباه نوشته شده باشه و غلط نگارشی داشته باشه بعد شما انگ استفاده از ترنسلیتور رو بزنی :))؟ وای وای عجب حقایق پشت پرده ای که ما نمیدونستیم :))!

از تک تک حرفاتون مشخصه که قصدتون چیه... ایراداتی مثل همون چیزی که گفتی واسه تمامی نشریات از همشهری جوانش تا بازینما و بازیرایانه خودمون پیش میاد... هیچ ربطی به اینکه از چی استفاده شده و اینا نداره... اون طرفی هم که اینارو وارد میکنه صفحه آرا و تایپیست هستش و اگر ایرادی تو کارش پیش بیاد چیز غیرطبیعی نیستش!

الانم اگه بحثتون تاخیر و ایناس؛ خیلی روون و درست بیاد بیان کنید تا حداقل ملت بفهمن منظورتون چیه نه اینکه چهار تا تیکه و اسمایل بزنید و فکر کنید که انتقاد کردید!

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
میخواستم جلوی خودمو بگیرن ولی انگار مشکل داری اصلا.نکن اون حقایق پشت پرده google translate نه؟
متاسفم برات که با این دلایل مسخره و بی منطق ابروی یه مجله به این کاملی و با کیفتی رو می بری و هر چی دلت می خواد میگی و هنوز تاپیک شروع نشده شروع میکنی به ساختن حواشی.

من دقیقآ به همون صفحه ای که ایشون ذکر کرده رفتم سر زدم و اثری از Google Translate ندیدم. 2 تا کلمه جاشون موقع تایپ اشتباه شده، ایشون اونو کرده پیرهن عثمان ! دوست عزیز کاملآ مشخصه که اهل مجله و اینطور چیزها نیستی که به این مشکل میگی " استفاده از Google Translate " ! چون توی تمامی مجله های دنیا (چه ایرانی چه خارجی) غلط املایی و اشتباه تایپی وجود داره و هیچوقت نمیشه احتمال نبود اشتباه تایپی رو به 0 % رسوند. پس خواهشآ دنبال بهانه جویی و تخریب مجله به این خوبی نباشید.

همین مجله ی بازینما اگر نباشه، نصفتون باید بیفتید تو خیابونا دنبال پوستر بازیهای جدید بگردید که عمرآ هم با این کیفیت پیدا نمیکنید !

payman77

کاربر سایت
Apr 16, 2011
43
نام
payman
مجله بازی نما که خیلی هم عالیه
من که طرفدار بازی نما هستم دو تا DVD داره با
پوستر دیگه چی می خوای .... حالا دو تا حرف اینور اونور شده دیگه

• Like
Reactions: baris manco

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من دقیقآ به همون صفحه ای که ایشون ذکر کرده رفتم سر زدم و اثری از Google Translate ندیدم. 2 تا کلمه جاشون موقع تایپ اشتباه شده، ایشون اونو کرده پیرهن عثمان ! دوست عزیز کاملآ مشخصه که اهل مجله و اینطور چیزها نیستی که به این مشکل میگی " استفاده از Google Translate " ! چون توی تمامی مجله های دنیا (چه ایرانی چه خارجی) غلط املایی و اشتباه تایپی وجود داره و هیچوقت نمیشه احتمال نبود اشتباه تایپی رو به 0 % رسوند. پس خواهشآ دنبال بهانه جویی و تخریب مجله به این خوبی نباشید.

همین مجله ی بازینما اگر نباشه، نصفتون باید بیفتید تو خیابونا دنبال پوستر بازیهای جدید بگردید که عمرآ هم با این کیفیت پیدا نمیکنید !
اینو میگن حرف حساب .
یکم اون دوستمون یاد بگیره.

michael s

کاربر سایت
Nov 18, 2010
33
نام
نیما
دیگه همه میدونن مجله ی بازی نما تخصصی ترین و بهترین مجله ی گیم در ایران هست.همون نقد dead space 2 رو بخونین در شماره 64.حتی از کوچکترین چیز در بازی هم نگذشتن و همه چیز رو توضیح دادن.

یا نقد AC:Brotherhood در شماره ی 62.واقعا نقد از این کامل تر وجود نداره

ولی دقیقا نقد AC:BH رو در بازی رایانه.واقعا نقدشون افتضاح بود.حتی نصف بازی رو هم نقد نکرده بودن

آخرین ویرایش:

soroushunit

کاربر سایت
Aug 29, 2010
311
نام
Soroush
به نظر من هم بازی نما از بازی رایانه خیلی بهتره..دلیلش هم نقد بسیار خوب و کاملشه..ولی بازی رایانه بازی های زیادی رو می خواد نقد کنه به خاطر همین اکثر نقد هاش نصفه نیمه هستش..(ولی خودم تا 2 سال پیش بازی رایانه می خوندم)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
شما کجایی من که کرجم اومده.....تو کرج دیویشی نمیاد مییادا بعی جاها .........

تو فروم خود سایت بازی نما یکی از نویسنده های مجله گفته انتشار مجله تاخیر خورده.

منظورتون شماره ی 65 مجله است؟

در ضمن یکی از نویسنده های مجله گفته که متریال جلد این شماره ی بازی نما رو Valve برای بازی نما فرستاده.

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
از دوستان کسی می دونه آرمان نیک سرشت واسه همیشه رفته یا بر می گرده؟
آرمان نیک سرشت رفته اونور برای ادامه تحصیل فکر نکنم دیگه برگرده یکی از بهترین منتقدای بازینما بود.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
تو فروم خود سایت بازی نما یکی از نویسنده های مجله گفته انتشار مجله تاخیر خورده.

منظورتون شماره ی 65 مجله است؟

در ضمن یکی از نویسنده های مجله گفته که متریال جلد این شماره ی بازی نما رو Valve برای بازی نما فرستاده.
Valve ?????????????????:)):)):)):))
اونم برا بازینما ؟؟؟؟؟؟؟:)):)):)):))
0.000001% امکانش هست Valve فرستاده باشه........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر