ماهنامه بازی نما

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
Valve ?????????????????
اونم برا بازینما ؟؟؟؟؟؟؟
0.000001% امکانش هست Valve فرستاده باشه......
چرا احتمالش کمه دوست عزیز.مگه کمپانی بتسدا عکس های اختصاصی برای بازینما نفرستاد اینم شبیه اون.;;)

در ضمن مجله تاخیر خورد همشم تقصیر این چاپخونه لعنتیشونه.)xیکی از کارکنانش گفته که دوشنبه میاد........

در ضمن مجله هیج جا نیومده...به جو سازی بعضی افراد دقت نکنید

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
ی Valve?????????????????:)):)):)):))
اونم برا بازینما ؟؟؟؟؟؟؟:)):)):)):))
0.000001% امکانش هست Valve فرستاده باشه........
شما انگار کلا در جریان(باغ؟!) نیستی! این ماجرای مطالب و تصاویر اختصاصی برای اولین بار نیستش که داره اجرا میشه. برای اولین بار تو شماره ی 62 بود که جلد مجله که Fall Out New Vegas بود برای اولین بار تو ایران توسط شرکت Bethesda که سازنده ی بازی بود به طور انحصاری برای بازی نما طراحی شده که حتی شما توش میتونید برج میلاد رو هم مشاهده کنید :

برای اطلاعات و جزییات بیشتر روی تصویر کلیک کنید

اما این متریال اختصاصی منحصر به تصویر روی جلد نشد، در شماره ی 64 بود که باز هم از سوی شرکت Bethesda یه Art اختصاصی برای مجله ارسال شد که البته همراهش نزدیک 8 صفحه مطلب و عکس اختصاصی بود که مستقیما از سوی این شرکت ارسال شده بود، در واقع یه پیش نمایش کاملا اریجینال از Skyrim :

برای اطلاعات و جزییات بیشتر روی تصویر کلیک کنید

الانم برای سومین بار تو 5 شماره ی گذشته تصویر روی جلد اختصاصی هستش و توسط خود شرکت Valve برای بازی نما ارسال شده که مخصوص نقد Portal 2 تو این شماره هستش.

پ . ن : شماره ی جدید هم طبق گفته جناب یوسفی کاملا بسته شده و تو چاپخونه هستش که خب طبق معمول، روند انتشار وقتی به چاپخونه میرسه کند میشه.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
چرا احتمالش کمه دوست عزیز.مگه کمپانی بتسدا عکس های اختصاصی برای بازینما نفرستاد اینم شبیه اون.;;)

در ضمن مجله تاخیر خورد همشم تقصیر این چاپخونه لعنتیشونه.)xیکی از کارکنانش گفته که دوشنبه میاد........

در ضمن مجله هیج جا نیومده...به جو سازی بعضی افراد دقت نکنید
امیدوارم ما جزو جو سازا نباشیم.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان اگه میشه همه برید داخل فروم بازی نما و بگید که تو شماری E3 2011 همه ی کنفرانس های E3 رو بزارن.

2 تا DVD داره با مجموع حجم 9 گیگابایت.سایت های محتلف هم که کنفرانس ها رو برای دانلود می زارن.

هم تمام کنفرانس ها رو با کیفیت HD میشه گذاشت هم تریلر های E3 2011.

میشه با این کار افزایش قیمت هم داده بشه واسه اون شماره (اگه این کارو بکنند در واقع به نفع خودشونه.فروش مجلشون میره بالا).

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
شما انگار کلا در جریان(باغ؟!) نیستی! این ماجرای مطالب و تصاویر اختصاصی برای اولین بار نیستش که داره اجرا میشه. برای اولین بار تو شماره ی 62 بود که جلد مجله که Fall Out New Vegas بود برای اولین بار تو ایران توسط شرکت Bethesda که سازنده ی بازی بود به طور انحصاری برای بازی نما طراحی شده که حتی شما توش میتونید برج میلاد رو هم مشاهده کنید
باشه تسلیم...........:dولی بچه ها جورابی که پام میکنم ماله David Beckham هستش از کجا میشه فهمید من راست میگم...........
حالا بیخیال..........
:d مجله نسبت به قبل بهتر شده ؟ قبلا که خیلی بد بود........بازی میومد همه تمومش میکردن و تازه اینا درباره ی بازی مینوشتن............:))......

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
باشه تسلیم...........:dولی بچه ها جورابی که پام میکنم ماله David Beckham هستش از کجا میشه فهمید من راست میگم...........
حالا بیخیال..........
:d مجله نسبت به قبل بهتر شده ؟ قبلا که خیلی بد بود........بازی میومد همه تمومش میکردن و تازه اینا درباره ی بازی مینوشتن............:))......
مجله خوبیه و تنها مشکلش دیر چاپ شدنشه
من که هر موقع مجله رو میگیرم و میخونم خیلی از چیز هایی که از بازی نفهمیده بودم رو میفهمم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر