امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
دوستان من دیروز کمی تو اینترنت گشتم خبری در مورد این موضوع پیدا کنم به چند تا مورد برخورد کردم.
یکی اینکه تا الان چند مورد بن شدن در مورد دستگاه های اورجینال بوده که اون دستگاه ها هم توسط کاربران در نرم افزارشون تغییر داده شده بوده که همین باعث شناسایی شدن توسط مایکروسافت و بن شدن آنها بوده. و اینکه یکی از دلایل این کار اینه که افرادی که کنسولها هک شده دارند یا به هر شکلی تغییری در کنسولشون ایجاد شده میتونند در xbox live در زمان بازی از cheat استفاده کنند و از نظر مایکروسافت این عدالت نیست که کسی با دیسک کپی و ارزان بیاد و با کسی که هزینه کرده تا بازی کنه رقابت داشته باشه.یعنی اگر کنسول اورجینال و بازی اوجینال داشته باشین به هیچ عنوان خبری از بن شدن نیست و چند جا هم خوندم که میگن برای اینکه نسخه های Halo 3 بصورت اوجینال فروش بیشتری داشته باشه این کار رو میکنند.
مورد دیگه ای که هست اینه که تمام دستگا های هک شده توسط مایکروسافت شناسایی شده و بصورت نوبتی همشون رو بن خواهد کرد ولی خبر هایی هم هست که برای دستگاهایی با Region NTSC/J مشکلی نبوده و یکی از دلایلش هم اینه که اگر ژاپنی ها از مایکروسافت ناراحت بشن خیلی راحت XBOX رو میزارن کنار و میرن سمت PS و برای همن چون مایروسافت نمیخواد فروش کنسول های j خود رو از دست بده این کا رو نمیکنه حتی اگر کنسول هک شده باشه شاید این موضوع بی مورد هم نباشه چون تا الان هم 3 نفر از بچه های بازی سنتر که بن شدن هم UC بودن ومورد j تا الان نداشتیم.

ولی یه چیز باهال که دیدم اینه که چند تا هکر اومدن گفتن که نگران نباشید چون بزودی یک Patch برای این مشکل ساخته میشه که با نصب اون روی XBOX مایکروسافت یه مدت دستش به کسی نمیرسه.

در آخر هم بگم اینا که نوشنم نظر من نیست اگر فکر میکنید قسمتیش اشتباست به من گیر ندین همش رو از جاهای مختلف خوندم .

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خیلی جالبه!
طرف کنسولش 3 تا چراغ قرمز میداد فرستاده واسه ms یه کنسول جدید بهش دادن!ولی میگه کنسول جدیدش که خود ms بهش داده بن شده!!!
Well I have got my 360 back from Microsoft today, they have given me a new one after I had the 3 lights problem. I cannot get onto live know it says my IP address fails everytime. Please help this sucks.

این یارو که گفته IP رو Fail می ده! که هیچ ربطی به بن شدن نداره!

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
جدیدترین خبر از سایت GAMESPOT:
Microsoft bans modded 360s
Console maker nixes Xbox Live access for systems that it determines have been altered "to try and maintain a fair gaming environment."

Earlier this month, Microsoft cracked down on Xbox 360 users bypassing regional lockouts on downloaded content. The system's Spring Update included updates that would prevent users from using dummy profiles to access Xbox Live Marketplace content intended for other regions. However, the update had no punitive measures for those who had done so in the past.
Now it appears the company is taking a stricter stance with respect to piracy and online cheating. Earlier this week, posters on the system-modding forums of Xbox-Scene began to report that their modded Xbox 360 systems playing "backup" (read: pirated) copies of games were suddenly unable to connect to Xbox Live. When they tried to test their network connections, some posters reported receiving a message that their systems had been banned from the service.
Yesterday on Gamerscore Blog, Xbox Live group marketing manager Aaron Greenberg made a post about Microsoft's stance on modded consoles, explaining that systems were banned "to ensure the integrity of our service, the protection of our partners, and the benefits of our users."
The post primarily addressed the bannings as a method to prevent cheating, saying the topic was "more important than ever given the recent release of the Halo 3 beta." However, Greenberg mentioned that the user's Xbox Live gamertag would not be banned, meaning affected users could still keep their profile and achievements and play online with an unmodded console.
The message that pops up to notify users that their system has been banned explains that the action was taken due to "violations of the Terms of Use," and that there is no recourse. It also states that Microsoft won't provide any details about the bans to protect the service and its members.
As of press time, Microsoft had not responded to GameSpot's inquiries about how the company will deal with consumers who inadvertently purchased a used modded console, or those who claim to have an unmodded console that was inappropriately banned.
http://www.gamespot.com/news/6171135.html?tag=latestnews;title;0
من انگلیسیم زیاد خوب نیست اوناییکه وارد هستند لطفا متن روترجمه کنند.

Max_Payne

کاربر سایت
Mar 25, 2007
118
با عرض تسلیت به خودم و جامعه 360 بازهای عزیز در همین لحظه میخواستم برای چهارمین روز از اکانت یکسالم استفاده کنم که...:((
بله بنده هم ban شدم :-"
دستگاهم هم j هستش.
فعلا هم تو شوکم :confused:

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
با عرض تسلیت به خودم و جامعه 360 بازهای عزیز در همین لحظه میخواستم برای چهارمین روز از اکانت یکسالم استفاده کنم که...:((
بله بنده هم ban شدم :-"
دستگاهم هم j هستش.
فعلا هم تو شوکم :confused:

تسلیت میگم.یعنی واقعا 4 روز از اکانت 1 سالت استفاده کردی؟چه بد شانس...
ان شاالله هکرا یه کاری واست میکنن.نمیشه پولت دود شه بره هوا که.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بابا من و محمد جان به عنوان اولین کسایی که اینجا بن شدیم هی داریم می گیم که به live وصل نشید اصلا!! این که شما می رین تو live و 5 ساعت توش می مونین اصلا هنر نیست! یهو 2 ساعت بعد بن می شید اونوقت می شینید غصه می خورید که چرا بن شدید! درست مثل 2-3 نفر که این موضوع براشون پیش اومد! البته کنسول ها به احتمال زیاد از قبل مشخص شدن.
آیا اینه که به کل از live قطع میشین و دوباره باید sign in کنین؟ یا فقط از بازی میاین بیرون و احتیاجی به sign in نیست؟
منظور ایشون اینکه کلا از live قطع می شدیم. (برای من یکبار اینطوری شد 2 روز قبل از بن و بعد از نیم ساعت درست شد)
دوستان من فکر می کنم اگه بازی هاتون از خاصیت Stealth بهره مند باشن به مشکل Ban نمیخورین
با برنامه Xbox Backup Creator هم میتونین این مسئله رو بفهمین که آیا بازی تون Stealth داره یا نه!
این موضوع stealth patch الان یکم داره پررنگ تر از بقیه دلایل می شه و امکان داره از همین باشه. البته یسری ها هم حدس زدن که شاید اصلا 2-3 تا از این بازی های کپی که در اینترنت پخش شدن و همه ازشون استفاده می کنن توسط خود مایکروسافت دستکاری شدن و در اینترنت قرار گرفتن که وقتی با اونا بازی کنی یسری اطلاعات برای سرور های مایکروسافت ارسال می کنه.
مورد دیگه ای که هست اینه که تمام دستگا های هک شده توسط مایکروسافت شناسایی شده و بصورت نوبتی همشون رو بن خواهد کرد ولی خبر هایی هم هست که برای دستگاهایی با Region NTSC/J مشکلی نبوده و یکی از دلایلش هم اینه که اگر ژاپنی ها از مایکروسافت ناراحت بشن خیلی راحت XBOX رو میزارن کنار و میرن سمت PS و برای همن چون مایروسافت نمیخواد فروش کنسول های j خود رو از دست بده این کا رو نمیکنه حتی اگر کنسول هک شده باشه شاید این موضوع بی مورد هم نباشه چون تا الان هم 3 نفر از بچه های بازی سنتر که بن شدن هم UC بودن ومورد j تا الان نداشتیم.
آمار 360 هایی که NTSC/J بودن و بن شدن به نسبت کمتر بوده دلیلشم مشخص نیست ولی اینطوری نبوده که نباشه. شما می تونی با مراجعه به این سایت یسری از مورداشو مشاهده کنید:
http://www.locallans.com/index.php
ولی یه چیز باهال که دیدم اینه که چند تا هکر اومدن گفتن که نگران نباشید چون بزودی یک Patch برای این مشکل ساخته میشه که با نصب اون روی XBOX مایکروسافت یه مدت دستش به کسی نمیرسه.
منبع این قسمت رو لطف کن بزار تا ما هم بریم یه اطلاعاتی کسب کنیم در این زمینه.
من انگلیسیم زیاد خوب نیست اوناییکه وارد هستند لطفا متن روترجمه کنند.
این خبر چیز خاصی نگفته و همش قدیمیه!
آقا یه سوال
یعنی با اکانت سیلور هم نمیشه وصل شد ؟
اگه بخوهیم آپدیت کنیم چی ؟
فکر نمی کنم موردی داشته باشه چون در حال حاضر اکثر کسایی که در live بازی می کردن و gold داشتن بن شدن! ولی نمی شه با اطمینان گفت.
البته اگه مشکل شما فقط آپدیته که اون اصلا مهم نیست چون مایکروسافت در بازی های خودش هر چند وقت یکبار آپدیت ها رو هم قرار می ده.

و در آخر جناب Agent47 به نکته بسیار مهمی اشاره کردن!! با توجه به اینکه کنسول بن شده رو تا به live وصل نشی نمی تونی چیزی ازش بفهمی کسایی که می خوان 360 بخرن حواسشونو جمع کنن یه وقت کنسول ban شده بهشون نفروشن! (چون او ایران از این جور کارا زیاد انجام می دن!)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اگه میخواین فقط تست کنین که بن شدین یا نه دو راه کم خطر وجود داره اول اینکه درایو رو سوا کنید و بعد به لایو وصل شید دوم اینکه تو داشبورد قبل از اینکه login کنید برین تست کانکشن رو بزنید

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
به نظر من بن شدن با لایو بازی نکردن فرقی نداره!!بعدشم به قول شما احتمالا از قبل مشخص شده که کدوم کنسولها بن بشن.امیدوارم هکر ها هرچه سریعتر حال ماکروسافت رو بگیرن:biggrin1:

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
این خارجیها هم خیلی دزدنا!
طرف بعد از اینکه کنسولش بن شد 360تشو باز کرده بعد کابل رابط dvd -rom شو از برد 360 کنده بعد برده داده به جایی که ازش خریده و گفته dvd-rom من از کار افتاد!!اونا هم رو حساب گارانتی یه کنسول دیگه بهش دادن!میگه اونا حتی چک نکردن ببینن که دستگاه باز شده یا نه.اخرش میگه حدس میزنم که خوش شانسم!
Just an update: After this i disconnected the dvd drive from the mobo, put the xbox back together then took it back to Currys where i bought it. I told them the drive stopped working so they replaced the console under its warranty. Im now back on live they didnt even check if it had been opened. Guess i was lucky.

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
اگه میخواین فقط تست کنین که بن شدین یا نه دو راه کم خطر وجود داره اول اینکه درایو رو سوا کنید و بعد به لایو وصل شید دوم اینکه تو داشبورد قبل از اینکه login کنید برین تست کانکشن رو بزنید

دوست عزیز دو راه بسیار خطرناک به بقیه پیشنهاد کرده اید.
راه اول یکی از مهمترین دلایل شک در Ban شدن توسط مایکروسافت است. زیرا اینطور حدس زده می شود که با جدا کردن Drive از کنسول در زمانی که می خواهید فرم ور بریزید و روشن کردن دستگاه بی درایو, یک Error در یک Log فایل در درون سیستم ثبت خواهد شد که از نبود درایو حکایت دارد و مایکروسافت نیز با گرفتن همین Log ها توانسته به تغییرات در دستگاهها و یا تغییرات فرم ور دست پیدا کند.

راه دوم پیشنهادی شما هم منطقی نیست چون مایکروسافت اصلا به Gamertag شما کاری ندارد و آن را Ban نمی کند بلکه سریال دستگاه شما من بعد در سرور Ban می شود و اگر شما یک دستگاه نو بخرید می توانید کماکان از همین tag فعلی و score فعلی بدون مشکلی در live استفاده کنید. با اون تستی که شما گفتید, دستگاه شماره سریال خود را به live می فرستد و اگر ban نشده بود Success می دهد و اگر شده بود که fail. ولی تفاوتی نخواهد داشت که شما login بکنید یا خیر فقط این احتمال است که اگر روشن کنید و تست کنید همان موقع هم مایکروسافت دستگاه شما را تست کند و ...

امیدوارم کمکی کرده باشم.

سهیل

آخرین ویرایش:

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
سلام ;
هنوز بن نشدم . دارم بازی می کنم تا بن نشیدین بیاین استفادشو ببریم.
بقول شاهین بازی نکردن LIve با Ban شدن هیچ فرقی نداره
.

مصطفی: The300isFalse

بدون شرح:

66kg0sh.jpg

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
دوستان من چی کار کنم؟
من از اپدیت قبلی به لایو وصل نشدم چند روز پیش میخواستم وصل بشم که دوباره کنسول رو اپدیت کنم دیدم این قضیه بن شدن ها راه افتاده ترسیدم تا حالا هم از گولد استفاده نکردم و فقط 3 تا بازی ارکید از لایو گرفتم که همه هم تریال ورژن بوده به نظر شما کنسولم رو اپدیت کنم یا صبر کنم ببینم هکر ها چی میکنند بعد امکانش هست که منم بن بشم؟
مشخصات
NTSC/UC-Premium-Samsung-F.M 5.2A

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان من چی کار کنم؟
من از اپدیت قبلی به لایو وصل نشدم چند روز پیش میخواستم وصل بشم که دوباره کنسول رو اپدیت کنم دیدم این قضیه بن شدن ها راه افتاده ترسیدم تا حالا هم از گولد استفاده نکردم و فقط 3 تا بازی ارکید از لایو گرفتم که همه هم تریال ورژن بوده به نظر شما کنسولم رو اپدیت کنم یا صبر کنم ببینم هکر ها چی میکنند بعد امکانش هست که منم بن بشم؟
مشخصات
NTSC/UC-Premium-Samsung-F.M 5.2A
شما اصلا به لایو وصل نشو. این آپدیت هم چیز خاصی برات نمیاره که بهش احتیاج داشته باشی. امکان بن شدن همه هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر