امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
خیلی عجیبه یعنی فقط ما دونفر بن شدیم!!!!!!!!!!!!!!!
باید دید کنسول ما با بقیه چه فرقی داره؟
پ.ن:امیر این عجیب نیست:confused:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
بچه ها با عرض شرمندگی باید بگم که بدبختانه دیگه کسانی که از فرمور غیر اورجینال استفاده میکنن و کپی خور کردن دستگاه رو،دیگه نمی تونن آنلاین بازی کنن:((

البته اگه کنسول را آپدیت نکنید می تونید راحت بازی کنید.

Max_Payne

کاربر سایت
Mar 25, 2007
118
سلام. من تا یک ساعت پیش داشتم از همه جا بی خبر آنلاین بازی میکردم. دیروز هم سراسر آنلاین بودم و اتفاقی نیفتاد.
آیا ممکنه بعد از این هم اتفاقی نیفته حالا که نیفتاده؟
البته اینم میدونم که هنوز جوابی برای سوالم نیست لطفا بیخود جواب ندین ;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
با توجه به اینکه فقط دو نفر تا حالا تو این سایت بن شدن من به یه نتیجه رسیدم که میگم براتون ببینین ممکنه درست باشه؟
اول اینکه فکر نکنم از بازی ها باشه چون ما هم مثل بقیه بازی خریدیم و تقریبا همه مثل همیم حتی بازی هامونو با هم عوض کردیم پس احتما بازی خیلی کمه فقط یه نکته این وسط هست اونم اینه که ماکروسافت کسانی رو که گیمر اسکور بالا داشتن و بازی انلاین هم زیاد میکردن شناسایی کرده و زیر نظر گرفته و بن کردشون
به نظر عاقلانه میاد چون زیر نظر گرفتن همه کار سختیه و اکثرا کسانی که امتیاز بالا دارن کنسولشون هک شدس این یه تئوری شما ببینین میتونین کسی رو پیدا کنین با امتیاز پایین که بن شده باشه؟
اگه نظر دیگه ای هم دارین بگین
پ.ن:امیر اگه دقت کنی به jin هم که بالای 10000 امتیاز داره گیر دادن با اینکه بازی ارجینال میخره دیگه نمیزارن فیلم دانلود کنه در حالی که بقیه راحتن!

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
من دستگاهم پال و اکانتم سیلور هنوزم بن نشدم ولی همین امروز باسه یکی از دوستان لایو ساختم نمیتونست بره تو market place

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
منم بن شدم! امروز صبح تست کردم دیدم بله!

درایو: lg/hitachi
مدل: 59b
فیرم ویر: 2.2 (قدیمی)
بازی: فقط کپی (کپی هارو از خیلی ها گرفتم)
ریجن دستگاه: NTSC/UC
محل ثبت نام: امریکا! (محمد جان اصلا به ثبت نام ربطی نداره! به نوع درایو هم ربطی نداره.)

در ضمن این فیرمور جدیده هم هیچ تاثیری نداشته چون فروم های خارجی خوندم کسانی بودن که با وجود داشتن این فریمور های جدید یعنی 5.3 برای سامسونگ و 2.4 برای هیتاچی باز بن شدن.
مگه اونایی که درایو هیتاچی دارن هم میتونم لایو بازی کنن ؟
خوب همون اول همه میگفتن اونایی که درایو هیتاچی دارن بن میشن
مگه فقط درایو های سامسونگ نمیتونستن به لایو وصل بشن ؟
پس چرا بعضی ها با درایو هیتاچی هم بازی میکردن ؟ یعنی احتمال نمیدادن که بن شن ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اول اینکه فکر نکنم از بازی ها باشه چون ما هم مثل بقیه بازی خریدیم و تقریبا همه مثل همیم حتی بازی هامونو با هم عوض کردیم پس احتما بازی خیلی کمه فقط یه نکته این وسط هست اونم اینه که ماکروسافت کسانی رو که گیمر اسکور بالا داشتن و بازی انلاین هم زیاد میکردن شناسایی کرده و زیر نظر گرفته و بن کردشون
محمد جان به gamerscore ربطی نداره اصلا، کسانی بودن که زیر 1000 تا اچیومنت داشتن و کنسولشونو تازه خریده بودن و باز بن شدن.

و بر خلاف نظر شما به نظر من این بازی ها بودن که باعث شناسایی کنسول شدن نه فیرمور دستگاه. و یه چیزی هم که من از پست های افراد در سایت های مختلف فهمیدم اینکه انگار مایکروسافت از قبل کنسول های مورد نظر رو شناسایی کرده و امروز بن کرده چون کسایی بودن که فکر کردن مشکل می تونه از فیرمور باشه از ترس اینکه بن نشن رفتن فیرمور دستگاه رو به حالت اولیه و اورجینالتبدیل کردن با این حال وقتی به live وصل شدن با پیغام بن مواجه شدن!

به احتمال زیاد به خاطر استفاده از بازی هایی بوده که stealth patch نداشتن چون در بین کسایی که در این سایت live دارن فقط ما و شما هستیم که بازی های قدیمی رو داریم و خیلی وقته که تو live بازی می کنیم. من 3-4 تا از بازی های قدیمیم از جمله PGR3 اصلا stealth patch ندارن. بازی های مالزی رو هم که شما زیاد استفاده می کردی خبر ندارم ولی حدس می زنم که اونا هم stealth patch ندارن. ولی این بچه ها که جدیدا میان تو live اینا اکثرا بازی هاشونو جدید خریدن و بازی های 360 از یه زمانی به بعد همشون با stealth patch عرضه شدن. (البته این حرفا همش حدسه!)

در مورد jin هم اونو خود مایکروسافته اعلام کرده بود که اگه محل ثبت نامتون با ip محل سکونتتون یکی نباشه بعد از آپدیت جدید به یسری از امکانات market place دسترسی نخواهید داشت و ربطی به جریان بن امروز نداره اصلا.

مگه اونایی که درایو هیتاچی دارن هم میتونم لایو بازی کنن ؟
خوب همون اول همه میگفتن اونایی که درایو هیتاچی دارن بن میشن
مگه فقط درایو های سامسونگ نمیتونستن به لایو وصل بشن ؟
پس چرا بعضی ها با درایو هیتاچی هم بازی میکردن ؟ یعنی احتمال نمیدادن که بن شن ؟
بابا شما دیگه خیلی از مرحله پرتی فکر کنم.
بیشتر ملتی که تو live می پلکن hitachi دارن بعد شما می گی که با hitachi هم مگه می شه وارد live شد؟
تمامی فیرمور های hitachi از ورژن 2 به بعد stealth هستن و به راحتی می شد باهاشون وارد لایو شد و بازی کرد.

این بنی هم که از امروز مایکروسافت شروع کرده هیچ ربطی به سامسونگ بودن و یا هیتاچی بودن نداره و همه بن شدن! (البته دلیل اینکه چرا تو این سایت فقط 2 نفر بن شدن رو من نفهمیدم.)

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام میدونم همه گیج شدید خیلی ها فکرمی کنند از دیسک خیلی ها میگن مال فیرمور اما در حال حاضر هیچ کس جواب محکمی نداره
اما من در فرومهای خارجی هم امروز سر زدم ودیدم بعضی ها که نه دستگاهشون هک شده بوده ونه بازی کپی داشتن هم بن شدم پس ربطی به این موضوعها نداره تنها چیزی که به ذهن من میرسه اینه که احتمالاَ داره IP هارو چک میکنه که ببینه با نوع دستگاه و محل سکونت ذکر شده یکی هست یا نه حتماَ خیلی ها می خوان بگن که خوب با vpn و امسال اون وصل می شن ولی اگر امتحان کنن میبینن که با اینها اصلاَ نمیشه به لایو وصل شد اگر هم بعضی ها هنوز بن نشدن دلیل نمیشه نشن شاید هنوز نوبت بررسی آنها نرسیده در حقیقت بسته به شانستون داره که در همون لحظه وصل شدن بررسی بشین یا نه پس ریسک نکنین البته همه اینها یک حدسه ولی از نظر علمی کاملاَ عملی اینو از اشکان جان که مدیر سایته هم میتونید بپرسید
اشکان جان اگر دوست داشتی در ادامه حرف من یکم از توضیحات خودت به دوستان هم بدی هرچی باشه شما مدیر سایتی و میتونی اینرو نقض و یا تایید کن با تشکر

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اشکان جان یعنی تو اینهمه ادم که تو سایتن هیچ کس بازی قدیمی نداره؟ تازه خیلی از بچه ها که بن نشدن بازی مالزی هم حتما دارن
اخه خیلی عجیبه فقط دو نفر از بین اینهمه کنسول
راستی اقا تکاوچ شما بن شدی یا نه اخه من چند تا بازی هم از شما گرفتم قدیما؟(pgr و gow)
در ضمن کنسولت همون اولیس یا عوض کردی؟
پ.ن:بن شدن هیچ ربطی به ip نداره خود ماکروسافت گفته بخاطر هک کردن دستگاهه
از بچه هایی که بن نشدن خواهش میکنم بیان راجب بازی هاشون یکم توضیح بدن کی خریدن از کجا و مالزیه و غیره شاید اینطوری بتونیم ماجرارو بفهمیم

آخرین ویرایش:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
فکر نکنم بشه IP را به live ربط داد،ی عمره کارمون تو اینترنت هست و نشنیدم کسی بیاد بخاطر لوگین شدن از یک IP دیگه مشکلی برای آکانت پیش بیاره... مگر اینکه سایت بانکی مثل Paypal باشه یا اینکه چند نفر همزمان لوگین شده باشن.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
سلام بچه ها
من دستگاهمو یک ماهی میشه که گرفتم. تا دبشب حدود ساعت 10 شب هم بن نشدم . همه جور بازی هم دارم چه مالزی و چه ایرانی. آپدیت هم کردم. امیدوارم دیگه کسی بن نشه چون خیلی ستمه این همه پول دادیم و نتومیم Live بازی کنیم ؟ نوبره به خدا . الاهی به زمین گرم بوخوری Microsoft !!!!!

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
با توجه به اینکه فقط دو نفر تا حالا تو این سایت بن شدن من به یه نتیجه رسیدم که میگم براتون ببینین ممکنه درست باشه؟
به نظر عاقلانه میاد چون زیر نظر گرفتن همه کار سختیه و اکثرا کسانی که امتیاز بالا دارن کنسولشون هک شدس این یه تئوری شما ببینین میتونین کسی رو پیدا کنین با امتیاز پایین که بن شده باشه؟
اگه نظر دیگه ای هم دارین بگین
پ.ن:امیر اگه دقت کنی به jin هم که بالای 10000 امتیاز داره گیر دادن با اینکه بازی ارجینال میخره دیگه نمیزارن فیلم دانلود کنه در حالی که بقیه راحتن!

من بعید میدونم به گیم اسکور گیر بده اخه دلیلی نداره باید از خداشم باشه که یکی بیاد امتیاز بالا بگیره بعد اگه اینجوری باشه باید اول همه اون کسانی که تو Impossible List هستن بالای 100000 تا گیم اسکور دارن رو ببنده البته اونایی که کنسولشون مثل ما کپی خوره بعضی از دوستان هم گفتن این ممکنه دلیل سیاسی داشته باشه که بازم بعیده چون مثلا میگیم امریکا میخواد ایران رو تحریم کنه اول اینکه خیلی کسانی که بن شدن ایرانی نیستن و حتی بعضی ها تو امریکا هستن دوم اینکه چرا بیاد به ما گیمر های بدبخت گیر بده صد تا چیز بهتر هست که میتونن تحریم کنن
نظر شخصی من هم اینه که مایکروسافت با این کار میخواد تا حدی قدرت نمایی کنه همه دوستان میگن فروش لایو و 360 و... میاد پایین حالا واقعا اگه دوباره لایو راه بیوفته شما نمیرین طرفش؟؟ موضوع اینه که چرا مایروسافت حاضره همچین کاری رو بکنه چون دقت کنین بالاخره هر کنسولی که تو دسته شماست از یکی از همین فروشگاه های معتبر خریداری شده و بعد توسط یه قاچاقچی به ایران اومده پس درواقع ضرری به مایکروسافت وارد نشده از لحاظ کنسول

راستی اینو یادم رفت کسی هست که سیلور داشته باشه و بن شده باشه چون اینکار دقیقا با عرضه Halo3 اتفاق افتاد و خب اونایی که گلد دارن میتونستن انلاین بازی کنن اونم بازی رو که نزدیک 4 میلیون پیش فروش شده به نظرتون نمیتونه ربطی داشته باشه؟؟ بالاخره Halo شناسنامه مایکروسافت تو زمینه بازیه ماکروسافت هر کاری میکنه تا این بازی رو هرچی بیشتر برزگ کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر