3DM یک سال از کرک بازی های تک نفره کناره گیری می کند

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
74906485234822632568.jpg

گروه کرک چینی 3DM اعلام کرده که با شروع سال جدید چینی از تاریخ 8 فبریه به مدت حداقل یک سال هیچ بازی تک نفره ای کرک نخواهد کرد.
این خبر را Bird Sister مدیر این تیم که چندی پیش با غیر قابل کرک خواندن بازی ها در 2 سال آینده و ناامید شدن اعضای تیمش از کرک Just Cause 3 جنجالی به پا کرده بود، اعلام کرد.
Bird Sister اعلام کرده که که این تصمیم را در جلسه داخلی ای که با اعضای تیم داشتند اتخاذ کردند و هدف از این تصمیم را مشاهده تاثیر بر روی فروش قانونی بازی ها عنوان کرد.
3DM کماکان به بومی سازی و ترجمه بازی ها به زبان چینی ادامه خواهد داد اما فعالیت های مربوط به Piracy بازی حتی پست کردن کرک های انتشار یافته توسط گروه های دیگر درون انجمن این گروه متوقف می شود.

این اقدام با توجه به وجود گروه های کرک متعدد کمی عجیب به نظر می رسد چرا که تنها برتری 3DM نسبت به سایر گروه ها کرک Denuvo بود و چه بسا سایر گروه ها در بقیه موارد در سطح 3DM و یا بهتر از آن عمل می کنند اما با اعلام این خبر، در حال حاضر تنها گروهی که به طور علنی بر روی کرک نسخه های جدید Denuvo کار می کرد به صورت موقت دست از Piracy کشیده است.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خوب از اول بگو که دیگه نمی تونی کرک کنی چرا هی میای میگی بازی اخرای کرک،یک هفته دیگه عرضه میشه چه می دونم از این حرفا بگو خودتو به قیمت تح خیار فروختی به دنوو.دوستان من به شخصه بازی ها تحریم می کنم تا زمان عرضه کرک بازی حالا میخواد یک هفته باشه یا یکماه یا یکسال یا 100سال.
یا علی....

حالا خوبه شما با تحریم هم آشنا شدی!:|
واقعا چه فکری پیش خودتون میکنید یه همچین پست هایی میدین!b-)
همین مونده بر و بچ پایرت بخوان شرکت های بازی سازی رو تحریم کنن!:))
اصلا تا حالا 1 دلار برای شرکت های بازی سازی سود داشتی که الان میخوای تحریمشون کنی!)x
من میگم اگه راکستار برات بازی هم فرستاد تحویل نگیر و بگو برن گم شن!=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر