3 تن از افراد گروه Anonymous دستگیر شدند

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
anon.jpg

گروهی که چندی پیش با نام مستعار Anonymous اقدام به حمله سایبری به سونی کردند و موفق به سرقت اطلاعات 77 میلیون کاربر شبکه PSN شدند و همچنین باعث تعطیلی چند روز PSN شدند ، گروهی متشکل از حرفه ای ترین هکر ها جهان بودند . در راستای شکایت سونی علیه گروه و باز شدن پلیس FBI به قضیه دیرو در اسپانیا سه تن از افراد این گروه توسط پلیس این کشو شناسایی و دستگیر شدند . گفتی است این گروه از خطرناک ترین گروه های حملات سایبری جهان به حساب می روند چرا که به جز سونی به مراکز مجازی سیاسی کشور هایی نظیر دولت مصر، الجزایر، لیبی، ایران، شیلی، کلمبیا و نیوزیلند نیز حمله ور شده بودند .
گفتنی است این سه هکر در سه شهر مختلف اسپانیا شناسایی و دستگیر شدند .
پلیس اسپانیا مدعی است برای این عملیات به شنود و بررسی بیش از 2،000،000 چت و مکالمه اینترنتی دست زده است .
مبنع

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
البته مسئله ای که هست اینکه این گروه اینقدر عضو داره که فکر نمی کنم دستگیری این سه عضو گره ای از مشکلات رو چاره کنه یا بتونن به بقیه اعضا دست پیدا کنن ! فقط پدر اینا رو در میارن :d

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
البته مسئله ای که هست اینکه این گروه اینقدر عضو داره که فکر نمی کنم دستگیری این سه عضو گره ای از مشکلات رو چاره کنه یا بتونن به بقیه اعضا دست پیدا کنن ! فقط پدر اینا رو در میارن :d

از همین سه نفر کلی اطلاعات میشه گرفت ... :p

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName

بچه ها این هکر ها اینقدر خر نیستن که لاگ های خودشون رو نتونن پاک کنن وقتی این FBI بی کاره میشینه این همه میل و... چک میکنه 10000% می تونه اینا رو بگیر مطمئن باشید اگر این اجازه به FBI داده نمیشد تو خواب اینا رو نمیشد پیدا کرد به حال با هکر حال میکنم چون می خواد نقطه ضعف طرف رو بهش بگه.
دمه این استاد ها گرم واقعا بعدا هک PSN با DDos کشکی نیست فکر کنم بچه ها اومدن نوشتن اینو توی cmd بزن اگر اینجوری بود که امنیت دیگه کلا ....

• Like
Reactions: Captain Bl4ck3

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
مساله اينه كه تا الان هيچ هكري نتونسته يه گند بزرگ بزنه و در بره چون رقابت برابري نيست كه بگي هكر قويتر باشه ردي از خودش نزاره
وقتي اينا ميتونن اينهمه چت و ايميل رو چك كنند يا دونه دونه IP ها رو با آدرس صاحبش در بيارن و 1000 تا كار ديگه كه رو نميكنن مسلما ميتونن هركي رو با هر مقدار دانش هكي بگيرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر