Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان در ارتباط با mulholland drive من یه تئوری دست و پا شکسته تو ذهنم دارم که با همه اتفاق های فیلم مطابقت نداره...

میخواستم ببینم تحلیلی، متنی ویدیویی چیزی هست که مورد استناد باشه و بخونم ببینم چه اتفاقی واقعا افتاد؟

نمی دونم تئوری خودم چقدر درسته ولی حدس می زنم تا حد زیادی مطابقت داشته باشه... ولی تنها چیزی که ازش مطمئنم زمان بندی فیلم بود که می تونم بگم پس و پیش بود و زمان بندی واقعی با اون ترتیبی که فیلم نشون داد خیلی فاصله داشت...

به به چه فیلمی دیدی، راحت جاده مالهالند بین ده تا فیلم برتر کل زندگی من هست

منبع فارسی بخوای ؟ نقد فارسی یکسری تحلیل نسبتا خوب از فیلم داره ولی بهت پیشنهاد میکنم اگر سررشته فیلم دستت امده به جای خوندن تحلیل ها بری چند بار دیگه فیلم رو ببینی چون لذتش خیلی بیشتره

پ ن: پرسونا از برگمان هم ببین

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
images.jpg

دومین تریلر رسمی از فیلم Alita- Battle Angel منتشر شد.

کارگردان: رابرت رودریگز

بازیگران: رزا سلزار، کریستف والتس، جنیفر کانلی، ماهرشالا علی، اد اسکرین و میشل رودریگز

720p

-------------------------------------
\m/\m/\m/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
View attachment 90733

بازیگران: رزا سلزار، کریستف والتس، جنیفر کانلی، ماهرشالا علی، اد اسکرین و میشل رودریگز

720p

\m/\m/\m/
مورد انتظار ترین فیلم امسال من :x:x

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
View attachment 90733

720p

\m/\m/\m/
نرکیب رودریگز وجیمز کامرون چه شود....!!!!!@-)@-)=P~=P~=P~

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Batgirl-Kristen-Stewart.jpg

بنا بر شایعات منتشر شده، کمپانی برادران وارنر درصدد است که کریستن استوارت را برای هنرنمایی در نقش شخصیت باربارا گوردن یا همان بتگرل انتخاب کند. لازم به ذکر است که در صورت تایید این خبر، این بازیگر قرار است در فیلم مستقل خود شخصیت یعنی بتگرل بازی کند و نه در فیلم Birds of Prey. هرچند که حضور بتگرل اخیرا در فیلم Birds of Prey تایید نشده است.

Screenrant

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Orphan چند روز پیش دیدم خیلی خوب بود :D با اینکه ترسناک نبود ولی برآورده کرد انتظارتمو از یک فیلم Horror.
دوستان یک لیستی از بهترین فیلمای ژانر Horror که نسبتا جدید باشه (از 2000 به بعد) از نظر خودتون میشه معرفی کنید؟ اینقد که در سال فیلم سطح پایین و مسخره تو این ژانر میاد فیلما خوب اون وسط گم میشه، هرچی میگردم چیز خاصی که ارزش دیدن داشته باشه پیدا نمیکنم.
Quiet Place و IT و کونجورینگ و ... اینا که معروفه هیچی چیزای دیگه :D

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
Orphan چند روز پیش دیدم خیلی خوب بود :D با اینکه ترسناک نبود ولی برآورده کرد انتظارتمو از یک فیلم Horror.
دوستان یک لیستی از بهترین فیلمای ژانر Horror که نسبتا جدید باشه (از 2000 به بعد) از نظر خودتون میشه معرفی کنید؟ اینقد که در سال فیلم سطح پایین و مسخره تو این ژانر میاد فیلما خوب اون وسط گم میشه، هرچی میگردم چیز خاصی که ارزش دیدن داشته باشه پیدا نمیکنم.

1408
Babadook
It Follows
Cabin in the Woods
The Evil Dead 2013
1922
Bless the Child
THe Others
Ginger Snaps
REC
Cabin Fever 2002
Eden lake
The Ruins
Slither
Session 9
Drag me to Hell

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
گشتم نبود نگرد نیست ! فیلمی که واقعا ترسناک و جدید باشه .
همون فیلم conjuring معروف هم دریغ از ایجاد ذره ای ترس !
اخرین فیلمی که به نظر من ترسناک اومد the grudge بود .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گشتم نبود نگرد نیست ! فیلمی که واقعا ترسناک و جدید باشه .
همون فیلم conjuring معروف هم دریغ از ایجاد ذره ای ترس !
اخرین فیلمی که به نظر من ترسناک اومد the grudge بود .
واقعا انتظار ترسناک بودن از هیچ کدوم ندارم :D فک میکنم آدم از یک سنی رد میشه دیگه این چیزا ترسناک نیست واسش، ولی اون حس دلهره و استرس رو باید ایجاد کنه، که بنظرم کونجورینگ و کوایت پلیس و خیلی از فیلمای خوب جدید ایجاد می کردن تقریبا.
آخرین باری که ترسیدم سر فیلم فک کنم Psycho هیچکاک بود که اونم به قول معروف Jumpscare بود بخاطر محیط و اون موسیقی معرکش.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
images.jpg
دومین تریلر رسمی از فیلم Slender Man منتشر شد.

بازیگران: جوئی کینگ، جولیا گولدانی تلس، انالیس باسو و تالیثا بیتمن

کارگردان: سیلوین وایت

زمان اکران: 10 آگوست

720p

---------------------------------------------------------------------

Ryan-Reynolds-Stoned-Alone-SR.jpg
بنا بر گزارش های منتشر شده از سوی Deadline، ریبوت فیلم خاطره انگیز Home Alone با نام Stoned Alone و آن هم با درجه سنی R :| در دست ساخت است. رایان رینولدز جزء تولید کنندگان فیلم خواهد بود و این احتمال وجود دارد که ستاره فیلم نیز باشد.

Screenrant

------------------------------------------------------------------

The-Batman-Movie-Year-One-Plot-Young-Bruce.jpg
بنا بر شایعات منتشر شده، منبع اصلی فیلم مورد انتظار The Batman اثر مت ریورز؛ کامیک Batman: Year One می باشد که در شاهد حضور بتمن جوان تری برخلاف بتمن حاضر سینما یعنی بن افلک خواهیم بود.

Movieweb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر