Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان کسی لینک از سکانس بعد از تیتراژ اونجرز اینفینیتی وار داره؟
فیلم رو نسخه پرده ای hd ts بدون هیچ سابی دیدم ، بسیااااار لذت بخش بود. همه چی به جا بود ، کمدی ، اکشن ، هیجان و ...
یه کلام تانوس فوق العاده بود .
اگه مثل من تحمل ندارید برا بلو-ری حتما با همین کیفیت ببینید . فقط حیف این نسخه که من گرفتم 20 دقیقه کمتر بود زمانش . ولی بازم به شدت لذت بردم از دیدنش ، کیفیت بهتر با زمان کامل‌تر هم بیاد قطعا میبینمش. بیصبرانه هم منتظر قسمت بعدیم.
اگه ، اگه استار لرد اون حرکت رو نکرده بود :| اون ته فیلم اسپایدی =((=((
maria hill -nick fury رو نشون میده تو نیویورک. کل شهر از هم می پاشه. یه هلیکوپتر سقوط میکنه داخل یه ساختمون. ماشین این 2 تا تصادف میکنه . هیل از ماشین میاد بیرون تا ببینه که با کی تصادف کرده. بعدش یهو همه شروع میکنن به مردن. ماریا هیل جلو نیک فیوری پودر میشه. فیوری سریع میره از داخل ماشین یه پیجر در میاره . فعالش میکنه. بعد یهو شروع میکنه به پودر شدن. میخواست یه motherf**er بگه که نصفه میمونه:)) پیجر میوفته زمین دوربین میاد سمتش. پیجر فعال میشه و لوگوی کپتن مارول میاد و یه پیام اضطراری واسش میفرسته.آخرشم مینیوسهthanos will return next year :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
maria hill -nick fury رو نشون میده تو نیویورک. کل شهر از هم می پاشه. یه هلیکوپتر سقوط میکنه داخل یه ساختمون. ماشین این 2 تا تصادف میکنه . هیل از ماشین میاد بیرون تا ببینه که با کی تصادف کرده. بعدش یهو همه شروع میکنن به مردن. ماریا هیل جلو نیک فیوری پودر میشه. فیوری سریع میره از داخل ماشین یه پیجر در میاره . فعالش میکنه. بعد یهو شروع میکنه به پودر شدن. میخواست یه motherf**er بگه که نصفه میمونه:)) پیجر میوفته زمین دوربین میاد سمتش. پیجر فعال میشه و لوگوی کپتن مارول میاد و یه پیام اضطراری واسش میفرسته.آخرشم مینیوسهthanos will return next year :D
دستت درد نکنه ، ولی منظورم ویدئوش بود ، میخواستم تصویریش رو ببینم (البته دیشب از رفیقم گرفتم) ولی بازم ممنون.
و اینکه دوستان یا با همین کیفیت ببینید یا بمونید شهریور بلوری ببینید یا آخرای مرداد وب دی ال، خبری از اچ دی ریپ نخواهد بود طبق معمول. فیلمای مارول نمیدونم چرا این کیفیت نمیاد، نه پلنگ سیاه ، نه ثور ، نه نگهبانان کهکشان هیچکدوم نیومد ، قبلی ها هم یادم نیست

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
دستت درد نکنه ، ولی منظورم ویدئوش بود ، میخواستم تصویریش رو ببینم (البته دیشب از رفیقم گرفتم) ولی بازم ممنون.
و اینکه دوستان یا با همین کیفیت ببینید یا بمونید شهریور بلوری ببینید یا آخرای مرداد وب دی ال، خبری از اچ دی ریپ نخواهد بود طبق معمول. فیلمای مارول نمیدونم چرا این کیفیت نمیاد، نه پلنگ سیاه ، نه ثور ، نه نگهبانان کهکشان هیچکدوم نیومد ، قبلی ها هم یادم نیست

Ant-man and the Wasp تاریخ 6 جولای 2018
Captain Marvel تاریخ 8 مارچ 2019
Avengers تایخ 3 می 2019
Spider-Man تاریخ 5 جولای 2019
Guardians of Galaxy Vol.3 در سال 2020

بیشتر از این چیزی از لاین آپ MCU منتشر نشده، احتمالا تا بعد از Avengers 4 هم منتشر نمی شه

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
برای اولین بار یه فیلم رو با همچین کیفیتی دیدم اونم از سر بیکاری و اخرین شب اینترنت رایگان
متاسفانه فیلم نیمه تمامه و اصلا درباره پایان فیلم توضیح داده نمیشه که چه اتفاقی افتاده
ممکنه خیلی از دوستان خوش شون نیاد و بره رو اعصاب

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
برای اولین بار یه فیلم رو با همچین کیفیتی دیدم اونم از سر بیکاری و اخرین شب اینترنت رایگان
متاسفانه فیلم نیمه تمامه و اصلا درباره پایان فیلم توضیح داده نمیشه که چه اتفاقی افتاده
ممکنه خیلی از دوستان خوش شون نیاد و بره رو اعصاب

فیلم دو قسمتست و تقریبا کسی نیست که اینو ندونه!!!
انگار مثلا بگی آخر Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 فیلم نیمه تمامه!!!

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
سلام
کیفیت این اونجرز رو پرده ای که حجمش 1،950 گیگه چجوریه؟قابل دیدن هست در حد 480 پیکسل؟ 850 مگابایتیشو دیدم همه چیش داغونه صداشم که اصلا معلوم نیست چی میگن اگه این خوبه دانلود کنم؟!

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
یه مقدار صبر کنید (از یه مقدار کمی بیشتر:D) تا کیفیت Web-DL فیلم بیاد. لذت یه فیلمو با این کیفیت های افتضاح برا خودتون خراب نکنید.:| خود من فیلم زیاد بوده که خیلی دوست داشتم سریع ببینمش ولی بازم صبر کردم برا یک کیفیت مشتی (Web- DL)\m/

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
فیلم دو قسمتست و تقریبا کسی نیست که اینو ندونه!!!
انگار مثلا بگی آخر Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 فیلم نیمه تمامه!!!
فیلمی که برای نمونه اسم اوردید خیلی روشن یه Part فلانی گزاشته تنگه فیلم اما اونجرز نه
لازمه که وقتی میخوان همچین فیلمی بیرون بدن خیلی روشن بیان کنن که ماجرا قرار اینطور باشه و باید منتظر قسمت دومی هم باشید
فیلمهاشون همه دنبال هم و وابسته به همن ولی این که یه دفعه وسط داستان فیلم تموم بشه رو ندیده بودیم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فیلمی که برای نمونه اسم اوردید خیلی روشن یه Part فلانی گزاشته تنگه فیلم اما اونجرز نه
لازمه که وقتی میخوان همچین فیلمی بیرون بدن خیلی روشن بیان کنن که ماجرا قرار اینطور باشه و باید منتظر قسمت دومی هم باشید
فیلمهاشون همه دنبال هم و وابسته به همن ولی این که یه دفعه وسط داستان فیلم تموم بشه رو ندیده بودیم

گفتن، شما خبر نداری خوب
اخبار مارول MCU رو پیگیری می کردی می دونستی که فیلم دو قسمتی اه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
گفتن، شما خبر نداری خوب
من که ندیدم فیلمو ولی خب البته از وقتی که اسم Infinity war Part II رو از Avengers 4 برداشتند گفتند اینا دو پارت یک قصه نیستند و دو فیلم جدا هستند... فقط با هم فیلمبرداری شدند... بیشتر یک کلک تبلیغاتی بود فکر کنم

این هم منبع که مال حدود دو سال قبل است :)

ویرایش. این هم فوربس که مقالش جدیده و به همین کلک تبلیغاتی اشاره کرده

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
گفتن، شما خبر نداری خوب
از این حسی که فکر میکنی کد خدای مارول هستی بیا بیرون بلکه شاید بتونی دنیای اطرافت ببینی. کاملا حق داره و چند وقت پیش خود Kevin Feige و برادران روسو تایید کردن که دیگه اسم Avengers 4 قرار نیست اینفینیتی وار ۲ باشه و صرفا فقط بدون توقف و متوالی فیلم برداری شدن دو قسمت.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من که ندیدم فیلمو ولی خب البته از وقتی که اسم Infinity war Part II رو از Avengers 4 برداشتند گفتند اینا دو پارت یک قصه نیستند و دو فیلم جدا هستند... فقط با هم فیلمبرداری شدند... بیشتر یک کلک تبلیغاتی بود فکر کنم

این هم منبع که مال حدود دو سال قبل است :)

ویرایش. این هم فوربس که مقالش جدیده و به همین کلک تبلیغاتی اشاره کرده

ولا من از وقتی یادمه، اعلام شده بود که Avengers 4 ادامه Avengers 3 اه
توی همون مقاله هم که دادی نوشته:
but, these being Marvel movies, they'll of course have a central through line, so it's not like they'll be entirely disconnected either.
از قول برادران روسو هم نوشته:
very different movies اما هیچ وقت نگفتن که این دوتا ادامه هم نیستن
خود Kevin Feige هم گفته:
because they [have] such shared elements, it felt appropriate... to [subtitle the films] like that. But I wouldn't call it one story that's cut in half. I would say it's going to be two distinct movies
اما با توجه به لینکی که دادی بعید هم نیست تریک تبلیغاتی بوده باشه :D
حالا من فیلم رو هنوز ندیدم نمی تونم نظر بدم که پایانش واقعا اونطور که گفتن به عنوان یک فیلمی که همه می دونیم داستان تانوس توش تموم نمی شه قابل قبوله یا نه

از این حسی که فکر میکنی کد خدای مارول هستی بیا بیرون بلکه شاید بتونی دنیای اطرافت ببینی. کاملا حق داره و چند وقت پیش خود Kevin Feige و برادران روسو تایید کردن که دیگه اسم Avengers 4 قرار نیست اینفینیتی وار ۲ باشه و صرفا فقط بدون توقف و متوالی فیلم برداری شدن دو قسمت.

burn-768x972.jpg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این MCU از نظر برندینگ و اینا واقعاً باید مطالعه شه.:D دنیایی که توش بتونه فیلم پرفروش از Ant-Man بده بیرون واقعاً معجزه ساخته.:D جدی برای من بررسی این که چطور به این موفقیت اقتصادی رسیدن واقعاً جذابه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
جدا هر چقدر براتون سخته هر جور شده IW رو ببیند رسما داره مغزم منفجر میشه چیبود اینننننننننننن رسما مخم داره سوت میکشه 2 ساعت خورده هیجان خالص اندینگش هم که دیگه رسما حجت رو بر بنده تموم کرد . من کیفیت پرده ای دیدم میتونم بگم کل فیلم رو با تموم استخونام حسش کردم رسما ادرانیل خالص دیگه نمیدونم چجوری بگم اقا ببنید ببیند گور بابای کیفیت گور بابای پرده سینما گور بابای بلوری فقط هرجور شده ببیند .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر