UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
کاش مثل قبل زیر نام کاربری و اینا سن افراد رو هم میزدین تو این قالب جدید سایت تا وقتی که پست ها رو میخونیم بدونیم طرف چندسالشه و با توجه به اون برخورد کنیم.طرف از خریدن منتقد توسط تهیه کننده میگه!:|
بعد جالبه یسری ها هم همچین میگن «بعد دیدن BvsS فهمیدم منتقدا چرند میگن و فیلم خیلی خفنی‌بود و فلان» واقعا من فکر میکنم مارو گیر آوردن خدایی!:D
برای منی که متنفرم از این هیروها و جنگولک بازیای توخالیشون حداقل فیلم های مارول یه ساختار منظم و قابل تحملی دارن(هر چند همون ها هم خیلی سطحی هستن) اما فیلمای DC به معنای واقعی کلمه درهم و برهم و درجه B هستن و تنها چیزی که بهش توجه میشه توشون اکشن های پرزرق و برقشه که خب اصلا کافی‌ نیست....

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
نه تنها مارول منتقد ها رو خریده، بلکه اصن این نمرات سیاسی هست. غیر از این هر منتقدی به فیلم های DC نمره ی پایین بده خره. گاوه. ایشالا بره تو جهنم اصن.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
maxresdefault.jpg
DEMON Trailer
720p
-------------------------------------
markruffalo بازیگر نقش هالک با قرار دادن این عکس در صفحه اینستاگرام خود همراه با Taika Waititi کارگردان Thor: Ragnarok از پایان یافتن فیلمبرداری خود markruffalo
خبر داد این فیلم در 3 نوامبر 2017 اکران خواهد شد.
Untitled.png
منبع

آخرین ویرایش:

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
در مورد اینکه مارول منتقدها رو میخره با توجه به شرابیط پیش اومده منم به این موضوع شک دارم.

من چه دلیلی می تونم برای امتیازهای آشغال مذخرفی به نام دد پول پیدا کنم؟ این زباله چی بود که انقدر تحویل گرفته شد؟ یا انتقال جویان 2، خیلی خیلی مهربانانه بخوام در مورد این فیلم قضاوت کنم باید بگم به فیلم بد بود. اصلا خوب نبود. در مقابل فیلیمی مثل BVS یعنی انقدر ضعیف تر از این دو فیلم که اشاره کردم بود و اینطور باید نابود می شد؟ من شک دارم نمی گم BVS شاهکار بود اما در مقایسه با انتقام جویان 2 و دد پول فیلم بهتری بود.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
يه گندي بزنن به فيلم كه كسي كه نسخه اصلي با مك كويين و هافمن رو هم نديده باشه بيخيالش بشه:D
لامصب اين Prisoners قرص خواب خوبي بود:D
Prisoners دنیس ویلنووه منظورتونه؟ اون که عالی بود! اصلاً هم خسته کننده نبود برا من. نمی‌دونم چجوری می‌گید!

• Like
Reactions: EnzoFerrari

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Prisoners دنیس ویلنووه منظورتونه؟ اون که عالی بود! اصلاً هم خسته کننده نبود برا من. نمی‌دونم چجوری می‌گید!
مگه به غير از همين كه دنيس ويلنووه ساخته فيلم ديگه اي با همين نام هم داريم ؟؟؟
والا اون فيلم براي من خيلي خيلي خسته كننده بود داستانش هم تكراري و البته قابل پيش بيني بود خيلي هم زمانش طولاني بود تنها نكته خوبش فضا سازي سرد فيلم بود

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
مگه به غير از همين كه دنيس ويلنتوره ساخته فيلم ديگه اي با همين نام هم داريم ؟؟؟
والا اون فيلم براي من خيلي خيلي خسته كننده بود داستانش هم تكراري و البته قابل پيش بيني بود خيلي هم زمانش طولاني بود تنها نكته خوبش فضا سازي سرد فيلم بود
آخه یجوری گفتین فک کردم یه فیلم دیگه شاید منظورتونه. :D
من که خیلی حال کردم باهاش. بازی هیو جکمن و زجر کشیدنای کاراکترش در کنار اون جو سرد فیلم منو مجذوب خودش کرد. ولی اگه بخام منطقی باشم پایانش تو ذوق می‌زد! قابل پیش‌بینی نبود برا من ولی خب انگار دیوار سفالی خراب شد رو سرم یه لحظه. (انگار یه لحظه احمق فرض کردن منو :D)
به نظر من «زندانی‌ها» با تمام خوبی و بدی‌هاش سزاوار این: «:-j» و صفت «قرص خواب آور» نیست. :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
مگه به غير از همين كه دنيس ويلنووه ساخته فيلم ديگه اي با همين نام هم داريم ؟؟؟
فیلم برداری و بازی های فیلم هم خیلی خوب بود

درمورد پاپیون هم معلومه افتضاح میشه
کلا هالیوود بهتره بیخیال بازسازی این فیلم های خوب کلاسیک بشه همه افتضاح درمیان
اون پسره تو مستر ربات بد نبود ولی فک نکنم بازیگر خوبی باشه اون یکی رو هم نمیشناسم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کاری به کیفیت فیلمای DC ندارم ولی مارول چرا باید پول بده مثلا؟اخساس خطر کرده ایا؟فیلماش کم میفروشن یا تحویل گرفته نمیشن که بترسه مثلا؟
مارول هرمشکلی داشته باشه برنامه ریزیشو DC یک صدمشو نداره این حرفای مسخره رشوه دادن چیه لول!یکم منطقی به قضیه نگاه کنین.
بازم میگم SS رو تا ندیدین قضاوت نکنین.شاید سرگرم کننده بود شاید چرت بود منتقدم ادمه مثل بقیه یا خوشش اومده یا بدش اومده!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Jared Leto: They cut “a lot” of my Joker scenes out of ‘Suicide Squad’

“There are a lot of scenes that didn’t make it to the final film,” Leto explained. “Hopefully they will see the light of day. Who knows.”

کلی از صحنه هایی که جرد لتو بازی کرده از فیلم نهایی حذف شدند، احتمال اینکه یک نسخه طولانی تر برای بلوری ها بیاد خیلی زیاد شده (خبرش رو نمیدونم کسی گذاشته یا نه ولی بتمن وی سوپرمن تو فروش بلوریها خیلی موفق عمل کرده بوده و از مدت عرضه تا همین هفته پیش صدرنشین بازار بوده )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر