معرفی Custom Arcade Stick های ساخته شده توسط بچه‌های بازی سنتر

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
بعد از چند سال دوباره حسّ و حالش به سراغم اومد و یه استیک طراحی کردم و ساختم:

جنس این استیک از پلکسی‌گلاس هست. برای عکسها و اطلاعات بیشتر،به پست اول همین تاپیک راجعه کنید.
توی پست اول علاوه بر عکسها و اطلاعات این استیک، از یه استیک دیگه هم عکس گذاشتم که 4 سال پیش با پلکسی‌گلاس ساخته بودم و هیچ‌وقت فرصت نشد عکسش رو اینجا بذارم. خوشحال می‌شم ببینین و نظر بدین.

هرچی استیک قشنگ مشنگ درست کنی اخرشم کتک میخوری پیرمرد! :/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیر شده دیگه بدبخت. میخواد توی دوران بازنشستگی، برند جدید حمیدوکس رو بزنه و استیک بسازه و بفروشه!

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
هوم! جوی استیک crown! هر کسی بهش عادت نداره. هموناست که اَستار میگفت سفته!
نکته ی دوم: پیچ آلن ه! که شکل مدرن و به روزی بهش داده.
خُبس دادا!

پیر شده دیگه بدبخت. میخواد توی دوران بازنشستگی، برند جدید حمیدوکس رو بزنه و استیک بسازه و بفروشه!

هوم... حاضرم ازش بردارم :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
هوم! جوی استیک crown! هر کسی بهش عادت نداره. هموناست که اَستار میگفت سفته!
Crown (که یه جوی استیک کُره‌ایه) هم شبیه اینه، اما این Crown نیست.
جوی‌استیکی که من استفاده کردم، به نام Fanta (محصول شرکت Myoungshin) شناخته میشه که یه جوی‌استیک پرطرفدار کُره‌ایه. بیشتر برای Tekken مناسبه تا Street Fighter.

نکته ی دوم: پیچ آلن ه! که شکل مدرن و به روزی بهش داده.
آره رفتم دنبال پیچ آلن گشتم و خریدم تا سطح روی کار قشنگ باشه.

فکر کنم هر دفعه که برای یه مدت بازی نمی‌کنیم، یادت میره کتک‌هایی که خوردی رو! :p

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

جنس این استیک از پلکسی‌گلاس هست. برای عکسها و اطلاعات بیشتر،به پست اول همین تاپیک راجعه کنید.
توی پست اول علاوه بر عکسها و اطلاعات این استیک، از یه استیک دیگه هم عکس گذاشتم که 4 سال پیش با پلکسی‌گلاس ساخته بودم و هیچ‌وقت فرصت نشد عکسش رو اینجا بذارم. خوشحال می‌شم ببینین و نظر بدین.

تبریک میگم... بعنوان کسی که با انواع و اقسام استیک ها از اول عمرش سروکار داشته و عاشق گوشت کوب آتاری ـه ؛ این استیک یه چیزه افسانه ایه ! :D

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
جناب Hamidoos منم میخوام اگه بشه یه استیک مشابه مال شما درست کنم، راهنمایی کنید از کجا دکمه ها و سیم ها و وسایل جانبیش رو بگیرم، برد دسته Xbox 360 دارم خودم و تا حدودی هم با لحیم کاری و کارای الکترونیکی آشنایی دارم.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
جناب Hamidoos منم میخوام اگه بشه یه استیک مشابه مال شما درست کنم، راهنمایی کنید از کجا دکمه ها و سیم ها و وسایل جانبیش رو بگیرم، برد دسته Xbox 360 دارم خودم و تا حدودی هم با لحیم کاری و کارای الکترونیکی آشنایی دارم.
بسیار عالی.
جوی‌استیک و دکمه‌هاش توی ایران پیدا نمیشه. باید از سایتهای معروف که قطعات آرکید می‌فروشن مثل Focus Attack سفارش بدی بیاد (که هزینه گمرک هم اضافه می‌شه) و یا اگه شخص آشنایی رو اون طرف داری، به دست اون برسونی تا اون بیاره این‌ور.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا

عالی بود. واقعا تبریک میگم بهتون بابت ساختن این استیکا.
موفق باشید.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
منم یه استیک مقوایی درست کردم و ازش راضی هستم:D البته جعبه استیک رو عوض میکنم چون واسش جعبه پلکسی گلاس سفارش دادم. تقریبا 2 روز زمان صرف ساختن این استیک شد و از کلید ها و جوی استیک Sanwa اصلی و بورد پد ps1 slim اون مدل های قدیمی استفاده کردم (همون سفید رنگ ها). دو سه مدل پد ps1 رو امتحان کردم ولی هر پدی جوابگو نیست چون اکثر پدهای ps1 وقتی میری داخل بازی, اون بازی اون پد رو ساپورت نمیکنه اما این پد های سفید خیلی خوب هستن چون بورد-ش خیلی ساده-ست و خیلی راحت میشه مستقیم از مثبت و منفی شون سیم بکشی مستقیم بزنی به کلید ها یا جوی استیک. البته باید از اون مبدل های ps2 to ps3 usb هم داشته باشید :Dhttp://uupload.ir/files/xiiv_20161108_095847.jpg
از حمید هم ممونونم بابت راهنمایی ها در مورد خرید کلید ها و جوی استیک:D
اینم استیک من:D http://uupload.ir/files/5bco_20161108_020340.jpg

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
سلام...ماهم یکی ساختیم با راهنمایی های اوستا حمید
بورد و دکمه ها و جوی استیکو از focus attack سفارش دادم بوردش هم برای ps3 ,ps4 و pc هستش...سرهم کردن هم خیلی راحت و ساده نه لحیم میخواد نه هیچ کوفت دیگه
جعبشم که از چوب نراد خودمون ساختیم

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام . اینم اولین هیت باکس ساخته شده در ایران فکر کنم :D
بعد از مدت ها که دوست داشتم یه Hitbox بخرم . بفکر این افتادم که یکی خودم بسازم .<):) نتیجه کارم با اینکه یکم اشکال طراحی کیس داشت به نظر خوذم بد نشد.
Artwork فقط سریع درست کردیم یکم عجله ای شد.:!!
کیس با پلکسی درست شده که طراحیش با یکی از دوستان خوبم بود.ولی چون دفعه اولمون بود یکم ایرادات اندازه ای داشت که انشاءالله بعدا میشه درستش کرد.
واسه بورد هم از Brook Universal Fighting Board استفاده کردم که تقریبا به همه کنسول ها جواب میده.
دکمه ها هم که سانوا هستش.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام . اینم اولین هیت باکس ساخته شده در ایران فکر کنم :D
بعد از مدت ها که دوست داشتم یه Hitbox بخرم . بفکر این افتادم که یکی خودم بسازم .<):)
بَه بَه! بسیار عالی!
خیلی تمیز و خوب شده. خیالت راحت، اولین نفر هستی. \m/

vergil1373

کاربر سایت
Mar 30, 2017
5
سلام .یه سوال داشتم من می خوام کنترل arcade stick برای ps4 بخرم اما نمی دونم از کجا تهیه کنم .توسایت های ایرانی هرچه گشتم نبود اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر