25 فیلم برتر تاریخ سینما از دیدگاه شما

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
328
دوست خوبمون تاپیک برترین بازی ها رو زد و گفتم حیفه تاپیک فیلمش نباشه.

برید به این سایت و لیست خودتون را بسازید و به اشتراک بزارین .

chart.png

پ ن : سرچ کردم ولی فیلم seven رو پیدا نکردم .جزو 10 فیلم برتره برام.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
۲۵ فیلم محبوب من. به جز سینما پارادیزو که رتبه‌ش اول و جاودانی هست برای من بقیه ترتیب خاصی ندارن.

پدرخوانده
ارباب حلقه ها
بازگشت به آینده
فقط یه نماینده گذاشتم وگرنه سه گانه هاشون برام محبوبن

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
پیش بینی میکنم تاپیک هایی با موضوعات 25 موزیک برتر تاریخ، 25 کتاب برتر تاریخ و ... هم بزودی ساخته بشن چون پتانسیل سایت topsters خیلی بالاست 😄😁
تمرکز من بیشتر روی انتخاب شاهکارهایی بوده که میتونستم به دفعات زیاد ببینم و از دیدنشون هیچ وقت سیر نشم و به همین دلیل بیشترشون در ژانر کمدی هستن.

chart (movies).png

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
پیش بینی میکنم تاپیک هایی با موضوعات 25 موزیک برتر تاریخ، 25 کتاب برتر تاریخ و ... هم بزودی ساخته بشن چون پتانسیل سایت topsters خیلی بالاست 😄😁
تمرکز من بیشتر روی انتخاب شاهکارهایی بوده که میتونستم به دفعات زیاد ببینم و از دیدنشون هیچ وقت سیر نشم و به همین دلیل بیشترشون در ژانر کمدی هستن.

View attachment 311387

یه لیست دومی اضافه کنم چون واقعا 25 تا خیلی ستم ـه و تعداد قابل توجهی شاهکار رو نتونستم تو 25 مورد اول بیارم.
هر چند که بازم تعدادی شاهکار رو نتونستم بزارم. کلا این سایت کاش 100 تای برتر رو میخواست برای هر موضوعی (فیلم، بازی، موزیک و ...)

chart (movies-second list).png

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
سرگیجه- پدر خوانده - خوب بد زشت - اشوب کوروساوا- سریر خون کوروساوا- ریش قرمز کوروساوا کاگهموشا کوروساورا -12 مرد خشمگین- ترمیناتور 2- اینتر استلار - دارک نایب - مهر هفتم- نجات سربازرایان - نازوکا از دره باد میازاکی - قلعه ای در آسمان میازاکی (همه انیمیشن های میازاکی ) - استالکر تارکوفسکی -سه گانه Lotor -گلادیاتور -ژوراسیک پارک - thing جان کارپنتر-هزار توی پن - هردو alien , aliens -کسی از اشیانه فاخته پرواز کرد - گنج های سیرامادره - 2001 ادیسی فضایی - درخشش کوبریک و شاهکار دیگری از میازاکی چهیرو شهر اشباح

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
chart.png

ساختن این لیست حدود 3 ساعت طول کشید و مجبور شدم بین کارهام هی لیست رو ادیت کنم. بخاطر اینکه هر ننه قمری که دستش به یه دوربین رسیده یه فیلم به اسم راکی ساخته. بالای 20 بار لیست رو ادیت کردم تا راکی اصلی ظاهر شد.
چیزی که از همه بیشتر تو سرم بود این دو جمله بود: بسه دیگه کوروساوا نذار بسه دیگه هیچکاک نذار. نشمردم ولی فکر کنم بشه 25 فیلم رو فقط از بین کورساوا و هیچکاک انتخاب کرد.
متاسفانه برای خیلی از فیلمهای خوب مثل The Conversation , Bullitt , Stray Dog , Yojimbo , Rashomon , The Guns of Navarone , Double Indemnity , Witness for the Prosecution , Le cercle rouge و خیلی های دیگه جا نموند. واقعا میشه یه لیست دومی هم ساخت که از نظر ارزش برام با این لیست یکی باشه.
اگر بر اساس امار ظاهر شدن یک بازیگر در فیلمهای مورد علاقه ام بهترین بازیگر تاریخ رو انتخاب کنم توشیرو میفونه براحتی و با اختلاف از بقیه جلو میزنه و تاکاشی شیمورا هم دومه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر