25 بازی برتر PS VITA به نقل از IGN

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این تاپیک برای ویتا داران و ویتا دوستان هست! خرابش نکنید پس
آرمان جان خسته نباشی عالی بود
Rayman legend جاش خالیه تو لیست اما بازم لیست خوبیه ترتیب چینشش

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
+1 واسه آرمان
دستت درد نکنه، واقعا زحمت کشیدی... نبود اسمی از نینجا گایدن تو این لیست باعث معتبر بودنش هست برا من:d اما چرا دیگه Virtues Last reward نیست؟ اصلا باورم نمیشه! چندبار لیست رو بالا پایین کردم تا مطمئن بشم... اما... بازی از Virtues Last reward تو مخی تر آخه؟!!!! حتی منو از WoW انداخته بود!
پ.ن: اون هیثر آواتارت تو حلقم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این تاپیک برای ویتا داران و ویتا دوستان هست! خرابش نکنید پس
آرمان جان خسته نباشی عالی بود
Rayman legend جاش خالیه تو لیست اما بازم لیست خوبیه ترتیب چینشش
Rayman Legends هنوزم توی ویتا عالی هست اما به اندازه ای که origins توی ویتا درخشان بود نیست. بیشتر به خاطره اینکه نه هنوز از invasion خبری شده و نه اون مراحل تاچ زیاد خوبن ( چون تعدادشون زیاده حتما نبایستی به زور فقط تاچش میکردن D:)برای همین گمونم Origins هنوز بهتره :)

+1 واسه آرمان
دستت درد نکنه، واقعا زحمت کشیدی... نبود اسمی از نینجا گایدن تو این لیست باعث معتبر بودنش هست برا من:d اما چرا دیگه Virtues Last reward نیست؟ اصلا باورم نمیشه! چندبار لیست رو بالا پایین کردم تا مطمئن بشم... اما... بازی از Virtues Last reward تو مخی تر آخه؟!!!! حتی منو از WoW انداخته بود!
پ.ن: اون هیثر آواتارت تو حلقم :d
دقیقا D: نینجا جز بازیهای خوبه لانچ بود لول D: حداقل باید میزاستنش....حتی توی بازیهای fighting که اومد جای blazblue یا مثلا پرت DOA خالی بود که انصافا پرته فوق القعاده عالی بود
بعدم منم خودم اولین که لیست رو باز کردم چند بار بالا و پایین رفتم که مطمعن بشم VLR واقعا توش نبوده !!! احتمالا واقعای جا انداختن ! ign بهش 9.5 داده بود!!!!!!!!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
درسته فقط 12 تا انحصاری ویتا توی 25 تا لیست بازی هست اما امیدوارم بازیهای انحصاری که TGS معرفی شد بیاد توی غرب هم - اما تعدادی از همین عناوین هم باعث تشویق خرید ویتا میشه . به نظره من ایده اوردن بازیهای ایندی خوبه چون خیلی دوست دارن بازیهای ایندی رو روی handheld بازی کنن تا pc و کنسول . vita هم میتونه تنها handheld بازی که حدودا خیلی از بازیهای توپه indie رو داره. به علاوه اینکه نیاز به پرداخت پول بیشتر نیست...cross buy هستن خیلیاشون مثل Gua و Hotline و Spelunky و ....

آره خوب ايده داشتن بازى هاى ايندى و مينى روى ويتا فوق العادست ولى متاسفانه براى ما تو ايران خيلى گرون تموم مى شه :( و خريدنشونم با اين قيمت وقتى مى شه رو PC و PS3 مجانى بازيشون کرد شايد خيلى هم عاقلانه نباشه
من خودم به شخصه که عاشق بازى هاى ايندى هستم بيشتر ترجيح مى دم عنوان هاى exclusive رو روى ويتا خريدارى کنم و بشينم دعا کنم که ايندى هاى مورد علاقم به قول اون دوستمون Free بشن رو plus

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توی اینا من فقط Gravity Rush, Metal Gear Solid HD, Uncharted: Golden Abyss رو بازی کردم، به نظرم بهترینشون Gravity Rush بوده....واقعا بازی خلاقانه و جذابی بود...امیدوارم یه نسخه با یه همچین سیستم گیم پلی ولی با یه داستان و گرافیک نو برای PS4 بیادش....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر