25 بازی برتر از نظر شما

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب این ۲۵تای دوم
مثل سری اول ترتیب داره و از هر فرنچایز ممکنه چندتا باشه‌.

View attachment 312139
همین ۵۰تا بسه.

این ۲۵تا هم باشه برای honorable mention

1000002382.png
با تشکر از ایجادکننده تاپیک. کار ما اینجا تموم شد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من همین که این جا بیشتر از سه بار اسم Xenobalde رو دیدم. میتونم از الان سرم رو بذارم و با خیال راحت از این انجمن خارج شم :D

سلام :D

تاپیک خوبیست :D ولی 25 تا واقعا سخت بود :-s

هیچ ترتیب خاصی نداره :D

واو Magicka!!؟
انگار یه قفل از خاطرات من باز کردی با همین یه انتخاب پسر :D
تو لیست دوم ات هم که Sonic Rider رو می بینم. تو برادر غیر خونی منی :D

اون وسط مسط ها Elden Ring هم جا بدید. یخورده من تمرکزم رو بازی های قدیمی تر بود پاک یادم رفت اینو

بریم برای 25 تای دیگه
بسته به روز و حس و حالم ممکنه خیلی از بازی های این لیست با لیست قبلی جابجا شن. مثلا دیروز الدن رینگ زدم و به نظرم باید تو همون لیست اول می بود :D

chart (2).png

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من همین که این جا بیشتر از سه بار اسم Xenobalde رو دیدم. میتونم از الان سرم رو بذارم و با خیال راحت از این انجمن خارج شم :D

واو Magicka!!؟
انگار یه قفل از خاطرات من باز کردی با همین یه انتخاب پسر :D
تو لیست دوم ات هم که Sonic Rider رو می بینم. تو برادر غیر خونی منی :D

بریم برای 25 تای دیگه
بسته به روز و حس و حالم ممکنه خیلی از بازی های این لیست با لیست قبلی جابجا شن. مثلا دیروز الدن رینگ زدم و به نظرم باید تو همون لیست اول می بود :D

View attachment 312144

اینایی که بازی های استراتژی و گرند کمپینگی میذارن ، دوست خوب مان :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
خوب اینم پارت 2 :D

همچنان قانون one per franchise رو رعایت کردم و به ترتیب نیست :-"

البته تو 50 تا 3 تا ماریو گذاشتم ولی چون اسپین-آف حساب میشن اوکیه :> :D

لیست سوم هم خواهم گذاشت :-s
پارت 3:

پارت 4:

واسه پارت آخر چون میخواستم از هر Franchise تکراری نذارم لازم شد کمی فکر کنم

ولی در عوض یه چیزایی مثل Detroit و Driver و... جا مونده بودن یادم اومد :D

2 برابر همین تعداد میتونم لیست بسازم از بازی هایی که برنامه دارم یه روزی بازی کنم :)) :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
داشتم به این فکر میکردم پست ها میتونستن باصدا هم باشن. تصمیم گرفتم OST یا موزیک درون بازی چندتا از بهترین بازیهای عمرم را بذارم امیدوارم خاطره بازی خوبی بشه
بنظرم همه رو پلی کنید ازرشش رو داره .

دستت درد نکنه.
طبیعیه چشام خیس شد وقتی پلی دادم اینا رو؟🥺

• Like
Reactions: rpg321

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
اون second encounter فکر کنم اولین باری بود توی لیستها دیدم من اگه لیست دومی میساختم قطعا توی اون لیست بود.
من هنوز لیست بچه هارو ندیدم. قاعدتن ببینم کلی بازی یادم میاد)
همونطور که گفتم ما پیرمرد ها باید حداقل ۲ تا لیست بتونیم بسازیم :D
مثلن من از دوران کودکیم فقط یه دونه ninja warriors رو تونستم بچپونم تو لیست. و این منصفانه نیست))

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
مساله اینجاست که هرچی سن بالاتر باشه سخت تر میشه

Spec Ops The Line رو چرا یادم رفت :( ای بابا ! واقعا محشره اون بازی ... یکی از اندرریت های خیلی خیلی حق خورده شده ی بدبخت :D
Mirrors Edge هم یادم رفت نسخه اولشو :(

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
Monkey Island 2 توی 25 بازی برتر من هم بود و حتما نسخه ریمیکش رو تجربه کن. نصف جذابیت این بازی به انیمیشن های صورت + Voice acting نسخه بازسازی شده هستش. نسخه جدیدش هم سال پیش عرضه شد که البته خودم هنوز تجربه نکردم ولی نمرات خوبی گرفته.

از اون جایی که بازیهای Point and click و Comedy در کامیونیتی گیم ایران زیاد طرفدار ندارن کلا حس خوبیه وقتی میبینم یکی حتی میخواد بیاد سمت این سبک و سری.
این Monkey Island یه سکانس هایی داره که رسما تا چندسال تو ذهن میمونه.:D اگه خوشت اومد حتما سری Runaway- Deponia - Broken Sword - رو تجربه کن Kelvin and the Infamous Machine و Sally Face و Irony Curtainهم رو گوشی هستن.

درکل بنظرم اتمسفر و نویسندگی سطح بالا در سبک Point N click کم نداریم ولی چون این سبک طرفدار زیاد نداره اکثر اوقات کسی ازشون حرف نمیزنه. It Takes Two و بازیهای چندنفره هم همینطور، تاپیک گوتی 2021 دقیقا به غیر از دو سه نفر اصلا کسی به گوتی شدن It Takes Two اشاره نکرد.
آشنایی دارم با پوینت اند کلیک و اتفاقا runaway نسخه اول و دومش و neverhood و syberia رو تو این ژانر بازی کردم. ولی همیشه دوست داشتم مانکی آیلند و گریم فندنگو رو بازی کنم که هنوز فرصتش پیش نیومده. مرسی برای پیشنهاداتت✌️

• Like
Reactions: OceanSky

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من 25 تا که نمی‌تونم انتخاب کنم، هرکار کنم حق یه سری بازی‌ها خورده میشه!! :D
واسه همین سه‌تا بازی میگم که مطمئنم از همه بازی‌های دیگه‌ای که بازی کردم بالاترن و خیلی بعیده حالا حالاها یه بازی دیگه جاشون رو بگیره!
به ترتیب:
Dragon Age Origins
The Last of Us Part 2
A Plague Tale: Innocence
بچه بودم با وارکرفت 3 مخصوصا Frozen Throne هم خیلی حال کرده بودم ولی متاسفانه WOW همه خاطراتم رو خراب کرد واسه همین جز سه‌تا نیست! :D

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
دمتون گرم :D تاپیک رو بالا نگه دارید و خودتونم لیست های دوم و سوم بدید :D
Tier بندی میشه جالبه :D

ایشونم تیر 3 بنده :D در ادامه لیست اول و دوم :D لیست چهارم هم به امید حق میفرستم :D

چهار تا لیست و +100 تا انتخاب تازه کمی خیال ادم رو راحت میکنه :D (واقعا برام سخته بین این 100 تا هم، جدا کنم، و عاشق همه شون هستم، هرچند طبیعتا برخی جایگاه ویژه تری دارند)

پارت 3:

پارت 4:

واسه پارت آخر چون میخواستم از هر Franchise تکراری نذارم لازم شد کمی فکر کنم

ولی در عوض یه چیزایی مثل Detroit و Driver و... جا مونده بودن یادم اومد :D

2 برابر همین تعداد میتونم لیست بسازم از بازی هایی که برنامه دارم یه روزی بازی کنم :)) :D

یه لیست ۱۰ تایی از بازیهایی که خوشتون نمیومد میزدین این همه به زحمت نمی افتادین 😃

البته خود من در مورد فیلم و موزیک اینطوریم و شاید بتونم مثلا ۲۵ تا کارگردان یا ۲۵ تا آلبوم رو انتخاب کنم اما فیلم یا ترک رو نه چون سر به فلک میکشه...:)

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
یه لیست ۱۰ تایی از بازیهایی که خوشتون نمیومد میزدین این همه به زحمت نمی افتادین 😃
UO رو بستن اینجا بذارم دوستان ناراحت میشن :D

علاوه بر به اشتراک گذاشتن با بچه های فروم، برای خود آدم هم خوبه یکم فکر کنه ببینه واقعا 100 تا بازی برتری که رفته از نظرش چیان

سلیقه خودت رو میشناسی :D

• Like
Reactions: rpg321

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر