25 بازی برتر از نظر شما

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
View attachment 311861

نتونستم به ترتیب همشونو مرتب کنم. فقط ۸ تای اول رو مرتب کردم به ترتیب.
با تک تک اینا خاطره دارم :D
چرا سک بوی تا 3 گانه اصلیش هستن 3 تا little های دیگه خیلی بهتر بودن حتی نسخه psp با ps vita هم هستن

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چرا سک بوی تا 3 گانه اصلیش هستن 3 تا little های دیگه خیلی بهتر بودن حتی نسخه psp با ps vita هم هستن
والله میخواستم لیتل رو بزنم. ولی توی لیست پیداش نکردم. هرچی سرچ کردم نبود :D

• Like
Reactions: rpg321

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
والله میخواستم لیتل رو بزنم. ولی توی لیست پیداش نکردم. هرچی سرچ کردم نبود :D
چرا هستش باید سر هم می نوشتی
البته سک هم بازی خوبیه اما قطعا 3 گانه ش یک چیز دیگه س اگه لیتل بازی حتما نسخه ویتاشم برو خیلی خوبه
من فکر می کردم ویتاش نسخه همون psp هست اما بعدش فهمیدم کلا یک نسخه مجزا هست تبلیغات فاجعه سونی ستودنیه

• Like
Reactions: The Pale King

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
اینم 25 تای من:

سعی کردم از هر سری فقط یک مورد رو انتخاب کنم.
مثلا بین GTA 3 و GTA Vice City با اینکه تایمی که با وایس سیتی سر کردم شاید 20 برابر نسخه سوم بود اما GTA III یکی از انقلابی ترین و منحصر به فرد ترین بازیهای عمرم بود.
Silent Hill 2 (بهترین بازی ترسناک کل عمرم بهترین سری با اختلاف نجومی) و Silent Hill 4 (داستان فوق العاده والتر سالیوان) و یا COD 4 (بازی ای که این سبک رو دگرگون کرد) و Black Ops (بهترین داستان و پایان بندی این سری) گزینه بهتر رو انتخاب کردم.
توی این لیست Braid هم نماینده ای بود از بازیهایی مثل To The Moon, Machinarium و.... و همینطور ادای دینی بود به هنر ناب سازنده های این قبیل بازیها که واقعا هر کدومشون میتونه توی لیست بهترین بازیهای عمر یک گیمر باشه.
فقط رد دد چون باندلش توی لیست بود استثناست.:D

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
خب خب خب :D

بلاخره لیست چهارم هم از راه رسید :D از همون لیست اول، 99% بازی های انتخابیم یادم بود و فقط جا نمیشد، اصن همین شد که لیست های بعدی هم دادم، واقعا بدون اغراق میگم که همچنان یک سری از بازی ها تو ذهنم هستن که جا نشدن : ( دیگه ولی 100 تا کافیه :D تا حد زیادی تمام نیاز هارو پاسخ میده :D

خدمت شما، رده چهارم بازی های انتخابی :D

chart (4)-min.png

لیست های قبلی هم میشه اینجا دید، باور کنید اگه بگم همه شون رو بینهایت دوست دارم، بیراه نگفتم..

اول:

دوم:

سوم:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
یکسری بازی های قدیمی هستن که اون زمانِ خودشون خیلی لذت بخش بودن برام ولی واقعا الان دیگه قابل تحمل نیستن، علت اصلیش هم به خاطر منسوخ شدن گیم پلیه و الا باز گرافیکو میشه تحمل کرد
مثلا GTA های قدیمی رو یادمه اون زمانا که تازه اومده بود به شدت لذت بخش و اعتیادآور بودن ولی الان دیگه نه!
حالا نمی دونم اینطور عناوینم باید گذاشت توی لیست یا نه ولی خب من یکسری هاشون رو توی لیست 25 تای دومم گذاشتم
این 25 تای اول برای من همشون هم زمان ریلیز و هم الان فوق العاده بودن و هستن:

a.jpg

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
سلام :D

تاپیک خوبیست :D ولی 25 تا واقعا سخت بود :-s

هیچ ترتیب خاصی نداره :D
خوب اینم پارت 2 :D

همچنان قانون one per franchise رو رعایت کردم و به ترتیب نیست :-"

البته تو 50 تا 3 تا ماریو گذاشتم ولی چون اسپین-آف حساب میشن اوکیه :> :D

لیست سوم هم خواهم گذاشت :-s

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من حدود سه سال از ویدیو گیم دور بودم و هیچ بازیی رو تجربه نکردم. با دیدن لیست دوستان انگیزه گرفتم که دوباره برگردم به میادین :D این لیست پایین بازی هایی هستن که تو ویش لیست من بودن و یه سری دیگه هم تو لیست بقیه دوستان دیدم که بسیار دوست دارم تجربشون کنم. هر کدوم از بازی های لیست پایین این پتانسیل رو دارن که جای بازی های لیست 25 تای من بگیرن. برای استارت هم Chrono trigger رو رو گوشی گرفتم و دارم بازی میکنم و متوجه شدم تا همین جای بازی قطعا جای یکی از بازی های لیست من میگیره :D

download.png

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
من حدود سه سال از ویدیو گیم دور بودم و هیچ بازیی رو تجربه نکردم. با دیدن لیست دوستان انگیزه گرفتم که دوباره برگردم به میادین :D این لیست پایین بازی هایی هستن که تو ویش لیست من بودن و یه سری دیگه هم تو لیست بقیه دوستان دیدم که بسیار دوست دارم تجربشون کنم. هر کدوم از بازی های لیست پایین این پتانسیل رو دارن که جای بازی های لیست 25 تای من بگیرن. برای استارت هم Chrono trigger رو رو گوشی گرفتم و دارم بازی میکنم و متوجه شدم تا همین جای بازی قطعا جای یکی از بازی های لیست من میگیره :D

View attachment 312121
Monkey Island 2 توی 25 بازی برتر من هم بود و حتما نسخه ریمیکش رو تجربه کن. نصف جذابیت این بازی به انیمیشن های صورت + Voice acting نسخه بازسازی شده هستش. نسخه جدیدش هم سال پیش عرضه شد که البته خودم هنوز تجربه نکردم ولی نمرات خوبی گرفته.

از اون جایی که بازیهای Point and click و Comedy در کامیونیتی گیم ایران زیاد طرفدار ندارن کلا حس خوبیه وقتی میبینم یکی حتی میخواد بیاد سمت این سبک و سری.
این Monkey Island یه سکانس هایی داره که رسما تا چندسال تو ذهن میمونه.:D اگه خوشت اومد حتما سری Runaway- Deponia - Broken Sword - رو تجربه کن Kelvin and the Infamous Machine و Sally Face و Irony Curtainهم رو گوشی هستن.

درکل بنظرم اتمسفر و نویسندگی سطح بالا در سبک Point N click کم نداریم ولی چون این سبک طرفدار زیاد نداره اکثر اوقات کسی ازشون حرف نمیزنه. It Takes Two و بازیهای چندنفره هم همینطور، تاپیک گوتی 2021 دقیقا به غیر از دو سه نفر اصلا کسی به گوتی شدن It Takes Two اشاره نکرد.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب من خیلی فکر کردم ، شاید جمله "از نظر شما" باسه من در حال حاضر این باشه که 25 بازی که بیشتر از همه ازشون خاطره دارید ! :D این لیستی که من میدم 25 تا بازی هست که از زمانی که گیمر شدم تا سال 2010 بیشتر از همه باهاشون حال کردم ! البته فقط چیزهایی که الان یادمه ! چون شاید الان دو روزه دارم به این لیست فکر می کنم ، و باید بگم این بازی ها برای من توی سال های 1990 تا 2010 که بازی میکردم ، بیشترین و به یادموندنی ترین خاطرات رو ساختن.اگر بتونم و فرصت کنم لیست 2010 به اینور تا الانم میدم :D (اینم بگم که سال هارو چک نکردم ، ولی همشون باید تقریبا قبل یا نزدیک 2010 باشن)
ترتیب خاصی ندارم و بیشتر چیزی رو زدم که به نظرم بر اساس تاریخ بود (بازی ها تقریبا آنلاین ، مثل هیلو یا کانتر که اکثر خاطرشون برمیگرده به آنلاین هایی که میزدم هم توی لیست نیست !)

View attachment 311443

مرسی که تاپیک رو ادامه دادین :D اینم بقیه لیست من ، یعنی بهترین های سال های 2010 به بعد تا الان (شاید یکم بالا پایین باشه سال عرضه) لیست قبلی هم که از 1990 تا 2010 بود.
به طبع اگر بخوام فقط 25 تا بازی کلا انتخاب بکنم اکثرشون از همین دوتا لیست خواهد بود ، به غیر چندتا عنوان کاملا آنلاین که اینجا اصلا نیاوردم.البته عناوین دیگه هم حتما هستن که الان یادم نیست.

chart (1).png

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
View attachment 310994
ویرایش : بایوشاک بهترین شوتر تاریخه احتمالا. نداریم پکیج به این پرفکتی. ولی از دوم گای ترسیدم.
خب این ۲۵تای دوم
مثل سری اول ترتیب داره و از هر فرنچایز ممکنه چندتا باشه‌.

1000002381.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر