Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
سلام.
لطفا چنتا انیمه شبیه Barakamon معرفی کنین :D
سلام.
اوساگی دراپ که خلیل-ساما معرفی کرد که حرف نداره.
یه Udon no Kuni no Kiniro Kemari هم هست که البته یه نمه تم ماورایی-فانتزی داره ولی طوری نیست این موردش که از اصل قضیه دور بشه (هرچند تا آخر ندیدمش و الان خوب شد یادم انداختی برم ببینم!)
باراکامون رو اگه پسندیدی راستی یه پیش‌درآمد به اسم Handa-Kun هم داره که البته از جهاتی خیلی فرق می‌کنه با خودش؛ ولی به دوران مدرسه هاندا و رفقاش می‌پردازه و از این جهت باحاله.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
شروع فصل جدید با کلی انیمه جدیدو تبریک میگم به به :D

چند تاشونو دیدم یه نظر مختصری بریم:

Double Decker Doug and Kirill - E01
شخصیت اصلی خوبی داره باکا بازی خاص خودشو داره طنزی که تو راویگریش هستو دوست داشتم خداروشکر کاراکتر رو اعصابی نداشت تا بدین جا

Radiant - E01
نسبتا خوب بود هر چند ایده شون کلیشه ایه و یه جورایی تلفیقی از چند انیمه ست ولی بدم نبود شاید در ادامه نظرم عوض شد و ادامه ندادم ولی بعید میدونم
از اون تیپ انیمه هاییه که شخصیت اصلیش با سلام و صلوات میخواد شاخ شه اگه به سلیقه تون میخوره ببینید اگه علاقه ندارید شاید بره رو اعصابتون

Uchi no Maid ga Uzasugiru - E01
خخخخ این خوب بود
یعنی چیزایی که بچه هه جستجو میکرد عالی بود دهنشو :))
اینترنت رو از بچه هاتون بگیرید
انیمه یه جورایی تو سبک Usagi Drop و باراکامون ـه (سرو کله زدن یه بزرگسال با کودک) ولی به شیوه ای متفاوت

Irozuku Sekai no Ashita kara - E01
همون اول انیمه گفتم ای بابا قراره زخممون کنن با اون چیز خاص ولی اینطور نبود، فضای روشن و رنگارنگی داره به خاطر موضوع انیمه بایدم اینطور باشه، زیاد چیزی معلوم نشد تو این قسمت که قراره اتفاق خاصی بیوفته یا نه، به هر حال فضای درام عاشقانه س اگه دوزشون نبرن بالا خویه و بهش خوشبینم

Golden Kamuy 2nd Season - E01
دقیقا از همونجایی که تموم شد شروع میشه و هیچ تغییر خاصی نیست اگه فصل قبلی رو دید اینم می بینید برای من که داستانش جالبه
اون یارو هم چه پدرسوخته س با نقشه هایی که در سر داره :D

Tokyo Ghoul re 2nd Season - E01
هااااااااااااایپ (:|
قسمت بعد شیر تو شیری میشه که نگو

Fairy Tail Final Season - E01
فصل آخر :(
نشستم شاید روی گل لاکسوس رو ببینم بی ادبا نشون ندادن بهم اه ~X( :D
هر انیمه بلندی چه خوب چه بد موقع تموم شدنش حس خیلی بدی بهم دست میده همش میگم تموم نشو (برخلاف انیمه ناروتو که در حال پخش بود ولی من براش پنج شنبه ها گل میبردم بهشت زهرا چون کشتن انیمه رو و برام مُرده بود :| )

Goblin Slayer - E01
ای خداااااا
همون شروع انیمه از کاراکتری که به سلیقه م نمیخوره نشون دادن اونم چی؟ یه جورایی کاراکتر مکمل اصلی که دایم قراره ببینمش ~X(
از اینا گذشته بهش میخوره انیمه خوبی باشه ماجراجویی و مبارزه اینا داره همین قسمت هم که رحم نکرد یه ضرب شروع کرد خوب بود
(بر گابلین ها لعنت بفررررررررررررس IYKWIM )

چند تا دیگه هم بود که وقت نشد ببینم

Gntama Shirogane no Tamashii hen - S2 E14
همیشه باید ترول بشیم :D
من گینتاما موخوام :-s

One.Piece - E856
اها حالا شد لعنتی چقدر منتظر بودم انیمه به اینجا برسه

قیافه کاتاکوری وقتی داشت پیراشکی میخورد دیدنی بود شعرم میخوند =))
بیچاره این همه مدت چه عذابی رو داشته تحمل میکرده، از رو ناچاری و اجبار نمیشد بدون اُبهت باشه، اونجا راحت تو خودش بود آخی دلم براش سوخت
راستی اون عکس العمل لوفی چی بود یهو سریع شد؟ هر چی هست به چشمای کاتاکوری ربط داره چون گفت قدرتتو فهمیدم ولی من نفهمیدم :-w

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Goblin Slayer
قسمت اولش خوب بود، مبارزات و اکشنش رو عالی درآوردن. خشونت هم توش بیداد میکنه>:)
با این حرف که یه عده میگن خشونتش زیاد بوده هم مخالفم، همه قرار نیست وسط مبارزه برن عشق و صفا و به کراششون اعتراف کنن:D
فقط خیلی دوست دارم بدونم از اینجا به بعد داستان چه مسیری رو میخواد دنبال کنه... امیدوارم مسیر درستی باشه و از اون کارهایی نباشه که صرفا قسمت اولشون جذابه:-"

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستان این توکیو گول سیزن 3 قبلش باید چیزی دید یا خوند تا فهمیدش ؟ من 4-5 اپیزود دیدم چیز زیادی دستگیرم نشده همه عوض شدن اصلا سر در نمیارم و همینم باعث شده لذت نبرم زیاد ... احساس میکنم یه سیزن بینش بوده من ندیدم :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

AlirezaGrimes

کاربر سایت
Aug 18, 2017
35
دوستان این توکیو گول سیزن 3 قبلش باید چیزی دید یا خوند تا فهمیدش ؟ من 4-5 اپیزود دیدم چیز زیادی دستگیرم نشده همه عوض شدن اصلا سر در نمیارم و همینم باعث شده لذت نبرم زیاد ... احساس میکنم یه سیزن بینش بوده من ندیدم :D
باس مانگا رو بخونی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اوساگی دراپ رو دیدم و پسندیدم. چند سال پیش تو همین تاپیک معرفی کرده بودین :D

انیمه ی Amaama to Inazuma هم هستش...ماجرای یه پدر هستش که از دختر بچه ـش تنهایی بدون مادر، داره نگهداری میکنه.....انیمه بیشتر دور ور آشپزی و خوردن میچرخه
من تا نصف ـش رو بیشتر ندیدم، بعدش سرم شلوغ شدن و نتونستم هفتگی نگاش کنم...ولی تا همون جایی که دیدم، بدک نبودش...یه تستی بزن

دوستان کسی لینک دانلود برای Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor رو داره؟(فصل اول 2004)

لینک مستقیم کیفیت 720P از [HorribleSubs] رو برات PM کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر