Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
بعد از دیدن قسمت هفتم وایلت متوجه شدم که قسمت ششم رو ندیده بودم:[
==========
اسم کد گیاس اومد یادم افتاد که جزو اولین انیمه هایی بود که دیدم و اون موقع زیر نویس فصل اول نه تنها با نسخه ای که داشتم هماهنگ نبود بلکه تا حدودای قسمت 10 خیلی بد ترجمه شده بود و کلاً نامفهوم بود. منم که تجربه زبان ژاپنی نداشتم و تمام امیدم برای فهمیدن داستان به چیزی بود که اون زیر نوشته بود که بعضی وقت ها دیگه اصلاً معنی نمیداد. خلاصه یه وضعی بود تا بلاخره زیر نویس درست شد و من تازه فهمیدم لولوش کدوم یکیشونه=)) ولی از اونجا به بعد دیگه دیدنی شد>:) دلم هم نمیومد با دوبله انگلیسی نگاه کنم، چون نصف لذت دیدن کدگیاس به شنیدن صدای سیئوش بود مخصوصاً وقتی میگفت لولوشُ وی بریتانیا:x
پ.ن: یادش بخیر یه زمانی بحث های لولوش بهتر است یا لایت یاگامی خیلی داغ بود:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
آقا نظرتون درباره فصل دوم Attack on titan چی بود
برم مانگاشو بخونم یا منتظر فصل سوم بمونم؟
نخوندم مانگاشو تا حالا
یک وقت نری سر وقت مانگا....منتظر فصل 3 بمون...چیزی نمونده به ریلیزش
فقط انیمه فصل دوم یک طرف....تو ایتونز به صورت تصادفی البوم فصل دوم رو دیدم و گرفتم...به جرات میشه گفت عالیه.. از قلب تا استخون نفوذ میکنه...به این میشه گفت موسیقی heart touch
بعد از دیدن قسمت هفتم وایلت متوجه شدم که قسمت ششم رو ندیده بودم:[
==========
اسم کد گیاس اومد یادم افتاد که جزو اولین انیمه هایی بود که دیدم و اون موقع زیر نویس فصل اول نه تنها با نسخه ای که داشتم هماهنگ نبود بلکه تا حدودای قسمت 10 خیلی بد ترجمه شده بود و کلاً نامفهوم بود. منم که تجربه زبان ژاپنی نداشتم و تمام امیدم برای فهمیدن داستان به چیزی بود که اون زیر نوشته بود که بعضی وقت ها دیگه اصلاً معنی نمیداد. خلاصه یه وضعی بود تا بلاخره زیر نویس درست شد و من تازه فهمیدم لولوش کدوم یکیشونه=)) ولی از اونجا به بعد دیگه دیدنی شد>:) دلم هم نمیومد با دوبله انگلیسی نگاه کنم، چون نصف لذت دیدن کدگیاس به شنیدن صدای سیئوش بود مخصوصاً وقتی میگفت لولوشُ وی بریتانیا:x
پ.ن: یادش بخیر یه زمانی بحث های لولوش بهتر است یا لایت یاگامی خیلی داغ بود:D
اخ اخ به چه نکته ای اشاره کردی...یادمه هر اپیزود رو با حرص خوردن تموم میکردم...اون موقع هم عقل خیلیا نمیرسید یا بلد نبودن از رو دوبله انگلیسی زیر نویس فارسی بسازن و از طرف دیگه دوبله انگلیس عقب تر بود
در رابطه با وایولت باید بگم ادم میشناسم از قسمت 6 شروع کرده برسه به قسمت 1:D

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
تریگان فکر کنم چندقسمتی دیدم ولی دراپ کردم حالا یادم نیست بخاطر چی ولی کلا حال نکردم... اکر دیدی واقعا ارزش دیدن داره بیا بگو تا دوباره یه امتحانی بکنم :D

باو چی چی یه قسمت در هفته؟ OVA کنشین کلا 4 قسمت هست توی 2 روز ببین کلک بکن بره :D هفته ای یه قسمت کلا فازت میپره و اینم جوری نیست که ولش کنی به امون خدا تا هر وقت شد یه قسمت ببینی.

نه نمیشناسم، گروهی چیزی هستن؟ :D

منظورت یه انیمه کیفیت بالا که دز دارک و جدی بودن کمی داشته باشه؟ چند مورد میگم امتحان کن ببین حال میکنی یا نه :
Barakamon یه کار گوگولی مگولی(!) با کیفیت که قشنگ روح و روانت پاک میکنه از هرچی بدبختی،خیانت،انتقام و... خلاصه از همون اوپنینگ کار بگیر تا ایندینگ همه چیز پرفکته و پیشنهاد میکنم حتما ببین :D 12 قسمت هم بیشتر نیست.
اگر با رومنس مشکلی نداری بدون شک Nana ببین! فقط یه رومنس ساده و آب دوغ خیاری نیست که آخرش A میرسه به B یا تراژدی میشه :D کلا تمرکز داستان روی روابط و تعریف هر کسی از زندگی،عشق یا خواستن هست و در کنارش طنز فوق العاده بجایی داره که باعث میشه تلخی پنهان داستان کمتر لمس بشه.
یکی دیگه هم Mob psycho 100 هست اگر طاقت بیاری و با استایل طراحی و گرافیک انیمه کنار بیای کار عالی هست حتی بنظرم از One punch man بهتره :D اینم 12 قسمت بیشتر نیست و یه چیز متفاوت سوپرهیرویی که حتما ارزش دیدن داره.

F/Z بنظرم یه کار متوسطه، حالا با ارفاق خوب :D برای شروع هم معرفی بشه که دیگه هیچی :D
Black lagoon یا D.gray-man دیدی؟(جدی هستن)

تریگان رو وایسا من تموم کنم بهت میگم :D
---
بابا 4 قسمت من اگه پشت هم ببینم چه فایده داره؟:D ولی تو 10 روز تموم میکنم :D
------------
nujabes رو نمیشناسی؟ :D برو قسمت 11 چمپلو رو پلی کن اونجا که جین میخواد اون دختره رو فراری بده، اون آهنگه nujabes ـه، یا قسمت 17 تهش اوکورو.. البته کل چمپلو nujabes ه اپنینگ اندینگ و ...، اینا مثال برجسته ش بود... یعنی فکر نکن یه چمپلو داشتیم که nujabes براش ترک نوشته من به نظرم برعکسش مستندتره یعنی ما اول nujabes رو داشتیم که به زبان تصویر و انیمه تبدیل به سامورایی چمپلو شد، در این حد :D بعد imaganary folklore رو حتما برو... نه همش رو برو، تو یوتوب سرچش کنی بهتره... 36 سالگی تو سانحه رانندگی مرد.
--------

آها همین مدلایی میخواستم که گفتی، ایول :D
---------

نه این دوتا آخری هم که گفتی ندیدم.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اگه یه جوانمرد استارتش رو بزنه مطمئنم هنوزم بحث داغی درست میشه:-"
giphy.gif

• Like
Reactions: zack fair

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
تریگان رو وایسا من تموم کنم بهت میگم :D
---
------------
nujabes رو نمیشناسی؟ :D برو قسمت 11 چمپلو رو پلی کن اونجا که جین میخواد اون دختره رو فراری بده، اون آهنگه nujabes ـه، یا قسمت 17 تهش اوکورو.. البته کل چمپلو nujabes ه اپنینگ اندینگ و ...، اینا مثال برجسته ش بود... یعنی فکر نکن یه چمپلو داشتیم که nujabes براش ترک نوشته من به نظرم برعکسش مستندتره یعنی ما اول nujabes رو داشتیم که به زبان تصویر و انیمه تبدیل به سامورایی چمپلو شد، در این حد :D بعد imaganary folklore رو حتما برو... نه همش رو برو، تو یوتوب سرچش کنی بهتره... 36 سالگی تو سانحه رانندگی مرد.
--------

آها همین مدلایی میخواستم که گفتی، ایول :D
---------

نه این دوتا آخری هم که گفتی ندیدم.
Black lagoon رو حتما ببین احتمالا خیلی از این خوشت بیاد :D . مانستر هم شاید خوشت بیاد :-?
Yahari Ore no Seishun رو هم ندیدی :D؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
شخصا عاشق هردوشون هستم ولی از لایت بیشتر خوشم میاد:x
بزرگترین و شاید تنها تفاوتشون هم این بود که لایت انسان آرمانگرایی بود ولی لولوش یا همون زیرو هدف اصلیش انتقام بود که البته راه هردوشون بسیار پسندیده و نیکوست>:)
فقط یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد از محبوبیت لایت کم میشه اون گندی بود که نیمه ی دوم انیمه به کیرا و آرمان هاش زدن:-w
ezgif_2_c903aeecff.gif

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
فقط اکیبا پسند نباشه، چطور من مظلوم رو به F/Z بستن اولین باری که خواستم انیمه ببینم، خدا لعنتتون کنه
طائل همون روزا بود که Jin-Rou رو دیدی همه چی اوکی شد دیگه :D
فقط بشین حتماً درست چکش بکن که تو یه فاز مناسب ببینیش :D این previewهاش رو هم بزن بره تا جایی که یادمه اسپویل داشتن.
اینایی که رضا گفت ببینی برا این حالت خوبن ولی این Nana خیلی دیگه مخالفه با فازت به نظرم :D کنار اینا به این 3gatsu no Lion هم یه نگاهی بنداز، جدا از تفاوت فازش توش یه مشت مرد میانسالن که میشینن یه چیزی شبیه شطرنج بازی میکنن و فاز میگیرن، فازشونم از این فازای ژاپنیه، همین خودش خیلی دورش نمیکنه. کیفیت و ایناشم که همه خوبن :D

در حدی خوب هست پیشنهاد برای اکثر کسایی که میخوان شروع کنن به انیمه دیدن و جذب بشن... فکر کنم فصل سوم تایید شد بعد چندین سال با اینکه پایان بندی و همه چیز پرفکت بود و دیگه معلوم نیست میخوان چه بلایی سرش بیارن : |
چجوری روشون شد انصافاً بعد اینکه ما اینهمه با پایانش فاز گرفتیم تخیل زدیم بزنن براش ادامه بسازن :D معرکه بود اصلاً. بعید میدونم خودم این ادامهه رو ببینم
نانا به این خوبی چشه مگه؟ :D
نانا چیزیش نیست، اتفاقاً جزو کارای محبوب خودمم هست، در حدی که خبر ادامه ی مانگاش جزو بهترین خبرای انیمه/مانگایی ممکنه برام :D منتها این مدل رومنس و غلظتش با این چیزی که طائل گفت نمیخونه زیاد، زیادی دوره یعنی :D

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
نه این دوتا آخری هم که گفتی ندیدم
Black lagoon بنظرم خوشت میاد ولی D.G-M یکم شک دارم :D فکر کنم تازه حدود قسمتای +25 داستان تازه شروع میشه و جون میگیره! ولی خب اینم بگم داستان،شخصیت پردازی،طراحی و... حتی با اینکه انیمه قدیمی هست ولی همه چیز در بالاترین سطح خودش قرار داره. منظورم سری قدیمیه با 110 قسمت نه سری جدید که ادامه قبلی هست(خودم هنوز سری جدید ندیدم :D).
حالا نمیخواد همه با هم امتحان کنی و هی شاخه به شاخه بشی، بذار برای بعد وقتی خواستی دوباره چند تا انیمه جدی ببینی.
+
Yahari هم اون بالا دوستمون اشاره کرد میخواستم بیارم جز پیشنهادای تغییر(!) فاز ولی خب یادم رفت :D اینم کار با کیفیتی هست و اگر با فضای مدرسه ای مشکلی نداری حتما یه امتحانی بکن چون اینم بر اساس روابط و... هست.

پ.ن: حال و حوصله هم داشتی بیا یه لیست بده از کارایی که دیدی و خوشت اومد که راحت تر اینجا به راه راست هدایت بشی :D

@Sam _Fisher
نانا به این خوبی چشه مگه؟ :D من میخواستم بگم بیا برو Highschool DxD ببین دیگه از عواقب بعدش ترسیدم : ))

آره منم فکر نکنم فصل جدید ببینم... احتمال 90% میان آب میبندن به اون پایان و اینم که بعد چندسال میخوان فصل جدید بسازن بیشتر بخاطر شهرت این کار و فن بیسی که داره تا دوباره یه پولی به جیب بزنن ://

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فقط خواستم بگم من دو تا از بهترین انیمه هایی که دیدم تو سبک جوسی بودن
پارادایس کیس !
نانا!
......................
چرا بهار نمیاد ! این فصل هیچی نداره برام ! نه از فیلم هندی تایزای خوشم میاد و نه اورلورد این فصل خوب بوده ! قشنگ هیچ تفاوتی با قرص خواب نداره ! فصل یک یه لخظه هم از اکشن نمیفتاد ! این فصل باید بیشینم چرت و پرت گفتن کارکترا رو گوش بدیم!

ولی خب با این حال زمستون رو سر میکنم ! بهار طوفانی در پیشه

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
یک نگاهی بندازیم به بترکون های فصل بعد:

Steins;Gate 0
Tokyo Ghoul:re
Persona 5 The Animation
My Hero Academia Season 3
High school DxD Hero
Food Wars! Shokugeki no Soma: The Third Plate - Toutsuki Ressha-hen
Captain Tsubasa این یکی اسپشیال ایرانی هاست :D

این دوتا رو نمی دونم واقعا بترکون بهشون می شه گفت یا نه (به عبارتی نمی شه گفت :D )، اما به هر حال طرفدار دارن:
Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
Full Metal Panic! Invisible Victory

توی فیلم ها (که البته معلوم نیست کی دست ما بهشون برسه :( ):
Code Geass: Hangyaku no Lelouch III - Oudou
Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai
Godzilla: Kessen Kidou Zoushoku Toshi

پ.ن: کسی به Tokyo Ghoul بپره میام سراغش ها :-w

دعا آخر سال: خدایا Psycho-Pass جدید تایید بفرما [-o<

پ.ن2: انیمه Devils Line هم میاد که به شدت شبیه Tokyo Ghoul می زنه، امیدوارم چیز خوبی از آب در بیاد، کلا این سبک حال می ده >:) (سر Osama Game که بد فیل شدیم :| )

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام
ترتیب دیدن انیمه Mushishi رو میخوام
ترتیب برای Mushishi

Mushishi - تعداد قسمت 26 تا
Mushishi Tokubetsu-hen - Hihamukage - تک قسمتی
Mushishi Zoku Shou - تعداد قسمت 12 تا (قسمت 11 و 12 با هم تو یه قسمت آمد)
Mushishi Zoku Shou S2 - تعداد قسمت 10 تا (اگه با اون 12 تای فصل قبلی جمع بزنی، میشه 22 قسمت برای فصل اول و دوم، سری Mushishi Zoku Shou)
Mushishi Zoku Shou - Suzu no Shizuku - تک قسمتی که به عنوان قسمت 23 و 24 برای پایان سری Mushishi Zoku Shou سال بعدش امد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر