Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
مانگای شینگکی نو کیوجین یا همین اتک آن تایتان دیگه نفس های آخرشه. همه ی سوال هایی که توی فصل اول انیمه (و فصل دوم تا هر جا که بسازن) ایجاد میشه، جواب داده شده.
فکر نمی کنم از مانگاش خیلی مونده باشه. معقول اینه که توی 10-15 قسمت دیگه جمعش کنه بره پی کارش:D

خوشبختانه پیشروی داستان توی مانگا هم ناامید کننده نبوده. حداقل برای من این طور نبوده که بخوام نویسنده رو فحش کش کنم (*تصویر کوبو از ذهنش عبور می کند...*)
بنابراین اگر حال مانگا خوندن ندارید، فکر کنم می تونید منتظر فصل سوم (احتمالی) باشید و امیدوار هم باشید توی اون فصل سوم سر و ته ماجرا رو هم بیارن.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
منم تا چند قسمت آینده و یکم جلوتر رو خوندم، اما عمرا اگر جواب خاصی بگیرید، این فصل فقط سوال!!!!:-"
سر همین موردم که قرار نیست هیچ جوابی بده ولش کردم دیگه:-"

ولی خوب... اخیرا گویا خیلی چیزها مشخص شده:-"
الان تقریباً همه چیز مشخص شده توی مانگا . به اوج رسیده و توی مرحله فرود و مشخص کردن سرانجام کاره .

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,028
نام
Ali
كل قسمت منتظر بودم ماهيت اين تايتان پشمالو رو بگن نگفتن :D
علت اين رفتار دوگانه راينر هم مشخص شد، منتظرم ببينم هدف برتولت اينا نابودي انسانيت هست يا حاكمان درون ديوار ، كلا سئوال اصلي انيمه اين قسمت مشخص شد، "دشمن اصلي كي هست؟"

دوستان سايتي منبعي چيزي هست كه ميزان فروش انيمه هاي سريالي رو توش مشخص كنه؟

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازی Little Witch Academia : The Witch of Time and The Seven Wonders هم توسط Bandai Namco برای PS4 معرفی شد ( فعلا فقط برای ژاپن )
تاریخ عرضه هم سال 2017 اعلام شده !

اسکرین شات های بازی :
Little Witch Academia: The Witch of Time and the Seven Wonders Screenshots (May 28, 2017) — Gematsu

سایت بازی :
リトルウィッチアカデミア 時の魔法と七不思議 | バンダイナムコエンターテインメント公式サイト

پ.ن : به دلیل پاک شدن پست قبلی دوباره این پستو با رعایت قوانین میذارم :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پ.ن : به دلیل پاک شدن پست قبلی دوباره این پستو با رعایت قوانین میذارم :D
پست قبلیتو ویرایش کرده بودم .
احتمالاً حواسم نبوده و مارکش کردم و از مارک درش نیاوردم و بعدش قاطی پستهای دیگه ای پاک شده :|

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
این Ore Monogatari چرا رابطه بین دوتا شخصیت اصلیش انقد الکیه؟ اعصابمو خورد کرده دیگه، دلم نمیخواد دراپش کنم ولی خیلی داره سعی میکنه جوری باشه که دراپ کنم:| آخه کدوم دوس دختر دوس پسری با هم اینجورین خدایی؟:|
طرف برا اینکه دست دوس پسرشو بگیره گریه میکرد و من پاک نیستم و فلان
میخواستم همونجا خودکشی کنم من:|

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
این Ore Monogatari چرا رابطه بین دوتا شخصیت اصلیش انقد الکیه؟ اعصابمو خورد کرده دیگه، دلم نمیخواد دراپش کنم ولی خیلی داره سعی میکنه جوری باشه که دراپ کنم:| آخه کدوم دوس دختر دوس پسری با هم اینجورین خدایی؟:|
طرف برا اینکه دست دوس پسرشو بگیره گریه میکرد و من پاک نیستم و فلان
میخواستم همونجا خودکشی کنم من:|
خوبیش این بود که خودشم از این نظر خودشو جدی نمیگرفت،تا جایی که یادمه :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
واقعن با فصل یک Academia حال کردم الانم که انیمسشنی نیست حد اقل تا زمانی که کستل وانیا بیاد بعد خ.ر.د.ا.د ادامش مبینم از محدود انیمه هایه که باهاش حال کردم این جدیدا یا عاشقانه ها که همشون .... م.خرفن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر