15 قهرمان بزرگ دنیای بازی + داستان کامل شخصیت هر کدام ( بخش اول )

قهرمان محبوب شما کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    611

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
Solid Snake کیلومتر ها با بقیه فاصله داره. به نظر بنده مکس کبیر بایستی دوم باشه،در ضمن بسیار عالی نوشتی.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام
البته باید جای گابریل , سیمون یا ریچتر یا آلوکارد رو میزاشتید اما خب گابریل هم با این که تازه وارد گود شده! میتونه در مبارزه با دراکولا موفق باشه.
ممنون بابت تاپیک

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
کو کریتوس؟ کو مسترچیف؟؟؟؟؟
من به جان مارستون رای دادم. یه شخصیت با مرام خاصی داره میره زیر پوست آدم روانیت میکنه.آخر بازیم که.....اصلا آخرشه انصافا!

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
اتزیو در Assassin's Creed: Brotherhood به قسطنطنیه سفر میکند تا از اسرار ناگفته جدش ، الطیر باخبر شود . در این راه با افراد و اتفاقات زیادی روبرو میشود و به سختی و با تمام وجود ، همه موانع را کنار میزند تا به هدفش برسد . بازی Assassin's Creed: Brotherhood اخرین بازی بود که بازیبازان با اتزیو همراه بودند .
؟؟؟!!!!!!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
اتزیو در Assassin's Creed: Brotherhood به قسطنطنیه سفر میکند تا از اسرار ناگفته جدش ، الطیر باخبر شود . در این راه با افراد و اتفاقات زیادی روبرو میشود و به سختی و با تمام وجود ، همه موانع را کنار میزند تا به هدفش برسد . بازی Assassin's Creed: Brotherhood اخرین بازی بود که بازیبازان با اتزیو همراه بودند .
؟؟؟!!!!!!!!
Revelation آخرین بازی Ezio بود دیگه
Ezio پیر شده!! چه فرقی داره پیر باشه یا جوون بالاخره بازیبازان با Ezio بودن دیگه:D

ولی Joker آخرین بازیش Arkham asylum نبوده
Arkham city بوده:D

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
بعد ازتشکیل زندگی جان مارستون دارای یک فرزند پسر به نام
Abigle
میشود .
------------------------------------------------------------------------------------------
Abigle زنش بود و Jack پسرش

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حسين با وجود اين همه قهرمان فكر كنم بايد ميزدي 150 قهرمان بزرگ:d

---

ولي بي نهايت ممنون مطالبت بسيار خوب و متنوع هستش و ارزش وقت گذاشتن رو داره البته نه اينكه مطلب بقيه دوستان بد باشه ولي سطح كيفي مطالبت نسبت به خيلياشون بالاتره و همين مخاطب رو جذب ميكنه;)
البته جاي خالي خيلي از شخصيتا احساس ميشه ولي بازم خوب بود;):d

بنده هم به 4 نفر راي دادم:d

amirrobin76

کاربر سایت
Sep 20, 2012
47
نام
amirhossein
جایی که Ezio Auditoreباشه دیگه حرفی واسه گفتن باقی نمیمونه
acevolution.jpg

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
منظر بخش دوم هم هستیم . به قول دوستمون کاش مقاله رو قبل از مشابقه کاراکترها میزدی .

اول اینکه جوکر قهرمان نیست .

دوم اینکه :

یکی از دلایل اصلی کشیدن خطی قرمز در کنار دهان جوکر ، پیروی از ایده های
بروس وین
.... منظورتون همون بازیگر فیلم بتمنه دیگه ؟!

سوم اینکه تو مقاله مرگ های تاثیر گذار اومدین گفتین کول مک گرث : مرده ، بعدش اینجا چیزی در مردش نگفتین ؟! تا جایی که من بازی کردم اتفاقی براش نیفتاده .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یکی از دلایل اصلی کشیدن خطی قرمز در کنار دهان جوکر ، پیروی از ایده های .... منظورتون همون بازیگر فیلم بتمنه دیگه ؟!

سوم اینکه تو مقاله مرگ های تاثیر گذار اومدین گفتین کول مک گرث : مرده ، بعدش اینجا چیزی در مردش نگفتین ؟! تا جایی که من بازی کردم اتفاقی براش نیفتاده .

نه . بروس وین یه شخصیت داستانیه . البته فکر کنم داستان پرداز واقعی هم باشه .
درموردکولمک گرث هم باید بگم که مطلب ترجمه هست . چیزی که خوندی ، چیزی بود که تو منبع نوشته شده بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر