PS3 داران مشهد

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
من جایی بهتر از ام بی نمیشناسم!!!ولی یک نصیحت میکنم هرگز جنس دست دو از سعدی نخر یا هم اگر میخای بخری با یکی برو که وارد باشه!!!ببخشید فضولی میکنم(جهت راهنمایی بهت) چی میخای بخری ؟؟؟؟

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام به همگي
من يه مدتي نبودم...! واي پسر اين TLOU را الاني تموم کردم . دلم گرفت !!!
چقدر قشنگ بود و هست!

امير خان خوبي؟

آخرین ویرایش:

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام بچها؛؛من هم بازی ده لست رو تموم کردم واقعا زیبا بود فقط من داستان بازی رو کامل نفهمیدم کسی هست که داستان بازی رو کوتاه توضیح بده!:x!؟؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

erfan9022

کاربر سایت
May 6, 2013
28
نام
فرهاد
کسی جایی سراغ نداره بازی با قیمت خوب بده هرجا میرم LOU رو میگن تو سعدی 250 به بالا خیلی زیاده خداوکیلی بعدم الان موندم GTA رو میخوان چندبدن؟:d

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
سلام
دوستانه مشهدی که دستگاشونو مشهد کپی خور کردن کسی هست که بهم معرفی کنند ؟(از نظر قیمتی با انصاف باشه و مثل وحید نعمتی نباشه)
نامرد میگه از 90 تا 200 تومان باید دستگات اینجا باشه بازش کنم ببینم (خو آخه گرگ سعدی دستگام اگه کپی خور بر فرض همون 90 تومانی که قیمت گذاشتی باشه تو میگی همون 200 بوده و 200 تمیز تو پاچه بنده میکنی):( از کجا باست بفهمم آخه و بهشم که علنن نمیشه اعتماد کرد
دوستان کسی میشناسند خودشون اونجا برده باشند؟ اون وحید نعمتی که اصن یه وضعییییی

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
سلام
دوستانه مشهدی که دستگاشونو مشهد کپی خور کردن کسی هست که بهم معرفی کنند ؟(از نظر قیمتی با انصاف باشه و مثل وحید نعمتی نباشه)
نامرد میگه از 90 تا 200 تومان باید دستگات اینجا باشه بازش کنم ببینم (خو آخه گرگ سعدی دستگام اگه کپی خور بر فرض همون 90 تومانی که قیمت گذاشتی باشه تو میگی همون 200 بوده و 200 تمیز تو پاچه بنده میکنی):( از کجا باست بفهمم آخه و بهشم که علنن نمیشه اعتماد کرد
دوستان کسی میشناسند خودشون اونجا برده باشند؟ اون وحید نعمتی که اصن یه وضعییییی
دستگاتو ببر mb اهل این صحبتا نیست اگه با 90 درستش کنه بیشتر نمیگه
آدرسشم ملک آباده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر