FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
جا داره تقدیر کنیم از تیم مویشن کپچرینگ ea و سوپراستار و کاوره بازی
# ساق #میچرخه ولی نمیشکنه # ارتوپدی
View attachment 79306
عمو جان کمین کرده بودی دمو بیاد بیای ترول بازیتو شروع کنیا
من بعید میدونم اصلا داشته باشی دمو رو شایدم داری به هر حال مهم نیس
اما معلومه انتظار میکشیدی فقط بگن دمو اومد تو شروع کنی به مزه پروندن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

میگم تو اصلا تو پستهات متلک به pes نندازی نمیشه؟
فقط یه سوال تو دمو چند تا تیم هستند
ایا تمرین هم تو دمو هست؟
امسال میخوام هر طور شده 50 دست به بالا بازی کنم شاید تونستم از فیفا خوشم بیاد
اینجوری ممکنه هر سال از دو تا فوتبال لذت ببرم
؟؟؟ خوبی شما؟ چه تیکه ای اینداختم

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی ولی وقتی کامنت های شما رو میخونم حس میکنم یه مشکلی از طرف شما هستش و خیلی داری گیرهای الکی میدی!

بازی قراره ازش لذت ببری نه اینکه بگردی دنبال یه چیزی و بگی بیا فیفا بدرد نمیخوره چرا چون توی دمو تونستم با کلی گشتن یه صحنه ایراد دار که اصلا مشخص نیست پیدا کنم!

کلا مفهوم گیم زیر سوال بردی شما یه نفری...

گیر الکی! بیخیال رفیق ! بیکاریم اینجا ایسگاه شما رو بگیریم! همچین انیمشین هایی دیدی جای دیگه خبر بده

مفهوم گیم! LOL ! شما یه نفری نه چند نفری به لطف فیفا مفهوم گیم رو بره من و دوستان تعریف کن اگه ممکنه . . . . .

عمو جان کمین کرده بودی دمو بیاد بیای ترول بازیتو شروع کنیا
من بعید میدونم اصلا داشته باشی دمو رو شایدم داری به هر حال مهم نیس
اما معلومه انتظار میکشیدی فقط بگن دمو اومد تو شروع کنی به مزه پروندن

لحنتو سریع خودمونی نکن

از نظر شما جماعت هرکی در مورد فیفا بَد بگه اَخه !

چیزی که عیان عست چ حاجت ب بیان است! 4تا رفلکس و انیمیشن قشنگ هم شما بذار (اگه دیدی ) ! شما که زود تر شروع کردی پست دادن (الکی تعریف تا پست دادن فرق داره البته )

جالبه هرچیزی که مشکل داره از نظر اساتید شاهکاره! !

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
؟؟؟ خوبی شما؟ چه تیکه ای اینداختم

گیم پلی ....گیم پلی! فوق العاده شده! نامرد EA به رقیب شانس رقابت نمیده و امسال از قبل هم بهتر شده!
بحث و ادامه ندیم:-bdمخصوصا وقتی تاکیدت فقط رو گیم پلی هست
جواب سوالهامو بده میخوام دانلود کنم اگر تمرین داشته باشه

• Like
Reactions: Milad_HW

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گیم پلی ....گیم پلی! فوق العاده شده! نامرد EA به رقیب شانس رقابت نمیده و امسال از قبل هم بهتر شده!
بحث و ادامه ندیم:-bdمخصوصا وقتی تاکیدت فقط رو گیم پلی هست
جواب سوالهامو بده میخوام دانلود کنم اگر تمرین داشته باشه
گیم پلی خوب شده تیکه به پسه؟ شما منظور رو بد میگیری! با توجه به دمو گیم پلی فرسنگها از پس جلوتره اما من اونجا منظورم واقعا تیکه اینداختن نبود فقط رشد زیاد فیفا بود که خب وقتی سال پیش بهترین گیم پلی بود امسال هم رشد کرده مشخصه که شانسی به رقیب نمیده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ظاهرا طبق نظرات بازی شخمی شده.
دانلود کنیم یا نکنیم؟! ارزش داره؟
بازی که بهتر شده ولی اگه مثل ما خیلی هیجان بازی کردن نداری بزار بازی اصلی بیاد دیگه حجمتو به باد ندی

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام من دیشب دمو رو دانلود کردم ، اولین بازی رو با رئال مادرید و اتلتیکو شروع کردم فیس زیدان رو درست کرده بودن ولی فیس مربی اتلتیکو تو دمو نیست که مطمئناً تو نسخه اصلی هستش همینطور هم فیس بازیکنهای رئال مثل کاسمیرو و آسنسیو و ... ،

من معمولاً دکمه سانتر و شوت جابه جا میکنم چندثانیه اول بازی داشتم دکمه هارو چک میکردم که یه تکل از پشت با مودریچ زدم و اخراج شد:Dو عکس العمل زیدان برام جالب بود خیلی عصبانی شده بود داشت خودشو میکشت :Dکه تو نسخه های قبلی انیمیشن ها به این شکل نبود و تقریباً مربی ها بیخیال بودن ،

بعد از اون بازی رو 10 نفره ادامه دادم ، قبل از اینکه فیفا 18 بیاد و یا دمو رو دانلود کنم به خودم گفتم که قطعاً گیم پلی همون خودشه و توقع آنچنانی هم نداشتم که باز آنچنان تغییر کنه که تقریباً همینطور هم بود فقط در بخشی تغییراتی دیدم مثل گرفتن توپ یا ( به اصطلاح میگن تکل کوچیک ) که مثل نسخه قبل نیست بازیکن حریف هنوز بهت نزدیک نشده شما هی وسط کار داری تکل میزنی و باید دقیقاً به بازیکن نزدیک بشی و با اینکار توپ ازش بگیری ،

در مورد دفاع هم همینطور یه مقدار سخت تر شده و بیشتر کنترلش با خودته و کمتر بهت کمک میشه ، در مورد حمله تیم حریف خیلی حمله های جدی تری انجام میده ، سرعت بازی کمتر شده و کاملاً در بازی اول اینو احساس میکنی و توپ هم طبیعی تر ،

در مورد نورپردازی من هیچ مشکلی ندارم حالا بقیه دوستان میگن شب تاریکه به نظر من واقعاً اینجوری نیست خیلی راحت بازی کردم ، انیمیشن ها روون تر شده و تماشاگرا در بعضی از صحنه ها سه بعدی نمایش داده میشن مثلاً بعد از زدن گل یا آخر بازی ،

دروازه بان ها مشکلی ندیدم البته باید بیشتر بازی کنم ، در مورد چمن هم مشکلی ندیدم و حتی به نظر من از نسخه قبل خیلی بهتر شده ،

تعویضای جدید هم در بین بازی بهتون پیشنهاد میشه با زدن دکمه R2 که میتونین تایید کنین که تعویض انجام بشه یا نه یا خودتون بازیکن دیگه ای رو با روش قدیمی تعویض کنین ،

هیکل بازیکنها درشت شده و این خیلی بده امیدوارم اینو با آپدیت حل کنن واقعاً همه چهارشونه شدن !!!! :|

یه مورد دیگه هم که دیدم دریپل زدن هستش حرکات تکنیکی تو نسخه های قبلی اینقد سریع نبود این نسخه خیلی سریع میشه حرکت تکنیکی زد از یه نظر من این مدل دوست دارم چون تونسخه های قبل از بس کند بود سریع توپ از دست میدادم ولی از یه نظر ممکنه تو التیمیت تیم در این حالت وضعیت جالبی نباشه .

آخرین ویرایش:

rezacastel33

کاربر سایت
Feb 15, 2017
94
رفقا سلام اینم نقد مختصر من از دمو
درگیری فیزیکی و تن به تن عالی کار شده
توپ بهتر شده
تور دروازه افتضاحه افتضاحه نسبت به ۱۷ انگار سیم فنس کشیدن نه تور
چمن خوبه
وضعیت استادیوم ها فرقی نکرده اون تریلر الکی بود یعنی ؟
فیزیک ظاهری بازیکنا افتضاحه افتضاحه
مثه همیشه فیس و تتو خیلی از بازیکنا نیست شاید تو اصلی حل شه
نور زمینم تاریکه به قوله دوستان ولی از فیفا ۱۱ که من فیفا باز شدم تاریک بودت همیشه به نسبت pes
پاس ها حس میکنم بهتر شده مخصوصا پاس های پشت دفاع که تو ۱۷ یه دونشم نمیرسید .!
انمیشنا و اینا هم که فرقی نکرده
کلا به نظر من پس رفت بوده تا پیشرفت ۱۷ خیلی خیلی عالی بود ۱۸ اگه همینی باشه که تو دمو هست من یکی نا امید میشم

HOSSEIN405

کاربر سایت
Sep 7, 2017
49
بلخره من هم دمو رو تست کردم ، و باید بگم که انتظاراتم برآورده نشد ! من 17 رو بازی کرده بودم کمی انتظار نداشتم تغییرات به نسبت 17 انقدر کم باشه ! :-$

دوباره بر میگردم سمت PES شکر خدا دمو رو گرفتم اگه 200 تومن میدادم به این فیفا تا آخر عمر خودمو نمی بخشیدم :p:-j

• Like
Reactions: اروند 2520

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
خب منم دمو رو تست کردم
خداروشکر میکنم که بسته همراه اول داشتم که بازیو گرفتم
این دیگه چیه؟؟!
نسل هشت و این فوتبال؟؟
فیزیک اصلا حس نمیشه،توپ کجاش سنگینه؟
نورپردازی تو شب افتضاحه،انگار پروژکتورا یکی درمیون درستن،واقعا آدم حالش بهم میخوره...ea هم داره میشه یوبیسافت...
من فن pes نیستم ولی عقل سلیم میگه که ی سری حقایقو باید گفت،قشنگ انیمیشنا و سنگینی و فیزیک تو pes قشنگ ی نسل جلوتره،نکات مثبت بچه ها گفتن ولی اصلا در مقابل نکات منفی به چشم نمیان،پاسکاری انگار قشنگ پینگ پونگه...
من بازی اصلی ورزشیم NBA 2k هست ولی بازم بازیو تهیه میکنم چون ی طرفه قصه هم پدرم هست که بازی میکنن
ولی حسرت میخورم که pes لایسنس و سرور درست حسابی نداره.
درکل ناامید شدم اصلا تغیرات به چشم نمیاد،این دزدا با چهارتا چمدونم آمبولانس کنار زمینو تماشاگر ملتو سرکار میزارن...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
همونطور که دوستمون بالا اشاره کردن درگیری فیزیکی عالی شده
سرعت هم خوب شده ولی اگر کند تر هم میشد بهتر بود
توپ هم خوب شده
بنظر من ارور پاس و شوت هم خوبه
از میگ میگ بازی خبری نیست تا حالا که بازی کردم و دریبل زدن سختر شده
بازی نسبت به 17 آسونتر نشده
جو استادیو ها هم خوبه ولی داخل تریلرها تنوع تماشاچی ها بیشتر بود که به گمونم داخل نسخه اصلی درست شه,ی چیز جالب که دیدم این بود که شوت زدم ولی توپ رفت به سمت تماشاچی ها که جاخالی دادن که توپ بهشون نخوره!
کنترل کردن توپ طبیعی تر شده و بعضی مواقع توپ از پای بازیکنها جدا میشه و دفاع هم سخت تر شده
در کل گیم پلی بالانسی داره
نکات منفی:
تاریک بودن استادیوم ها خیلی رو مخه
بعضی فیس ها
فیزیک بازیکنها که خیلی خوب نیست مثلا فیزیک راموس
داور بعضی صحنه ها نقش مترسک داره
کم بودن انمیشنهای دویدن احساس میکنی همه ی جور هستن به غیر از اونایی که پلیر ایدیشون رو درست کردن
در کل بهتر از 17 هست و دوستان فیفا باز رو راضی میکنه,ولی همین که فیزیک توپ و برخوردهای فیزیکی و ایدی پلیر رو روش کار کردن خودش خوبه اما هنوز جای بهتر شدن داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر