Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من یه سه روزی هست بازی را گرفتم واقعا دارم باهاش حال میکنم نمیدونم چرا انقدر متای بازی پایین شده حالا نمیگم بازی خیلی شاخه ایراد نداره اما خداوکیلی دیگه حداقل متای دور و بر ۷۵ باید میگرفت.گیم پلی بازی واقعا لذت بخشه مخصوصا قسمت آف رود .یه چیزی که باعث شده بازی امتیاز پایین بگیره اواخر بازی بازی دچار یکنواختی و تکرار میشه یکم لذت بازی را کم میکنه ولی در کل اگه از nfs خوشتون میاد زیاد خودتونو درگیر متا نکنید حتما تجربه اش کنید

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
با آپدیت جدید گند زدن به بازی و Progression که البته برای گیمرهای نسل جدید بهتره!
سیستم قبلی کاملا مثل NFSهای قدیم بود و جمع کردن یه ماشین وقت زیادی می‌برد. الان در عرض نیم ساعت میشه رگرا رو خرید. کلا هورایزن میدادن از همون اول!
پ.ن: طرفداری Street Racing قدیمی منتظر بازی جدید مجله‌ی معروف Super Street باشید! قرار Customization توی این بازی در یک کهکشان دیگه سیر کنه!

با دو برابر کردن RP واسه شیپ منتا موافق بودم ولی اینکه اومدن پولی که تو هر ریس به دست میاری چند برابر کردن اصلاً دوست نداشتم. واقعاً لازم نبود همچین کاری انجام بدن. کیف بازی به بدبخت شدن سر خرید و تیونینگ یه ماشین بود :D پرید!
واقعاً این بیگانه ها چه درخواستای چرتی میدن و سازنده ها هم چرت تریناشو اجرا میکنن :|

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من یه سه روزی هست بازی را گرفتم واقعا دارم باهاش حال میکنم نمیدونم چرا انقدر متای بازی پایین شده حالا نمیگم بازی خیلی شاخه ایراد نداره اما خداوکیلی دیگه حداقل متای دور و بر ۷۵ باید میگرفت.گیم پلی بازی واقعا لذت بخشه مخصوصا قسمت آف رود .یه چیزی که باعث شده بازی امتیاز پایین بگیره اواخر بازی بازی دچار یکنواختی و تکرار میشه یکم لذت بازی را کم میکنه ولی در کل اگه از nfs خوشتون میاد زیاد خودتونو درگیر متا نکنید حتما تجربه اش کنید
منم با سه تا از دوستانم از روز ریلیز بازی دارم باهاش زندگی میکنیم واقعا در حقش اجحاف شده با این نمرات.. میشه گفت کاملا بازی سرگرم کننده ای هست ما که داریم حالشو میبریم
انلاینشم خیلی خوبه و هیجان لذت خاصی داره

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
با سلام
بنده هم بعد از یکی دوساعت بازی نظرمو میگم
گرافیک بازی خوبه ،عالی نیست
مسابقاتش هیجان انگیز تر شده
کاستومایز کردن تو این سری یه جورایی اپدیت شده ی NFS 2015 هستش. ولی باز هم جذابه و عالیه
تنوع مسابقات خوبه
ولی بازهم میگم باید بیشتر بازی کنم تا بشه نظر قطعی داد.
با این حال من از خرید بازی راضی هستم و دارم لذت میبرم.
ولی با اینحال در کنارش NFS 2015 هم بازی میکنم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کمی بازیش کردم باهاش حال کردم بازی کاملا ارکید شده سریع و لذت بخش هندلینگ ماشین ها هم عالی هست گرافیک بازی هم حرف نداره این دفعه هم بازی pause داره هم راحت تر شده حالا باید بیشتر بازی کنم اما شروع خیلی خوبی داشت.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم با سه تا از دوستانم از روز ریلیز بازی دارم باهاش زندگی میکنیم واقعا در حقش اجحاف شده با این نمرات.. میشه گفت کاملا بازی سرگرم کننده ای هست ما که داریم حالشو میبریم
انلاینشم خیلی خوبه و هیجان لذت خاصی داره
دنبال راحت الحلوقمن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر