نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب پس من اشتباه کردم
ولی تو اون مصاحبه هم خود اسپنسر داره میگه هدفشون چی بوده زمان ساخت.
که به صراحت میگه هرچی 1080 و 30 فریم بوده، بشه 4k و 30 فریم. نه 60 فریم

اون هدفشون هست.محدودیت نیست.میگه هدف این بوده که در این حد جهش گرافیکی داشته باشیم.

• Like
Reactions: Anonymous M3

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
Joe Neate تهیه کننده اجرایی Sea of Thieves :D

jbarz.jpg

اميدوارم تو بازي مردم به بي هدفي نخورن...
خيلي از بازي خوشم اومده
اينسايدر شدم لعنتيا هنوز منو دعوت نكردن به الفا :((
با اين صحبتش كمي هايپ شدم انشالله بخش هاي مختلف بازيو تو ايتري كامل نشون بدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Anonymous M3

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نظرسنجي بسيار خوب و حساس هست و من گزينه 400$ دلار رو انتخاب كردم زيرا فكر ميكنم كه بهترين گزينه براي مايكروسافت 400$ دلار خواهد بود . و 450$ كمي بهتر و 500$ متوسط و ريسكي و بيشتر بسته به عملكرد اسكورپيو داره و بالاتر از اونها هم به نظرم افتضاح.

• Like
Reactions: sadegh93

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
ايكاش اديشن هاي مختلف معرفي شه با قيمت هاي مختلف
به شخصه منتظر يك اديشن با كنترلر اليت هستم
قيمت پايه هم بنظرم ٤٥٠$ هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من خودم اصلا تو تیوی بازی نمیکنم چون اصلا نمیتونم تمرکز کنم خصوصا تو بازی های شوتر اول شخص...
اما حتی چندباری هم که روی تیوی امتحان کردم و بازی Upscale هم شده بود,اولا لگ و Delay زیادی داشت که Input Lag دلیلشه...
دوما باز هم تفاوت خیلی زیاده بین اپ اسکیل و واقعی,شما اصلا فیلم رو هم امتحان کنی میفهمی چقدر تفاوت زیاده,برای گیم هم شما برو از یوتوب یه واکترو رو با هر دو کیفیت دانلود کن و بزار مقایسه کن...
من خودم یه واکترو نیم ساعته ویچر رو با هر دو کیفیت دانلود کردم,کیفیت 4کا حدود 11 گیگ حجمش بود و اینکارو امتحان کردم تفاوت بینشون زیاده...
با اپ اسکیل هم این مشکل Input Lag هست به هرحال چه خفیف چه زیاد رو تجربه ادم اثر میزاره خصوصا تو مولتی پلیر
من خودم ترجیح میدم اسکورپیو بیشتر رو جزییات و فریم تمرکز داشته باشه ولی اینجور که بوش میاد اینطور نیست

فیلم داستانش فرق داره کیفیت فیلم فشرده شده در 4k ممکنه خیلی بهتر باشه. من که تست کردم می دونم اما سایت های معتبرم برای افرادی مثل شما هستن تا از اشتباه در بیاید. اگر tv 4k اپ اسکیل مناسبی داشته باشه شارپ بودنش مشابه 4k می شه.

مشکل اینپوت لگ هم پیش نمیاد بعضا هستن tv هایی که در حالت 4k اینپوت لگ بیشتری به نسبت 1080 دارن.

اینم بگم قطعا 4k native کیفیت بهتری می ده اما قطعا 1080p هم کاملا راضی کننده هست و اختلافش مشابه 720 با 1080 قدیم نیست ابدا

در نهایت هم گزینه در اختیار کابران قرار می گیره تا بین Res یا دیتیل یا فریم تصمیم بگیرن اما اگر حرف اینپوت لگ یا انلاین می زنید و بازی کردن حرفه ای همه ی حرفه ای ها از سر ته همه چیز می زنن تا 60 فریم ثابت بتونن بازی کنن مخصوصا در بازی های انلاین که تاثیر زیادی داره.

• Like
Reactions: Spartan AR

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
پشتیبانی هیلو 5 از VR هم میتونه چیز جالبی باشه:D
===
دوستان لطفا اگه چیزی لیک شد داخل اسپویلر بذارید.
ندوس :دي
وي ار بنظرم اصلا به درد هيلو نميخوره
با اون گيمپلي سريعي كه داره ادم سرش گيج ميره بنظرم :دي
وي ار بدرد Sot خيلي ميخوره و همينطور Forza 7

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
فیلم داستانش فرق داره کیفیت فیلم فشرده شده در 4k ممکنه خیلی بهتر باشه. من که تست کردم می دونم اما سایت های معتبرم برای افرادی مثل شما هستن تا از اشتباه در بیاید. اگر tv 4k اپ اسکیل مناسبی داشته باشه شارپ بودنش مشابه 4k می شه.

مشکل اینپوت لگ هم پیش نمیاد بعضا هستن tv هایی که در حالت 4k اینپوت لگ بیشتری به نسبت 1080 دارن.

اینم بگم قطعا 4k native کیفیت بهتری می ده اما قطعا 1080p هم کاملا راضی کننده هست و اختلافش مشابه 720 با 1080 قدیم نیست ابدا

در نهایت هم گزینه در اختیار کابران قرار می گیره تا بین Res یا دیتیل یا فریم تصمیم بگیرن اما اگر حرف اینپوت لگ یا انلاین می زنید و بازی کردن حرفه ای همه ی حرفه ای ها از سر ته همه چیز می زنن تا 60 فریم ثابت بتونن بازی کنن مخصوصا در بازی های انلاین که تاثیر زیادی داره.
من خودم از تيوي سامسونگ استفاده كردم اپ اسكيلش هم مناسبه ولي خب بازم بنظرم تفاوت وجود داشت...
اميدوارم گزينه بزارن و اين چيزا رو به عهده خود پلير بزارن تا بتونه بين 4k/30 يا 1080/60 تصميم بگيره

• Like
Reactions: sadegh93

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
میگم حالا یکی دو تا چیز هم لیک بشه بد نیستا
الان عملا هیچی نداریم بگیم :D

دوستان رابطه مایکرو با کپکام چطوره ؟؟؟
البته به جز deadrising

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
میگم حالا یکی دو تا چیز هم لیک بشه بد نیستا
الان عملا هیچی نداریم بگیم :D

دوستان رابطه مایکرو با کپکام چطوره ؟؟؟
البته به جز deadrising

کلاً این مایکروسافت نیست که ترد پارتی ها رو انتخاب میکنه، ترد پارتی ها مایکروسافت رو انتخاب میکنند و اولویتشون هم مایکرو نیست. دلیلش واضحه، کنسول مایکرو توی فروش اول نیست.
کپکام هم تا موقعی که X360 حضور داشت، رابطه اش خیلی با مایکرو خوب بود و ساپورت تبلیغاتی RE6 رو به اون سپرده بود. الان هم رابطه کپکام-مایکرو خیلی عادیه، کپکام حق تبلیغات RE7 رو با سونی شیر کرده و به مدت یک سال، نسخه VR این بازی در انحصار سونیه.
دیگه فکر کنم بفهمی الان کپکام بیشتر به کدوم سمت گرایش داره.

• Like
Reactions: Cj_sa and p990_judi

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
فقط بازی AAA میخوام همین Sea of Thevice و.. بدرد خودشون میخوره فقط منبع درامدزاییشونه PG ببرن تو سبک های دیگه بسطشون بدن فرگوسن بیچاره هم داره هدر میشه تو Coaltion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر