امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
GRYOnline.pl 10/10
The new Zelda game is so big and so full of everything that it's impossible to write about all of that in a traditional review. Breath of the Wild is a true system seller, probably the best starting game in the history of gaming. Nintendo is back and if only this quality of game design is maintained, Switch will become THE console. No question.

Switch Brasil 10/10
Breath of the Wild breathes the fresh air that the series needed, and it's this renovated air that makes this game so phenomenal. It's that sense of freedom, of liberation, of emancipation that we want for our lives, to look at the clock and not feel tortured with routine. That's the feeling that Breath of the Wild brings to every gameplay. If you are a gamer (whatever company you cheer for), don't miss the opportunity to play this Legend of Zelda. Games like this don't pop up every day

DarkStation 9/10
However you characterize it -- rebirth, change of direction, or coming of age -- The Legend of Zelda: Breath of the Wild is the most mature game in the series' long history. It is a difficult game from a combat and survival perspective, and a challenging game in the amount of information that players have been trusted to figure out for themselves. Compared to its amazingly interactive and constantly surprising world, Breath of the Wild's relatively rote story and sometimes frustrating controls add a note of disappointment to an otherwise peak gaming experience.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
در اینکه کارهای کوندو یه چیز دیگه هست، شکی ندارم (همانطور که کارهای اوماتسو توی سری فاینال فانتزی تکرار نشدنی و منحصر به فرده) ولی تو این بازی هم موزیک خوبی رو شاهد بودیم (نقدهای معقول از سایتهای معتبر بیانگر این هستن) و در حدی نبوده نمره کم شه و اینهمه روش فوکوس کنن جزو نقاط ضعف قلمدادش کنند.
درمورد داستان بازم میگم، از این بازی انتظار داستان یه گرافیک ادونچر یا هر سبک کاملا داستان محوری رو نباید داشت. هر بازی با توجه به ژانرش حد و اندازه داستان و گیم پلیش به یه اندازه خاص هست.
کسی که داستان میخواد باید بره سراغ بازیهای داستان محور. ما زلدا رو در وهله اول برای گیم پلیش بازی میکنیم.
راستی اینایی که پشت سر هم میگن نظرات متفاوته و ایرادات سایت های معتبر! گیم درمورد بازی رو کوت میکنن دوست دارم یکی از همین سایتها یه نمره قشنگ به بازی مورد علاقه شون بده، بعد نظرشون رو دراین مورد جویا شم که حسشون درمورد متفاوت بودن نظرات چیه؟ :)
بازی براتون اهمیت نداره بیخیال این تاپیک شید بهتره. (از اول هم معلوم نیست دنبال چی بودن با انواع و اقسام ترول) جالبه میان به یکی مثل بنده میگن پست نذار... من واقعا به این سری علاقه دارم و منتظرم زودتر بازیش کنم و تجربه OoT رو دوباره تکرار کنم چون میدونم چه جواهریه. شما در حد همین نظرات متفاوت (6 و 7) نبینید اعصاب ما رو خرد نکنید بقیه ش پیشکش...
یکی تو سایت هست به زلدا میگه کاغذ رنگی و به بازی استراتژی میگه نقطه بازی. این پستاتون که بازی در حد نمرات 6 و 7 هست از حرفای ایشونم بدتره.
واقعا حالا نمیدونم چه اصراریم هست صد نفر بیان هی اینو بگن که در حد 6 و 7 ـه و به قول معروف اینو تو چشم بقیه کنن...
نقل قول به این پستم رو هم جواب نمیدم چون با کس خاصی نبودم... مدیرا هم خواهشا پاک نکنن، هر کس آزاده هر چی میخواد جواب بده ولی من واقعا جوابی ندارم.

داداش حالا چنتا بچه کوچیک اومدن مزه بپرونن شما به دل نگیر , چرا خودتو عصبی میکنی؟ نا سلامتی سنو سالی ازت گذشته
:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
میشه واقعا بازی کرد؟ درست اجرا میشه؟
2 آوریل قراره نسخه جدید امولاتور بیاد. تو ویدئوهای preveiwیی که از این آپدیت اومده بازی تقریبا قابل بازی کردنه. اما فعلا این نسخه از امولاتور که الان هست فقط 15 تا 20 فریم میده و کلی باگ هم داره.
من ocarina of time و wind waker hd و twilight princess hd رو همشونو رو امولاتور تموم کردم، اینم همین روزا کلکش کنده میشه :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
ماکان جان من بازیش کردم فعلا باگ داره. توی نسخه جدیدش خیلی بهتر شده ولی خب فعلا ۱۵ فریم میده اونم روی سیستم قوی فکر کنم دو تا اپدیت دیگه درست میشه چون پیشرفت خیلی عالی بوده ولی همین الانم بازیش کردم من روی امولاتور. شما فعلا بازیشو بگیر نه روز دیگه نسخه جدیدش میاد

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,926
بله چرا تعجب میکنی:D
امولاتور Wii U عالی کار میکنه و بازیهایی هستن که 60 فریم و بهتر از خود کنسول اجرا میکنه!
این بازیم چون تازه اومده بود یکم کار داشت قابل بازیش کنن. تو ورژن بعدی شبیه ساز که 9 روز دیگه برای همگان ریلیز میشه دیگه راحت میشه بازیش کرد.
فعلا دانلود کنید تا 9 روز دیگه:D
پ.ن: حرف منو باور نداری این لینک رو بخون:D : پیشرفت قابل توجه پروژه اجرای بازی Zelda: Breath of the Wild در پی سی - زومجی

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نظر شخصی من به صورت خیلی مختصر در مورد این بازی (نسخه ی وی یو)

The legend of Zelda breath of wild (Wii u version)>>

گیم پلی : ۹ از ۱۰
داستان : ۸ از ۱۰
گرافیک فنی و هنری : ۹ از ۱۰
موسیقی و صدا گذاری : ۸.۵ از ۱۰
حالت کلی (نمره به بازی) : ۹ از ۱۰

در رابطه با نحوه نمره دادنم : مثلا از ۱۰ نمره گیم پلی ۵ نمره داره از نظرم در این بازی
در نهایت من با رند کردن نمره ۹ از ۱۰ نظرم هست برای این بازی

نکات منفی یا ضعفی که به نظرم اومدش :

تعداد دانجن های اصلی کمه
افت فریم (نسخه وی یو رفتم)
داستان بازی میتونست تویچ های بیشتری داشته باشه از نظرم
بعضی از شراین های خیلی آسون هست

نکات مثبت :
دنیای خیلی بزرگ و پر از آیتم و دشمن های مختلف (گشت و گذار زیاد)
درگیری و سییتم نبرد خیلی خوب با دشمن ها
تعداد زیاد شیراین ها
گرافیک هنری عالی
فیزیک درگیر کننده و بسیار قوی بازی ( در هیچ بازی شبیهش رو ندیدم تقریبا)
آب و هوای بازی و تاثیرش روی گیم پلی
اسب سواری بسیار خوب و زیبا
راه های مختلف کشتن دشمن ها
سیستم پخت غذا و معجون خوب
چند پایانی بودن بازی

البته بازم نکات دیگری هستش که بخوام بگم

در نهایت به عنوان یکی از بهترین بازی های این نسل هستش به نظرم

من متاسفانه خیلی خوب نگشتم دنیای بازی رو :(
فقط حدود 53 ساعت شاید بازی کرده باشم . چون میخوام احتمالا مجددا بعدا برمش و بیشتر وقت بگذارم
به نظرم تا حدود 150 ساعت راحت گیم پلی داره این بازی
مثلا ممکنه اگه بیشتر میرفتم نمره ام بیشتر هم میشد به بازی

آخرین ویرایش:

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام

نسخه 1.7.4 شبیه ساز Cemu هم اومد ولی همچنان در حالت عادی و بدون استفاده از cheat engine فریم روی 15 هست و غیر قابل بازی ! اگر از cheat engine هم استفاده بشه سرعت بازی عادی میشه اما فریم میاد روی 8! یعنی کلی فریم از دست میدید و لذت بصری بازی کاهش پیدا میکنه.

کسی خبری از نسخه جدید شبیه ساز نداره؟ قرار نیست به این زودی ها زلدا رو روی کامپیوتر بازی کنیم؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

نسخه 1.7.4 شبیه ساز Cemu هم اومد ولی همچنان در حالت عادی و بدون استفاده از cheat engine فریم روی 15 هست و غیر قابل بازی ! اگر از cheat engine هم استفاده بشه سرعت بازی عادی میشه اما فریم میاد روی 8! یعنی کلی فریم از دست میدید و لذت بصری بازی کاهش پیدا میکنه.

کسی خبری از نسخه جدید شبیه ساز نداره؟ قرار نیست به این زودی ها زلدا رو روی کامپیوتر بازی کنیم؟
سلام
شرمنده ولی اینجا به نظرم جای مناسبی برای پاسخ به این سوال نیست
در تاپیک شبیه ساز این کنسول بپرسید بهتره

Cemu شبیه ساز کنسول Wii U

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر