PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
به تک تک جزئیات چهره دقت کنید
کاملا این تغییرات طبیعی و قابل دفاع هستن ، لب ، بینی ، چشم و گونه
کار نیل دراکمن نقص نداره :love:
برین عکس کودکی و جوانی خودتون رو ببینین

View attachment 87115
سلام دوستان
وقتی شکل کلی رو ببینی شاید بگی اینکه اون نیست...ولی وقتی این گیف رو میبینی قشنگ متوجه تغییرات میشی.به ظرافت کار نگاه کنید.
مخصوصا فک و چونه و ابروها
خبیلی عالی کار شده و بلوغ و پختگی رو خیلی خوب تو چهره اش دراوردن
دمشون گرم

• Like
Reactions: NaViiDii and NINJѦ

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
چیه الکی واسه یه بازی چرت ۸۰صفحه تاپیک رو بردین جلو (دیشب خواب دیده عمرش به لست ۲ قد نمی دهد :(( )
ته دلم فقط به یه چیز خوشه، تو یه مصاحبه نیل دراکمن به طرفدارا گفت: مطمئن باشین من از همه شما بیشتر عاشق لست هستم، اگه داستان شاهکاری واسه ۲ در نظر نداشتم هیچوقت ادامه ش نمیدادم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
چیه الکی واسه یه بازی چرت ۸۰صفحه تاپیک رو بردین جلو (دیشب خواب دیده عمرش به لست ۲ قد نمی دهد :(( )
ته دلم فقط به یه چیز خوشه، تو یه مصاحبه نیل دراکمن به طرفدارا گفت: مطمئن باشین من از همه شما بیشتر عاشق لست هستم، اگه داستان شاهکاری واسه ۲ در نظر نداشتم هیچوقت ادامه ش نمیدادم
همه ما داریم survival mode میکنیم
به امید این زنده ایم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
میگم شما هم فکر میکنین قیافه الی بد شده یا فقط من این حس رو دارم :-?
the-last-of-us-part-ii-reveal-trailer-shows-matured-ellie-and-joel__1942_.jpg

البته خب اینجا بزرگ تر و پخته تر و خشن تر:D شده ولی اون چهره بانمک قسمت اولو بنظرم نداره

یک مقدار شبیه جوجه خروس شده.. ازین زاویه شاید.
بهرحال همیشه فرصت برای اصلاح و تغییر هست.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یک مقدار شبیه جوجه خروس شده.. ازین زاویه شاید.
بهرحال همیشه فرصت برای اصلاح و تغییر هست.

خیلی باحال گفتی، چند مدت بود اینجوری نخندیده بودم :D فقط حواست باشه ناتی داگ این رو نخونه وگرنه پروژه رو تعطیل می کنه.

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
پارسال بعد e3 لست 1 گرفتم بازی کردم به این تصویر برخوردم که متاسفانه دیر هست ولی بهرحال عیبی نداره یکسری موارد ربط بدم به یکسری چیزها
نوشته Part 2 دقیقا شبیه چیزی که تو تریلر ها میبینیم
خب چند وقت پیش شنیدیم که جوئل پیرتر و خشن تر از نسخه 1 و ارت ورکی هم منتشر شده که در مرکز ارت ورک خورشید وگرگ دیده میشد و در این عکس هم نوشته Dawn of wolf به معنی طلوع گرگ یعنی ایا جوئل را شخصی متفاوت خواهیم داد؟!

رنگ لباس های کساییکه داخل عکس به جوئل و الی ربط میدم بالعکس شده ایا خبر از تغییرات اهدافی شخصیتی یا همینطوری؟
الان شاید سوال براتون شده باشه که شخصیت مرد درون عکس شباهت کمتری به جوئل داره ولی اگه طی بازی خوب دقت کرده باشید متوجه شباهت میشید (عکس دوم)
شک دیگه اینکه دختر اصلا شبیه الی نیست ولی تو همون لوکیشن یهدجای دیگه یه عکس پیدا کردم که دقیقا قیافه الی و شخصیت گرگ مانند هم هست جالبه تیتر turning داره که میشه به داستان تغییر شخصیت جوئل تبدیل شدنش به یه گرگ( از نظر شخصیت) اشاره کرده باشیم

چند وقت پیش یکی از دوستان اشاره کرد انتهای لست کنترل الی داشتیم و با استقبال خوب هوارا رو به رو شد( تو نسخه دوم قراره کنترل کامل شخصیت الی برعهده داشته باشیم) و گفت ناتی داگ در انتهای بازی انچارتد 4(هنوز موفق به تجربه اش نشدم پس تایید نمیکنم) کنترل دختر نیتن بر عهده میگیرم و بعوش با انتشار لاست لگسی که با استقبال خوب هوادارا رو به رو شد و داستان نیتن تموم شد ایا شخصیت جدید مونث خواهد بود؟ میبینم که ناتی داگ قبل از انتشار اشاراتی در نسخه های قبلی داشته ایا قضیه جوئل هم اینطور خواهد بود؟

Attachments

• The Last of Us™ Remastered_20170615231821.png
    The Last of Us™ Remastered_20170615231821.png
    3.4 MB · مشاهده: 102
  • The Last of Us™ Remastered_20170615175621.png
    The Last of Us™ Remastered_20170615175621.png
    3.4 MB · مشاهده: 99
  • The Last of Us™ Remastered_20170615234028.png
    The Last of Us™ Remastered_20170615234028.png
    2.6 MB · مشاهده: 99

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
دقیقا همون اتفاقی که واسه کلمنتاین توی TWD Season 2 افتاد (خشن تر شدن و پخته تر شدن) اینجا داره واسه الی میافته. =)) یعنی حتی تو روند داستان هم ول کن اسکی نیستن.

• Like
Reactions: w.rooney

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
پارسال بعد e3 لست 1 گرفتم بازی کردم به این تصویر برخوردم که متاسفانه دیر هست ولی بهرحال عیبی نداره یکسری موارد ربط بدم به یکسری چیزها
نوشته Part 2 دقیقا شبیه چیزی که تو تریلر ها میبینیم
خب چند وقت پیش شنیدیم که جوئل پیرتر و خشن تر از نسخه 1 و ارت ورکی هم منتشر شده که در مرکز ارت ورک خورشید وگرگ دیده میشد و در این عکس هم نوشته Dawn of wolf به معنی طلوع گرگ یعنی ایا جوئل را شخصی متفاوت خواهیم داد؟!

رنگ لباس های کساییکه داخل عکس به جوئل و الی ربط میدم بالعکس شده ایا خبر از تغییرات اهدافی شخصیتی یا همینطوری؟
الان شاید سوال براتون شده باشه که شخصیت مرد درون عکس شباهت کمتری به جوئل داره ولی اگه طی بازی خوب دقت کرده باشید متوجه شباهت میشید (عکس دوم)
شک دیگه اینکه دختر اصلا شبیه الی نیست ولی تو همون لوکیشن یهدجای دیگه یه عکس پیدا کردم که دقیقا قیافه الی و شخصیت گرگ مانند هم هست جالبه تیتر turning داره که میشه به داستان تغییر شخصیت جوئل تبدیل شدنش به یه گرگ( از نظر شخصیت) اشاره کرده باشیم

چند وقت پیش یکی از دوستان اشاره کرد انتهای لست کنترل الی داشتیم و با استقبال خوب هوارا رو به رو شد( تو نسخه دوم قراره کنترل کامل شخصیت الی برعهده داشته باشیم) و گفت ناتی داگ در انتهای بازی انچارتد 4(هنوز موفق به تجربه اش نشدم پس تایید نمیکنم) کنترل دختر نیتن بر عهده میگیرم و بعوش با انتشار لاست لگسی که با استقبال خوب هوادارا رو به رو شد و داستان نیتن تموم شد ایا شخصیت جدید مونث خواهد بود؟ میبینم که ناتی داگ قبل از انتشار اشاراتی در نسخه های قبلی داشته ایا قضیه جوئل هم اینطور خواهد بود؟
این فیلم فیلمی بود که جوئل با مرحوم سارا (رحم الله یقرا الفاتحه مع الصلوات) میرفتن میدیدن
الی یه بار پرسید تو این فیلم کی شکم اون یکی رو سفره میکرد که جوئل جواب داد هیشکی سفره نمیکرد، این فقط یه فیلم مسخره ی نوجوانانه بود.
کلا دنبال نکته نباشین تو یک که به دو ربطش بدین. چون اصن قرار نبود شماره دویی درکار باشه تا همین اواخر که یه ایده به ذهن نیل دراکمن رسید.

• Like
Reactions: R@OUF

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
شاید بگید احمقانه اس یا رد دادی یا هرچیز دیگه
ولی اونقدر عالی و زیبا محیط اخر زمانی و کاراکتر ها و اتفاقات رو درست کردن که ادم دوس داره در واقعیت تو همچین دنیایی به موازات زندگی کنه
اینی که میخوام بگم یه ایده اس که شاید خنده دار یا چرت باشه
ولی کاش در واقعیت هم یه محیط یا محل وسیعی رو مثه محیط لست درست میکردن و حال و هوای بازی رو اونجا میشد با چند لول خشونت کمتر و اینکه زنده هم بمونی، انجام بدی
میخوام بگم در این حد بازی رو ساختن....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ایشالله دوباره مثل قدیم هی با نردبون سرو کله نزنیم مدام...:D

فقط کلیکر ها و فایرفلای ها بریزن رو سرمون ما هم از پشت لهشون کنیم>:)
هیچی اندازه مخفی کاری TLOU اوّلی حال نمیداد(البته دروغ نگم...Dishonored هم همون قدر حال می داد)

• Like
Reactions: James Bond

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر