امتیازات Gears of War 4

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

IGN:92/100
cogconnected:96/100
DualShockers:90/100
xboxachievements:85/10
finder : 9
NZGamer:10/10
Polygon - 9/10
GamingTrend:95/100
Game Informer:93/100
onlysp : 8
Attack of the Fanboy:90/10
thejimquisition - 7/10
gamespot : 7
metro.co.uk : 8

metro GameCentral:80/100
TheSixthAxis:80/100
Destructoid:80/100
Digitally Downloaded:80/100
Hardcore Gamer:80/100
Post Arcade (National Post): 70/100
God is a Geek:95/100
pcworld : 7
lazygamer : 80
Game Rant:90/100
Windows Central:100/100
Gameblog 8/10
Twinfinite:100/100
Gameblog 8/10
Level Down Games 9
M3 70
GRYOnline.pl 70
Atomix 9.3/10
Digital Chumps 9.0/10
Forbes 8.5/10
ZTGD 9.0/10
The Escapist 9.0/10
Meristation 9.0/10

thekoalition : 9
The Digital Fix:90/100
Digital Chumps:90/100
JeuxActu:85/100

empire 5

Slant Magazine : 5/10
Telegraph - 4.0/5.0
Gameover.gr - 8.0/10

KillScreen - 68/100
Game Revolution - 8/10
Eurogamer Recommended
Gamer.no: 90
gamespew 90
Toronto Sun: 80
متا 85

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یه چیزی تو ذهنمه بدم نمیاد بگم .بزارید یه مثال بزنم که سر خودتون را درد نیارید ! الان چندتا نقد دیگه مونده ؟ حداقل میتونه 50 تا نقد دیگه ثبت بشه OK ? متای بازی الان چنده ؟ 8.5 درسته ؟ خب شما برفض اتفاق بزارید الان یدفعه این 50 تا سایت مونده یدفعه بیاند به بازی 10 و 9 و 9.5 بدند و متای بازی برگرده رو 92 و 93 ! خب الان یدفعه بازی میشه شاهکار ! درسته ؟ چیزی هم هست که نمیشه گفت محاله ! چون مخصوصا برعکس خیلی اتفاق افتاده ولی تا همین لحظه به اعتقاد خیلی ها بازی در سطح انتظار نیست !
حالا برعکسش کنید تا همین لحظه بازی گیرز 4 میانگین روی 90 یا 92 ایستاده و اسمش شاهکار هست ! درسته ؟ و بعد از 50 نقد دیگه که بعد از چند روز دیگه که قراره بیاد همش بگیره 8 و پایینتر و میانگین بشه 80 یا خورده ای لقب بازی عوض میشه و میشه نا امید کننده ! مثال خیلی بارزش میشه HALO4 که تا نزدیک 60 تا نقد بازی میانگینش رو 91 بود ! ولی یدفعه بعد چند روز با امتیازات بی رحمانه میانگینش اومد رو 87 ! و یدفعه اسم بازی شد نا امید کننده ! پس میبینید چیز محالی نیست و شدنی هست !

این مثال را زدم که ببینید متای بازی چقدر میتونه براتون مهم باشه ؟ متا فقط یه چیز نسبی برای تصمیم گیری هست و همه چیز نیست چون همین سایت متاکریتیک میتونه پسین فردا 200 تا سایت را نمراتش را ثبت کنه و پسین فردا بر فرض اتفاق از اون 200 تا سایت فقط 100 تاش ثبت بشه ! یا حتی 60 تاش که باز همین بلا کم و بیش سر HALO 4 اومد ! یادم میاد قبل HALO 4 بعضی سایتها که ثبت میشدند همینکه نوبت امتیازات بازی شد و هیلو 4 از همون سایتها امتیازات 9.5 و 10 گرفت ولی دیگه تو متاکریتیک ثبت نمیشدند ولی از سایتهایی که نمرات پایین گرفته بود ثبت میشدند ! حالا نمیگم توتئه شده بود و همش نقشه بوده ولی شانس هیلو 4 بود که این بلا سرش بیاد ولی خب یادتون باشه اگه همون سایتها ثبت میشدند الان شاید میانگین بازی میشد 90 و اسم بازی میشد شاهکار و بازی که انتظارات را براورده کرد .

سیستم متا همینه که هست میتونه چندین سایت بر حسب مجوز ثبت بشه یا نشه یعنی الان ممکن بود تقریبا اون سایتهایی که کم داده بود دیگه تو متا ثبت نمیشد و الان میانگین گیرز 4 میشد 90 و بالاتر و یا برعکسش .
تو دنیای سینما هم همین قضیه هست متاکریتیک فیلمها گاها خیلی فرق داره با سلیقه بیننده ها که میشه نمونه این تناقص را تو سایتهایی مثل IMDB دید .
امسال و یا این نسل کلا همه چیز به ضرر IP گیرز 4 بود از نمایش ضعیف اولیه بازی که به مرور بهتر شد و اینکه استودیوی بازی کلا عوض شده بود که کاملا باعث میشه منتقدها دیدشون را باز تر کنن و همه چی ذره بینی بشه و انتظار یه جهش خیلی بزرگ داشته باشند و همچنین این نسل کلا برند XBOX یه جورایی زیر فشار له شدگی بوده چه بخواین قبول کنید و نکنید ! با این حال گیرز 4 تونسته متای 8.5 به دست بیاره به نظر من واقعا کار تحسین برانگیزی هست . من خودم خیلی دوست داشتم متای بازی زیر 90 نیاد چون IP بزرگی هست ولی خب استودیو عوض شده و همین که تونسته این میانگین را بیاره واقعا جای تشویق داره و بسیار امیدوار میکنه که راه اپیک را شایسته برند جلو و موفقتر عمل کنند . و جدا هم نیم نمره کمتر از میانگین 9 چیزی نیست که بازی را شاهکار کنه یا بی کیفیتش کنه . چون اینجا منتقدها هم نظر مختلف دارند یکی بسیار حال کرده یکی زیادی حال نکرده پس یه گیمر هم میتونه همین نظر را داشته باشه .
فقط قبل از اینکه که بخواین رو پست من قضاوت کنی یا جواب بدی دوباره از اول تا اخر بخون ! چون هدف این پستم فقط خواستم بگم که متا را برا خودتون قبله نکنید من نمیگم اصلا مهم نیست بلکه مهمه برای ارزش یابی بازی ولی متاکریتیک چیزی نیست که حق یه بازی را کاملا کف دستش بزاره .

خوب این چیزی که میگی تو خواب هم اتفاق نمیفته! اتفاقا محال اندر محاله. چون با اضافه شدن امتیازات احتمال اینکه متا بیاد پایین خیلی بیشتر از اینه که بره رو 92 93! تو دعا کن لبه و باقی دوستان ضربه مغزی شده که 3 4 میدن وارد عرصه نشن، 92 93 پیش کش. کلا فرخ دست به جک تعریف کردنت خیلی خوبه!:D
تکرار :
فقط قبل از اینکه که بخواین رو پست من قضاوت کنی یا جواب بدی دوباره از اول تا اخر بخون !
----------------
اینه که درک درستی از حرف دیگران نداری به همین خاطر هست که فکر میکنی طرف جک میگه !

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
یه چیزی تو ذهنمه بدم نمیاد بگم .بزارید یه مثال بزنم که سر خودتون را درد نیارید ! الان چندتا نقد دیگه مونده ؟ حداقل میتونه 50 تا نقد دیگه ثبت بشه OK ? متای بازی الان چنده ؟ 8.5 درسته ؟ خب شما برفض اتفاق بزارید الان یدفعه این 50 تا سایت مونده یدفعه بیاند به بازی 10 و 9 و 9.5 بدند و متای بازی برگرده رو 92 و 93 ! خب الان یدفعه بازی میشه شاهکار ! درسته ؟ چیزی هم هست که نمیشه گفت محاله ! چون مخصوصا برعکس خیلی اتفاق افتاده ولی تا همین لحظه به اعتقاد خیلی ها بازی در سطح انتظار نیست !

خوب این چیزی که میگی تو خواب هم اتفاق نمیفته! اتفاقا محال اندر محاله. چون با اضافه شدن امتیازات احتمال اینکه متا بیاد پایین خیلی بیشتر از اینه که بره رو 92 93! تو دعا کن لبه و باقی دوستان ضربه مغزی شده که 3 4 میدن وارد عرصه نشن، 92 93 پیش کش. کلا فرخ دست به جک تعریف کردنت خیلی خوبه!:D

فقط قبل از اینکه که بخواین رو پست من قضاوت کنی یا جواب بدی دوباره از اول تا اخر بخون ! چون هدف این پستم فقط خواستم بگم که متا را برا خودتون قبله نکنید من نمیگم اصلا مهم نیست بلکه مهمه برای ارزش یابی بازی ولی متاکریتیک چیزی نیست که حق یه بازی را کاملا کف دستش بزاره .

کلا تو این سایت متا حکم کتک خور رو داره. هرکی میبینه بازی محبوبش پایین تر از چیزی که متصور بوده نمره گرفته یا میاد تز میده منتقدها سخت گیر شدن، و یا متا کلا چرت و پرته!:D

پ.ن:‌این قضیه ترول متا به بهانه پایین شدن امتیازات بازی های مورد علاقه دوستان کلا یه مقوله همه گیره، و ربطی به این تاپیک نداره! فکر کنم هم کلا بحت اخ بودن متا با شاهکار قرن order راه افتاد!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

کلا تو این سایت متا حکم کتک خور رو داره. هرکی میبینه بازی محبوبش پایین تر از چیزی که متصور بوده نمره گرفته یا میاد تز میده منتقدها سخت گیر شدن، و یا متا کلا چرت و پرته!:D

پ.ن:‌این قضیه ترول متا به بهانه پایین شدن امتیازات بازی های مورد علاقه دوستان کلا یه مقوله همه گیره، و ربطی به این تاپیک نداره! فکر کنم هم کلا بحت اخ بودن متا با شاهکار قرن order راه افتاد!
البته همیسه از تریلر های in game بازی میشه فهمید یک بازی در چه حدی هست orde خود استودیو R&D سر گیمرا کلاه گذاشت با اون نمایش های تخیلی فیلمی اصلا بازی که بخواد گیم پلی داشته باشه فعلا امکان نداره به اون گرافیک برسه
اصلا ارزش صحبت ندارن اینجور بازی ها و Ryse که فقط مانور گرافیکی ان برای کنسول ها
هنوزم Geow4 هر چقدرم مشکل داشته باشه اون گیم پلیدوست داشتنی و گیرا اسلحه های عالیش داره ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
البته همیسه از تریلر های in game بازی میشه فهمید یک بازی در چه حدی هست orde خود ایتودیو R&D سر گیمرا کلاه گذاشت با اون نمایش های تخیلی فیلمی اصلا بازی که بخواد گیم پلی داشته باشه فعلا امکان نداره به اون گیم پلی برسه اصلا ارزش صحبت ندارن اینجور بازی ها و Ryse که فقط مانور گرافیکی ان برای کنسول ها
هنوزم Geow4 هر چقدذم مشکل داشته باشه اون گیم پلی گیرا و اسلحه های عالیش داره ...

اصلا بحث GeoW4 و یا بد بودن order نیست. اوردر یکی از بدترین تجربه های دوران زندگی من بود، GeoW4 هم قطعا متا بدی نگرفته و کاملا خوبه. حالا اینکه چرا +90 نیست قابل بحث و تامله اما متا 85 اسمش بد نیست. مشکل کلا ترول کردن متا هست که ول کن هم نیستن دوستان!:D فرقی هم نداره، این وری یا اونوری. هرکی میبینه یه بازی که ازش انتضار نمره خیلی بالا میره در اون ظاهر نمیشه، شروع میکنه به پست دادن که های منتقد ها سخت گیر شدن، متا چرت و پرته، عامل مخرب صنعت گیمه و ... این خیلی بد و غیر منطقیه. وگرنه اصلا بحث بازی ها مطرح نیست.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا بحث GeoW4 و یا بد بودن order نیست. اوردر یکی از بدترین تجربه های دوران زندگی من بود، GeoW4 هم قطعا متا بدی نگرفته و کاملا خوبه. حالا اینکه چرا +90 نیست قابل بحث و تامله اما متا 85 اسمش بد نیست. مشکل کلا ترول کردن متا هست که ول کن هم نیستن دوستان!:D فرقی هم نداره، این وری یا اونوری. هرکی میبینه یه بازی که ازش انتضار نمره خیلی بالا میره در اون ظاهر نمیشه، شروع میکنه به پست دادن که های منتقد ها سخت گیر شدن، متا چرت و پرته، عامل مخرب صنعت گیمه و ... این خیلی بد و غیر منطقیه. وگرنه اصلا بحث بازی ها مطرح نیست.
همون دیگه وقتی میگی قابل تامل یعنی سطحی نگری فقط متا کلی میبینی اگه نقد ها رو هم میخوندی دیگه عمقی میرفتی متوجه میشدی مشکل کجاست ، الان بدبختی که شده بازی انحصاری همه توقع متا 90 دارن از ip های قدیمی حالا ip جدید کنار میان تا 85 باشه میگن عالی مثلا الان اگه Horizon 85 بشه همه میگن عالیه

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
زیر سوال بردن متا. سخت گیری منتقد ها به مایکروسافت. این دو مقوله به هر نحوی مستقیم یا غیر مستقیم فقط مثل گول زدن خود ادم میمونه. عذر میخوام دوستان:D
---
driveclub متاش شده 71. انحصاری سونی بسیار مدعی و هایپ. اکثرا قبول دارند که بازی عرضه شده مستحق همین میانگین. منظور بازی عرضه شده نه بازی اپدیت شده بعد چند ماه.
order 1886 متاش شده 63. مثل درایوکلاب مدعی و هایپ. ملت معتقدند متا باید پایینتر میشده:D
نیاز نیست عقب تر بریم تا به شدوفال رایز و... برسیم. 2 تا انحصاری سونی هم مثال زدم که بگم نه مایکروسافت تحت فشار نه منقد ها سخت گیر شدند. بلکه استودیو ها افت کردند.
به نظر من در این شرایط باید قدر استودیویی مثل کولیشن که اولین تجربش میشه +85 دونست. استودیو هاییم که متا +90 میگیرند رو سرمون بزاریم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
زیر سوال بردن متا. سخت گیری منتقد ها به مایکروسافت. این دو مقوله به هر نحوی مستقیم یا غیر مستقیم فقط مثل گول زدن خود ادم میمونه. عذر میخوام دوستان:D
---
driveclub متاش شده 71. انحصاری سونی بسیار مدعی و هایپ. اکثرا قبول دارند که بازی عرضه شده مستحق همین میانگین. منظور بازی عرضه شده نه بازی اپدیت شده بعد چند ماه.
order 1886 متاش شده 63. مثل درایوکلاب مدعی و هایپ. ملت معتقدند متا باید پایینتر میشده:D
نیاز نیست عقب تر بریم تا به شدوفال رایز و... برسیم. 2 تا انحصاری سونی هم مثال زدم که بگم نه مایکروسافت تحت فشار نه منقد ها سخت گیر شدند. بلکه استودیو ها افت کردند.
به نظر من در این شرایط باید قدر استودیویی مثل کولیشن که اولین تجربش میشه +85 دونست. استودیو هاییم که متا +90 میگیرند رو سرمون بزاریم:D

درایو کلاب که تقصیر خود تیم سازنده و سونی شد ... وگرنه بازی که ساختن در خذ بازی های عالی این سبک بود ... فقط باید حاضر میشدن انتقاد های یه تاخیر یکی دو ماهه دیگه رو یه جون بخرن... همین کاری که برای tlg کردن.
در مورد متا هم اون موقع که پایرت میکردیم .. شاید فقط نقش کل کل داشت ... ولی الان چند صد دلار رو براتون save کرده و مطمینا همتون این موضوع رو متوجه شدید.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
اگر فقط متا ملاک باشه عناوین جریان سازی مثل مکس پین یا شنمو باید عناوین کوچکتری نسبت به سری انچارتد یا THE LAST OF USباشند.اما قطعا اینطور نیست.المان ها و تاثیری که این دو بازی بر روی صنعت گیم گذاشتند با هیچ متایی قابل اندازه گیری نیست.

عدد 85 هم برای GEARS OF WAR 4 عالی هست.من راضی هستم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

این ربات بازی کار متا رو خراب کرده با اینکه بازی نکردم اما حس می کنم همین 86(احتمال زیاد 86 می شه.) حق بازی هست بر عکس tomb raider که به نظرم متاش باید بالای 90 می شد. البته تا بازی نکنم تمومش نکنم نظر قطعی نمی دم اما اینکه بگیم کمی پایین تر از نسخه های قبل ظاهر شده بخش سینگلش درسته اما ایکه بگیم متای 85 86 بده خنده داره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
همون دیگه وقتی میگی قابل تامل یعنی سطحی نگری فقط متا کلی میبینی اگه نقد ها رو هم میخوندی دیگه عمقی میرفتی متوجه میشدی مشکل کجاست ، الان بدبختی که شده بازی انحصاری همه توقع متا 90 دارن از ip های قدیمی حالا ip جدید کنار میان تا 85 باشه میگن عالی مثلا الان اگه Horizon 85 بشه همه میگن عالیه

من متاسفانه سطحی نگری رو متوجه نشدم! متا بهترین و شاید تنها متر موجود برای سنجش کیفیت کلی بازی ها و چه بسا مقایسشون هست. چون میانگین نظرات آدم های باسواد و متخصص این صنعت هست. اگه زمانی که بازی محبوبمون متا 96 گرفت دهن خلق الله رو سرویس کردیم که های بازی یعنی این، ان تا نمره کامل، چشتون درآد، زمانی هم که اون یکی بازی امد متا 65 گرفت نباید بگیم منتقدها سخت گیر شدن، متا چرت و پرته، و هرکسی به امتیازات توجه کنه سطحی نگر هست.

اول از اینکه همه از انحصاری ها انتظار متا +90 ندارن، خیلی فرق هست بین عناوین بزرگ و IP های جدید و ... اما در کل انتظار عملکرد خوب از بازی های انحصاری اصلا بی جا نیست، چون روی یه پلتفرم ساخته میشن، و قالبا بودجه های خوبی دارن، فن ها کاملا حق دارن به کم قانع نباشن. در کل مساله اصلی انتظار گیمرها از بازی هاست که اون هم از سابقه خود IP و سازندش میاد. طبیعی هست که همه از ND و R* مثلا انتظار بازی های خیلی خفن داشته باشن و با کمتر از شاهکار قانع نباشن. الان راک استار بیاد GTA بسازه با متا 85 از نظر فن هاش خراب کرده، چون اونها انتظار یه بازی خوب و عالی ندارن، انتظار شاهکار دارن! اما همین انتظار مثلا از Division نمیره! اینجاست که میگم امتیاز 85 برای GeoW4‌ قابل تامله، اونم با توجه به اینکه متا سه گانه اصلی از دم +90 بوده، اما با توجه به تعییر سازنده و اینکه میتونست بدتر از این همه بشه قابل قبوله.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
با توجه به اینکه سطح انتظار از این سری زیاده و سازنده هم اولین عنوانی هست که ساخته، انصافا نمراتش خیلی خوبه :D خیلی از نقدها هم اشاره کردن که هم بخش داستانی و هم بخش مولتی تو سطح بالایی قرار دارن، حالا یه سری از منتقدها انتظار داشتن تغییرات بیشتری تو گیم پلی و کلیت بازی ببینن (که کاملا میشه بهشون حق داد)، و نمره پایین تر دادن. با توجه به اینکه The Coalition تو این شماره تجربه کافی رو کسب کرده، انتظار ازش میره تو نسخه بعدی پیشرفت های زیای تو بازی به وجود بیاره، ولی به Gears 4 به عنوان اولین بازی که توسط این استودیو ساخته شده، به راحتی میشه نمره قبولی داد :D

پ.ن: نسل پیش تو مدت مشابه 17 تا بازی با متای بالای 90 داشتیم، این نسل 6 تا! نسل قبل تو همین مدت 9 تا بازی با متای بالای 94 داشتیم، این نسل بالاترین امتیاز 93 بوده تا حالا :D خیلی راحت میشد فهمید که متای 85 تو این نسل موفقیت به حساب میاد، حتی برای Gears، البته با توجه به شرایطی که داشته :D

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من متاسفانه سطحی نگری رو متوجه نشدم! متا بهترین و شاید تنها متر موجود برای سنجش کیفیت کلی بازی ها و چه بسا مقایسشون هست. چون میانگین نظرات آدم های باسواد و متخصص این صنعت هست. اگه زمانی که بازی محبوبمون متا 96 گرفت دهن خلق الله رو سرویس کردیم که های بازی یعنی این، ان تا نمره کامل، چشتون درآد، زمانی هم که اون یکی بازی امد متا 65 گرفت نباید بگیم منتقدها سخت گیر شدن، متا چرت و پرته، و هرکسی به امتیازات توجه کنه سطحی نگر هست.

اول از اینکه همه از انحصاری ها انتظار متا +90 ندارن، خیلی فرق هست بین عناوین بزرگ و IP های جدید و ... اما در کل انتظار عملکرد خوب از بازی های انحصاری اصلا بی جا نیست، چون روی یه پلتفرم ساخته میشن، و قالبا بودجه های خوبی دارن، فن ها کاملا حق دارن به کم قانع نباشن. در کل مساله اصلی انتظار گیمرها از بازی هاست که اون هم از سابقه خود IP و سازندش میاد. طبیعی هست که همه از ND و R* مثلا انتظار بازی های خیلی خفن داشته باشن و با کمتر از شاهکار قانع نباشن. الان راک استار بیاد GTA بسازه با متا 85 از نظر فن هاش خراب کرده، چون اونها انتظار یه بازی خوب و عالی ندارن، انتظار شاهکار دارن! اما همین انتظار مثلا از Division نمیره! اینجاست که میگم امتیاز 85 برای GeoW4‌ قابل تامله، اونم با توجه به اینکه متا سه گانه اصلی از دم +90 بوده، اما با توجه به تعییر سازنده و اینکه میتونست بدتر از این همه بشه قابل قبوله.

راکستار و Nd فرق دارن با استودیو جدیدی مثل Coaltion که بازماندش فقط فرگوسن هست اونا تیمشون از نسل قبل و با همون قدرت دارن کارشون ادامه میدن و تقویتم شدن حتی ولی فقط خود دراکمن و بروس تنها تاثیر ندارن تیمشون قوی هست ولی همین uncharted 4 اگه شما میومدی دراکمن و بروس جدا میکردی از تیم و مثلا دراکمن تنها میرفت با تیم جدیو مطمن باش نمیتونست این متا رو بیاره
بعدم منظور من بد فهمیدی رفتی تو مسیر فرعی ... من گفتم سطحی نگر نه این که متا فلانه منظورم این بود نقد ها رو نمیخونی و فقط میانگین 50 تا نقد میبینی میگی مثلا قابل تامله مشکل بازی کجاست
نقد ها متفاوتن
انتظار متای بالای 90 وقتی به حق هست که همون تیم قدیمی و قوی پشت بازی باشن نه تیم جدید نباید اینو با سه گانه مقایسه کرد همون طور که Geow J اپیک داد دست PFC ..

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
من به عنوان طرفدار قدیمی گیرز به شما دوستان عزیز عرض میکنم که زمانی قسمت اول این سری تازه معرفی شد مجذوب بازی شدم به چند دلیل اول از همه کارکتر بازی بشدت شجاع و نترس و کاریزماتیک بود مخصوصا صداپیشه خشدار مارکوس فنیکس که جرات می توان گفت از صدای وین دیزل بازیگر, خشنتر و جذابتر بود و هینطور گرافیک گیم پلی عالی به همراه داستان خوب بود بنظرم بهترین بازی xbox 360 بوده و هست. قسمت دوم وسوم هم همینطور این روند رو بیشتر و حماسی تر تکرار کردن. درکل این رو می خواستم بگم که اگر عاشق این سری بازی باشید اصلا مهم نیست که چه نمرهای که از منتقدین گرفته مهم اینکه شما چه تجربه ای از بازی داشته باشید ولی اگر از لحاظ این طرفدار این کنسولید یا اون یکی بحث جداست. تنها یک چیز مهمه اینکه عاشق gears of war باشید تمام.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر