Playstation VR Offical Topic

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
میشه از هدست به عنوان نمایشگر استفاده کرد،و مثلا باهاش فیلم دید؟
خبری از هماهنگیش با پی سی هم هست یا نه؟
خبری برای هماهنگی با پی سی نیست اما
میتونید به عنوان نمایشگر استفاده کنید میزان بزرگی و کوچیکی رو هم میتونید تنظیم کنید اما میشه گفت با اشتفاده از اون میتونید این رو به عنوا شبیه ساز یه نمایشگر بزرگ استفاده کنید

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان من تلویزیون LCD سامسونگ 42 اینچ دارم و ورودی HDMI هم داره میخوام بدونم که آیا میتونم از این فناوری با این تلویزیون استفاده کنم ؟
حتما باید OLED باشه و 4K هم باید باشه؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان به سوال
با این وسیله میشه همه بازیها رو انجام داد؟ نه به صورت واقعیت مجازی بلکه به عنوان تلویزیون ازش استفاده کنیم. مثلا به جای خرید یه تلویزیون برای گیم برم این عینک رو بگیرم. میشه؟ در واقع از این عینک به عنوان یه تلویزیون شخصی برای گیم استفاده کنم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان من تلویزیون LCD سامسونگ 42 اینچ دارم و ورودی HDMI هم داره میخوام بدونم که آیا میتونم از این فناوری با این تلویزیون استفاده کنم ؟
حتما باید OLED باشه و 4K هم باید باشه؟
بله میتونید استفاده کنید شما از vr تصویر میگرید اون اگه خواستید میتونید تلوزیون رو هم برای اینکه بقیه ببینن شما دارید چه چیزی رو تجربه کنید استفاده کنید

دوستان به سوال
با این وسیله میشه همه بازیها رو انجام داد؟ نه به صورت واقعیت مجازی بلکه به عنوان تلویزیون ازش استفاده کنیم. مثلا به جای خرید یه تلویزیون برای گیم برم این عینک رو بگیرم. میشه؟ در واقع از این عینک به عنوان یه تلویزیون شخصی برای گیم استفاده کنم
بله میتونید توی همه بازی ها ازش ه عنوان نمایشگر استفاده کنید که یه نمایشگر بزرگ رو هم براتونت شبیه سازی میکنه !! !!
البته فقط تا حالا میشه به عنوان یه نمایشگر برای خود پلی4 ازش استفاده کنید و تا حالا خبری از پشتیبانی از وسایل دیگه نیست !!!

• Like
Reactions: MO021

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
بله میتونید توی همه بازی ها ازش ه عنوان نمایشگر استفاده کنید که یه نمایشگر بزرگ رو هم براتونت شبیه سازی میکنه !! !!
البته فقط تا حالا میشه به عنوان یه نمایشگر برای خود پلی4 ازش استفاده کنید و تا حالا خبری از پشتیبانی از وسایل دیگه نیست !!!

خیلی ممنون
به نظرتون من که میخوام یه تلویزیون جدا برای گیم بگیرم بهتره تلویزیون بگیرم یا این هدست رو؟
برای استفاده معمولی به نظرتون سرگیجه میاره یا نه؟

• Like
Reactions: gamer1998y

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
خیلی ممنون
به نظرتون من که میخوام یه تلویزیون جدا برای گیم بگیرم بهتره تلویزیون بگیرم یا این هدست رو؟
دوست عزیز من vr سونی رو تجربه نکردم ولی با تجربه ای از دیگر واقعیت های مجازی داشتم باید بگم استفاده از هدست به صورت دراز مدت اصلا مطلوب نیست و حتی ممکنه باعث شه از ps4 تون هم متنفر بشید. هر چند باز هم می گم من تجربه هدست vr پلی استیشن رو نداشتم.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
خیلی ممنون
نه پیشنهاد نمیشه
قطعا این وسیله رو نمیشه جایگزین همیشگی برای نمایشگر عادی کرد ! البته همون طور که دوستمون گفت تا تجربه نشه نمیشه با قطعیت گفت که توی استفاده طولانی مدت چطور هست !

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
ویدئو های راه اندازی پلی استیشن وی آر
اینم اضافه کنم که پلی استیشن وی آر داره حالت سینماتیک هست که میتونه براتون یه نمایشگر رو شبیه سازی کنه در اندازه هایکوچک (۱۱۷ اینچ)، متوسط،(۱۶۳ اینچ) و بزرگ (۲۲۶ اینچ).
این قابلیت برای فقط پلی استیشن 4 نیست و میتونید این قابلیت رو روی pc.xbox هم استفاده کنید گفته شده بعضی ها به wii u هم متصل کردن و کار کرده برای این کار فقط نیازه که پردازنده وی آر رو به اچ دی ام های خروجی دستگاه وصل کنید و تصویر خروجی pc یا ایکس باکستون رو روی وی آر ببینید

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
برای تجربش هیجان زده هستم... اولین بازیهایی هم که قصد دارم براش بگیرم RE7 و Robinson The Journey البته دومی اگر خوب از آب در بیاد و حس هیجانی رو دقیق منتقل کنه
وقتی بیاد یه چند ماهی صبر می کنم قیمتش بکشه پایین بعد میرم سراغش و باندل 500 دلاریشم میخرم
فقط خواهشم از دوستانی که منتظر این تکنولوژی هستن اینه که جون عزیز ترین کستون دست نگه دارید بازار سیاهش بخوابه مطمین باشید اولین نفر ها باشید تو ایران بگیرید کاپ طلا و افتخاری بهتون نمی رسه
ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
مطمعنا خوب از آب در نمیاد!!!
با این همه کابل و اتصالات مسخره که باید وصل کنیم خیلی در هم بر هم میشه
تازه سونی هم اینو بعد یه مدت که پول به جیب زد میزاره کنار...! یه سری بازی مسخره که هیچکی سراغشون نمیره!!! دقیقا بلایی که سر MOVE و PS VITA آورد.
مطمعنا دوست عزیز بازی های بزرگی مثل BATTLEFIELD 1 رو نمیتونیم روی این تجربه کنیم مطمعنم سونی برنامه ای براش نداره
زیاد نباید به این مینی کنسولای سونی شوق و اشتیاق نشون داد چون همیشه بعد مدتی رهاشون میکنه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
مطمعنا خوب از آب در نمیاد!!!
با این همه کابل و اتصالات مسخره که باید وصل کنیم خیلی در هم بر هم میشه
تازه سونی هم اینو بعد یه مدت که پول به جیب زد میزاره کنار...! یه سری بازی مسخره که هیچکی سراغشون نمیره!!! دقیقا بلایی که سر MOVE و PS VITA آورد.
مطمعنا دوست عزیز بازی های بزرگی مثل BATTLEFIELD 1 رو نمیتونیم روی این تجربه کنیم مطمعنم سونی برنامه ای براش نداره
زیاد نباید به این مینی کنسولای سونی شوق و اشتیاق نشون داد چون همیشه بعد مدتی رهاشون میکنه
تا حدودی موافقم اما توجه داشته باشید دوست عزیز که این یه تکنولوژی جدید هست بر خلاف موو و کینکت که منحصرن فقط برای سونی و ماکروسافت بودن این دستگاه رو کمپانی های دیگه هم یا تولید کردن یا در دستور کار دارن کلا چیز جالبی به نظر میاد اما بازم باید صبر کرد و نمیشه نظر قطعی داد هنوز

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
تا حدودی موافقم اما توجه داشته باشید دوست عزیز که این یه تکنولوژی جدید هست بر خلاف موو و کینکت که منحصرن فقط برای سونی و ماکروسافت بودن این دستگاه رو کمپانی های دیگه هم یا تولید کردن یا در دستور کار دارن کلا چیز جالبی به نظر میاد اما بازم باید صبر کرد و نمیشه نظر قطعی داد هنوز
حرف شما درسته ولی کلا سونی نشون داده بعد مدتی این مینی کنسولاشو فراموش میکنه
الان شاید یکی دوتا بازی نسبتا معروف معرفی کنه ولی کم کم کنار میزارتش مگر اینکه بخواد تحولی ایجاد کنه که امیدوارم همینطور باشه
چون تجربه بازی های بزرگ با این هست واقعیت مجازی عالی میشه

• Like
Reactions: Destro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر