10 قهرمان برتر 2009 از نگاه GameInformer

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بسی درود !!

Game Informer در اخرین شماره ی خود 10 قهرمان برتر سال 2009 را معرفی کرده است .

لیست بر اساس حروف الفبا میباشد ، پس ، پس از دیدن عشق خود در ردیف اخر به مثابه نهنگ ها دست به خود کشی دسته جمعی نزنید :biggrin1:

• Batman - Batman : Arkham Asylum
  • Lord Bowser - Mario & Luigi : Bowser's Inside Story
  • Cole McGrath - inFamous
  • Detective Isaac Washington - House Of Dead : OverKill
  • Eddie Riggs - Brutal Legend
  • Elena Fisher - Uncharted 2 : Among Thieves
  • Ezio Auditore - Assassin's Creed II
  • Jack Cayman - MadWorld
  • Nathan Drake - Uncharted 2 : Among Thieves
  • Sunflower - Plants Vs Zombies

موفق باشید .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نیما بزنم نصفت کنم ! این ضعیفه کجاش قهرمان ِ آخه ! زنیکه !@#$@# :D
نیما سریعا جای اینو با بانو Chloe عوض کن :D

triy6ujw2tnel2e98t.jpg

I barfed
اصولا جمع کن کاسه و کوزه رو، اسپم هم نده :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب، الان دوستان میان از یه لیست که اونم از یه مجله هست نتیجه گیری می کنن که Bowser ابر قهرمانه، النا که پارسال مدل سال بوده امسال هم در حقش جفا شده و باید دوباره مدل سال بشه:D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
مثل اینکه خوشت میاد بحث های پشت پرده به تاپیک های اینجا کشیده بشه نه ؟ :D من نمیدونم اون زردمبو ِ لوس چی داره که شما ازش طرفداری می می کنید . تنهایی جلوی همه طرفداران خز این بانو ضعیفه وایمسیم . باید برای آخرین بار و اولین بار قضیه این دو نفر مشخص بشه :D

آخه نوب ، K1 نوب :D بیا به من بگو این چی داره جلوی Chloe که تو میای واسه من عکس خودت رو میزاری :D بیا ازش دفاع کن منم دفاع کنم ببینیم چند چندیم :D
باید در پست اول اشاره میکردم اگه عشق خود را در لیست ندیدید هم دست به خودکشی نزنید :biggrin1: تهیه کنندگان لیست یک سری ادم هیز ِ بلوند پسند بوده اند :biggrin1:
یکی مارو از دست این ادمهای چشم چرون نجات بده :biggrin1:
آقا چشم چرون چیه ، با احساسات مردم بازی می کنی بعد میای باز جواب میدی :D که چی بشه ؟ مصداق یه قهرمان چیه که این شده Hero ؟ من به عنوان کسی که تو این سایت شدیدا روی Uncharted 2 کار کردم نمیدونم این چرا قهرمان ِ ، منو روشن کنید برم سراغ کارم :D

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
باید در پست اول اشاره میکردم اگه عشق خود را در لیست ندیدید هم دست به خودکشی نزنید :d چون تهیه کنندگان لیست یک سری ادم هیز ِ بلوند پسند بوده اند :d
یکی مارو از دست این ادمهای چشم چرون نجات بده :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا چشم چرون چیه ، با احساسات مردم بازی می کنی بعد میای باز جواب میدی :D که چی بشه ؟ مصداق یه قهرمان چیه که این شده Hero ؟ من به عنوان کسی که تو این سایت شدیدا روی Uncharted 2 کار کردم نمیدونم این چرا قهرمان ِ ، منو روشن کنید برم سراغ کارم :D

من بگم :biggrin1: من بگم:biggrin1: من بگم :biggrin1: من بگم .:cheesygri

خوشگلی و... ش رو حساب کن طرف در حال بازی داشته چشم چرونی میکرده :hide::biggrin1: برای همین نفهمیده که این وسط قهرمان بازی کس دیگه ای بود وقتی میدیدتش مثل بچه ها ... میشوده .:wow:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
آقا چشم چرون چیه ، با احساسات مردم بازی می کنی بعد میای باز جواب میدی :biggrin1: که چی بشه ؟ مصداق یه قهرمان چیه که این شده Hero ؟ من به عنوان کسی که تو این سایت شدیدا روی Uncharted 2 کار کردم نمیدونم این چرا قهرمان ِ ، منو روشن کنید برم سراغ کارم
آرش،راستش منم اسمشو دیدم تعجب کردم همون Chloeباید جایگزین بشه.:biggrin1:
در کل چرا Big Boss نیست؟(سال 2009):laughing:!مردشم قبوله این.:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با تو نبودم سریع رگ غیرتت داره ته میگیره :d
با کیوون بودم ! :d من از اول میدونستم این نگاهاش به این حاج خانم Elena غیر شرعی و غیر اخلاقیه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر